Мұнай өнiмдерiн өндiрушiлердiң, мұнайды жеткiзушiлердiң және мұнай өнiмдерiн базалардан сатуды жүзеге асыратын тұлғалардың қызметiне мониторингтi жүзеге асыру үшiн қажеттi мәлiметтердi ұсыну нысандарын, ережелерi мен мерзiмдерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 201 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 20 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.01.2013 № 20 Қаулысымен.
"Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) мұнай өнiмдерiн өндiрушiлердiң, мұнайды жеткiзушiлердiң және мұнай өнiмдерiн базалардан сатуды жүзеге асыратын тұлғалардың есептiлiк нысандары;
2) мұнай өнiмдерiн өндiрушiлердiң, мұнайды жеткiзушiлердiң және мұнай өнiмдерiн базалардан сатуды жүзеге асыратын тұлғалардың қызметiне мониторингтi жүзеге асыру үшiн қажеттi мәлiметтердi ұсыну, ережесi бекiтiлсiн.
2. Мыналар:
N 1, 1.1, 2, 2.1, 7, 8 - есептiлiк нысандары бойынша мәлiметтер ай сайын, есептiден кейiнгi айдың 20-күнiнен кешiктiрiлмей ұсынылады;
N 3, 4, 5, 6 - есептiлiк нысандары бойынша мәлiметтер тоқсан сайын, есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 25-күнiнен кешiктiрiлмей ұсынылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi жүргiзiлген мониторингтiң қорытындысы бойынша жарты жылдықта бiр рет Қазақстан Республикасының Үкiметiне талдамалық ақпарат ұсынсын.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
Мұнай өнiмдерiн өндiрушiлердiң, мұнайды жеткiзушiлердiң
және мұнай өнiмдерiн базалардан сатуды жүзеге асыратын
тұлғалардың қызметiне мониторингтi жүзеге асыру үшiн
қажеттi мәлiметтердi ұсыну ережесi
1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже мұнай өнiмдерiн өндiрушiлердiң, мұнайды жеткiзушiлердiң және мұнай өнiмдерiн базалардан сатуды жүзеге асыратын тұлғалардың қызметiне (бұдан әрi - мұнай өнiмдерi рыногының субъектiлерi) мониторингтi жүзеге асыру үшiн қажеттi мәлiметтердi ұсынудың тәртiбiн айқындайды.
2. Мұнай өнiмдерi рыногы субъектiлерiнен негiзгi қаржы-экономикалық көрсеткiштер бойынша мәлiметтердi жинау мемлекет алдындағы салық мiндеттемесiн орындауға салықтық бақылауды қамтамасыз ететiн Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органының (бұдан әрi - уәкiлеттi мемлекеттiк орган) орталық серверiндегi дерекқорға деректердi берудiң электрондық жүйесi арқылы жүзеге асырылады.
Мұнай өнiмдерi рыногы субъектiлерiнiң тiзбесiн уәкiлеттi мемлекеттiк орган айқындайды.
Мониторингке мұнай өнiмдерiн өндiрушiлер, сондай-ақ мұнай өнiмдерiн көтерме саудада сатуды жүзеге асыратын тұлғалар жатады.

Об утверждении форм, правил и сроков представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга деятельности производителей нефтепродуктов, поставщиков нефти и лиц, осуществляющих реализацию с баз нефтепродуктов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2004 года № 201. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2013 № 20.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 апреля 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) формы отчетности производителей нефтепродуктов, поставщиков нефти и лиц, осуществляющих реализацию с баз нефтепродуктов;
2) Правила представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга деятельности производителей нефтепродуктов, поставщиков нефти и лиц, осуществляющих реализацию с баз нефтепродуктов.
2. Установить что:
сведения по формам отчетности N 1, 1.1, 2, 2.1, 7, 8 представляются ежемесячно, не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным;
сведения по формам отчетности N 3, 4, 5, 6 - ежеквартально, не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
3. Министерству финансов Республики Казахстан представлять в Правительство Республики Казахстан аналитическую информацию по итогам проведенного мониторинга один раз в полугодие.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
Правила представления сведений, необходимых для
осуществления мониторинга деятельности производителей
нефтепродуктов, поставщиков нефти и лиц, осуществляющих
реализацию с баз нефтепродуктов
1. Общие положения
1. Настоящие Правила определяют порядок представления сведений, необходимых для осуществления мониторинга деятельности производителей нефтепродуктов, поставщиков нефти и лиц, осуществляющих реализацию с баз нефтепродуктов (далее - субъекты рынка нефтепродуктов).
2. Сбор сведений по основным финансово-экономическим показателям от субъектов рынка нефтепродуктов осуществляется через электронную систему передачи данных в базу данных на центральном сервере государственного органа Республики Казахстан, обеспечивающего налоговый контроль за исполнением налоговых обязательств перед государством (далее - уполномоченный государственный орган).
Перечень субъектов рынка нефтепродуктов определяется уполномоченным государственным органом.
Мониторингу подлежат производители нефтепродуктов, а также лица, осуществляющие оптовую реализацию нефтепродуктов.

3. Мұнай өнiмдерi рыногының субъектiлерi N 1, 1.1, 2, 2.1, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - есептiлiк нысандарын осы Ережеде белгiленген тәртiппен компьютерлiк бағдарламаның электронды пiшiмiнде (файлдарда) ұсынады.
4. Уәкiлеттi мемлекеттiк орган ұсынатын, есептiлiк нысандарын толтыру жөнiндегi компьютерлiк бағдарлама мұнай өнiмдерiнiң рыногы субъектiлерiнiң есептiлiк нысандарын тауарға сыртқы экономикалық қызметтiң тауар номенклатурасының (бұдан әрi - СЭҚ ТН) кодын бере отырып бiрыңғай стандартта жазылған бiртектес файлдарға сәйкес келтiру функциясын орындайды.
5. Деректердi беру жүйесi толтырылған есептiлiк нысандарын белгiленген стандарттағы файлдар түрiнде жеткiзудiң мынадай тәсiлдерiн бiлдiредi:
магнит тасығыштардың көмегiмен;
Хабарларды кепiлдендiрiлген жеткiзу жүйесi (ХКЖЖ) арқылы;
6. Мұнай өнiмдерiнiң рыногы субъектiлерiнiң есептiлiк нысандарын қабылдау және жинақтау уәкiлеттi мемлекеттiк органның орталық серверiнде және салық органдарының серверлерiнде жүзеге асырылады.
2. Мұнай өнiмдерiнiң рыногы
субъектiлерiнен ақпарат жинау тәртiбi
7. Есептiлiк нысандарын және оларды толтыру жөнiндегi компьютерлiк бағдарламаны мұнай өнiмдерi рыногының субъектiлерiне олардың тiркелген жерi бойынша салық органдары ұсынады.
8. Мұнай өнiмдерi рыногының субъектiлерi толтырылған есептiлiк нысандарын деректердi беру жүйесi арқылы тиiстi салық органына бередi, салық органдары кейiннен олардың көшiрмелерiн уәкiлеттi мемлекеттiк органға бередi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)                         Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
Салық төлеушінің атауы          мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
Салық кезеңі    ай   жыл           үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 1 есептілік нысаны
Ескерту. 1-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30  N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Өткізу кітабы
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ                  теңге
___________________________________________________________________
N |Шот |Тауар. |СЭК|Алу.|Рези.|БСН  |рези.|Келi. |Келiсiм-| Шот-
|кре.| лар   |ТН |шы. |дент/|(ЖСН)|дент.|сiм-  |  шарт  |факту.
|дитi|(жұмыс.|ко.|ның |рези.|     |тiк  |шарт  |(шарт) N|раның
|    |  тар, |ды |ата.|дент |     |елi. |(шарт)|        |күнi
|    |қызмет.|   |уы  |емес |     |нiң  | күні |        |
|    |  тер) |   |    |     |     |коды |      |        |
|    | атауы |   |    |     |     |     |      |        |
___________________________________________________________________
1   2     3      4   5     6    7    8     9        10      11
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Шот-фак.|Өлшем|Бiрлiк|Саны|   Жанама  |Акциз|ҚҚС  |   |  Мұнай
тураның | бiр.|бағасы|    |салықтарсыз|     |став.|ҚҚС| өнiмiнiң
N    |лiгi |      |    |  сомасы   |     |касы |   | пин коды
___________________________________________________________________
12     13     14   15        16      17    18   19     20
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ескерту:
Бұл нысан жұмыстардың орындалуы, қызметтердiң көрсетілуi, тауарлардың Қазақстан Республикасының аумағында оларды өткiзу мақсатында жөнелтiлуiне қарай, төленген уақытына қарамастан толтырылады.
Нысанда есептi кезең үшiн өткiзiлген тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) барлық көлемi көрсетіледi.
"N" деген 1-бағанда рет бойынша нөмiрi көрсетіледi. Одан кейiнгi ақпарат реттiк нөмiрдi үзбеуi тиiс.
"Шот кредитi" деген 2-бағанда Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2002 жылғы N 18 қыркүйектегі N 448 бұйрығымен бекiтiлген бухгалтерлiк есеп шотының үлгi жоспарының (бұдан әрi - шоттардың жұмыс жоспары) тиiстi кiрiс шотының кредитi көрсетіледi.
"Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) атауы" деген 3-бағанда жөнелтiлген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер атауы көрсетiледi.
"СЭҚ ТН коды" деген 4-бағанда жөнелтiлген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтердiң СЭҚ ТН тиiсті коды көрсетіледi.
"Алушының атауы" деген 5-бағанда тауарларды (жұмыстар, қызмет көрсетулер) алушы жеке тұлғаның аты-жөнi немесе заңды тұлғаның атауы көрсетiледi.

3. Субъекты рынка нефтепродуктов представляют формы отчетности N 1, 1.1, 2, 2.1, 3,
4, 5, 6, 7, 8 в электронном формате (файлах) компьютерной программы в порядке, установленном настоящими Правилами.
4. Компьютерная программа по заполнению форм отчетности, представляемая уполномоченным государственным органом, выполняет функцию приведения форм отчетности субъектов рынка нефтепродуктов в однотипные файлы, записанные в едином стандарте с присвоением товару кода товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности (далее - ТН ВЭД).
5. Система передачи данных представляет собой способы доставки заполненных форм отчетности в виде файлов установленного стандарта:
при помощи магнитных носителей;
посредством Системы гарантированной доставки сообщений (СГДС).
6. Прием и накопление форм отчетности субъектов рынка нефтепродуктов осуществляется на серверах налоговых органов и на центральном сервере уполномоченного государственного органа.
2. Порядок сбора информации от субъектов
рынка нефтепродуктов
7. Формы отчетности и компьютерная программа по их заполнению представляются субъектам рынка нефтепродуктов налоговыми органами по месту их регистрации.
8. Заполненные формы отчетности через систему передачи данных представляются субъектами рынка нефтепродуктов в соответствующий налоговый орган с последующей передачей налоговыми органами их копий в уполномоченный государственный орган.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   месяц   год      сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 1
Сноска. Форма 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Книга реализации
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ          тенге
____________________________________________________________________
N !Кредит!Наимено-!Код!Наимено-!Резидент/ ! БИН !Код  !Дата !N конт-
п/п! счета!вание   !ТН !вание   !нерезидент!(ИИН)!стра-!конт-!ракта
!      !товаров !ВЭД!получа- !          !     !ны   !ракта!(дого-
!      !(работ, !   !теля    !          !     !рези-!(до- !вора)
!      !услуг)  !   !        !          !     !дент-!гово-!
!      !        !   !        !          !     !ства !ра)  !
--------------------------------------------------------------------
1 !  2   !   3    ! 4 !   5    !    6     !  7  !  8  !  9  !  10
--------------------------------------------------------------------
Итого
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Дата!  N   !Еди- !Цена!Коли-!Сумма  !Ак-!Ставка! НДС !Пин-код
сче-!счета-!ница !за  !чест-!без    !циз! НДС  !     !нефте-
та- !факту-!изме-!еди-!во   !косвен-!   !      !     !продукта
фак-!ры    !рения!ницу!     !ных на-!   !      !     !
туры!      !     !    !     !логов  !   !      !     !
--------------------------------------------------------------------
11 !  12  !  13 ! 14 !  15 !  16   ! 17!  18  !  19 !    20
--------------------------------------------------------------------
____________________________________________________________________
Примечание:
Данная форма заполняется по мере выполнения работ, предоставления услуг, отгрузки товаров с целью их реализации на территории Республики Казахстан независимо от времени
В форме отражается весь объем реализованных товаров (работ, услуг) за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Кредит счета" указывается кредит соответствующего счета доходов Типового плана счетов бухгалтерского учета, утвержденного приказом Министра финансов Республики
Казахстан от 18 сентября 2002 года N 438 (далее - рабочий план счетов).
В графе 3 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг.
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг.
В графе 5 "Наименование получателя" указывается наименование Ф.И.О. физического лица или наименование юридического лица получателя товара (работ, услуг).

"Резидент/резидент емес" деген 6-бағанда резиденттiкті белгілейтiн код көрсетiледi: 0 - ҚР резидентi, 1 - ҚР резидентi емес.
"БСН (ЖСН)" - салық төлеушінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі немесе жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН (ЖСН) көрсетіледі.
"Алушының резиденттiк елiнiң коды" деген 8-бағанда резидент елдiң кодын (бұдан әрi - ел коды) толтыру кезiнде Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгінде 1997 жылғы 21 сәуiрде N 291 нөмiрмен тіркелген, Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң 1995 жылғы 26 қыркүйектегi N 127-П бұйрығымен бекiтiлген Жүк кеден декларациясын толтыру тәртiбi туралы нұсқаулыққа 3-қосымшаға сәйкес елдердiң цифрлық кодталуын пайдалану қажет.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) күнi" деген 9-бағанда оның негiзiнде тауарды жөнелту, жұмыс орындау, қызмет көрсету жүргізілетiн келiсiм-шарттың (шарттың) жасалған күнi көрсетіледі.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) N" деген 10-бағанда оның негiзiнде тауарды жөнелту, жұмыс орындау, қызмет көрсету жүргiзілетiн, жасалған келiсiм шарттың (шарттың) нөмiрi көрсетіледі.
"Шот-фактураның күнi" деген 11-бағанда жөнелтiлген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер бойынша тиiсті шот-фактураның күнi көрсетіледі.
"Шот-фактураның N" деген 12-бағанда тиiстi шот-фактураның нөмiрi көрсетiледi.
"Өлшем бiрлiгi" деген 13-бағанда өткiзілген тауарлардың (даналар, килограммдар, тонналар, метрлер, литрлер, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бiрлiктерi), жұмыстар мен қызмет көрсетулердiң (теңге) өлшем бiрлiгi көрсетіледі.
"Бiрлiк бағасы" деген 14-бағанда жөнелтiлген тауарлардың, орындалған жұмыстар мен көрсетілген қызметтердiң бiрлiк бағасы көрсетiледi.
"Саны" деген 15-бағанда жөнелтiлген тауарлардың саны немесе орындалған жұмыстар мен көрсетiлген қызметтердiң көлемi теңгемен көрсетiледi.
"Жанама салықтарсыз сома" деген 16-бағанда өткiзулердiң жанама салықтарды қоспағандағы жалпы құны көрсетіледі.
"Акциз" деген 17-бағанда есептелген акциз сомасы көрсетiледi. Егер тауар (жұмыс, қызмет) акцизделуге жатпаса, баған толтырылмайды.
"ҚҚС ставкасы" деген 18-бағанда қосылған құн салығының (бұдан әрi - ҚҚС) тиiстi ставкасы көрсетiледi.
"ҚҚС" деген 19-бағанда шот-фактурада көрсетiлген ҚҚС сомасы көрсетiледi.
"Мұнай өнiмiнiң пин-коды" деген 20-бағанда жөнелтiлген мұнай өнiмдерiнiң тиiстi пин коды көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)                          Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
Салық төлеушінің атауы          мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
Салық кезеңі    ай   жыл           үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.

В графе 6 "Резидент/нерезидент", указывается код, обозначающий резидентство: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "БИН (ИИН)" указывается бизнес идентификационный номер или индивидуальный идентификационный номер налогоплательщика (далее - БИН (ИИН) - получателя.
В графе 8 "Код страны резидентства получателя" при заполнении кода страны резидентства (далее - код страны) необходимо использовать цифровую кодировку стран в соответствии с приложением 3 к  Инструкции о порядке заполнения грузовой таможенной декларации, утвержденной приказом Таможенного комитета Республики Казахстан от 26 сентября 1995 года N 127-П, зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 апреля 1997 года N 291.
В графе 9 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара, выполнение работ, оказание услуг.
В графе 10 "N контракта (договора)" указывается номер заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара, выполнение работ, оказание услуг.
В графе 11 "Дата счета-фактуры" указывается дата соответствующего счета-фактуры по отгруженным товарам, выполненным работам, предоставленным услугам.
В графе 12 "N счета-фактуры" указывается номер соответствующего счета-фактуры.
В графе 13 "Единица измерения" указывается единица измерения реализованных товаров (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт. и другие единицы измерения,
применяемые в Республике Казахстан), работ и услуг - (тенге).
В графе 14 "Цена за единицу" указывается цена за единицу отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг.
В графе 15 "Количество" указывается количество отгруженных товаров или объем выполненных работ (услуг) в тенге.
В графе 16 "Сумма без косвенных налогов" указывается общая стоимость реализации без косвенных налогов.
В графе 17 "Акциз" указывается сумма начисленного акциза. Если товар (работы, услуги) не является подакцизным, то графа не заполняется.
В графе 18 "Ставка НДС" указывается соответствующая ставка налога на добавленную стоимость (далее - НДС).
В графе 19 "НДС" указывается сумма НДС отраженного в счете-фактуре.
В графе 20 "Пин-код нефтепродукта" указывается соответствующий пин-код отгруженных нефтепродуктов.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   месяц   год      сведений, приведенных в
данной отчетности.

N 1.1 есептілік нысаны
Ескерту. 1.1-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қосымша шот-фактура бойынша өткізу кітабы
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ                  теңге
___________________________________________________________________
N |Шот |Тауар. |СЭҚ|Алу.|Рези.|БСН  |Рези.|Келi. |Келiсiм-|Не. |Не.
|кре.| лар   |ТН |шы. |дент/|(ЖСН)|дент.|сiм-  |  шарт  |гіз.|гіз.
|дитi|(жұмыс.|ко.|ның |рези.|     |тiк  |шарт  |(шарт) N|гі  |гі
|    |  тар, |ды |ата.|дент |     |елi. |(шарт)|        |шот-|гі
|    |қызмет.|   |уы  |емес |     |нiң  | күні |        |фак.|шот-
|    |  тер) |   |    |     |     |коды |      |        |ту. |фак.
|    | атауы |   |    |     |     |     |      |        |ра. |тура
|    |       |   |    |     |     |     |      |        |ның |ның
|    |       |   |    |     |     |     |      |        |күнi|N
___________________________________________________________________
1   2     3      4   5     6    7    8     9       10     11  12
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Қосымша |Қосымша |Өлшем  |Бiр.|Саны|Түзету |Акциз|ҚҚС  |   | Мұнай
шот-фак.|шот-фак.|бiрлiгi|лiк |    |мөлшерi|     |став.|ҚҚС| өнiмi.
тураның |тураның |       |ба. |    |(жанама|     |касы |   |нiң пин
күні  |    N   |       |ғасы|    |салық. |     |     |   | коды
|        |       |    |    |тарсыз |     |     |   |
|        |       |    |    |сома)  |     |     |   |
___________________________________________________________________
13      14        15    16   17     18    19    20   21    22
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ескерту:
"N" деген 1-бағанда рет бойынша нөмiрi көрсетіледi. Одан кейiнгi ақпарат реттiк нөмiрдi үзбеуi тиiс.
"Шот кредитi" деген 2-бағанда шоттардың жұмыс жоспарының тиiстi кiрiс шотының кредитi көрсетiледi.
"Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) атауы" деген 3-бағанда қосымша-шот фактура бойынша Қазақстан Республикасының аумағында өткiзiлген тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) қоса алғанда жөнелтiлген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетiлген қызметтер атауы көрсетiледi. Әр жол бiр операцияға сәйкес келедi.
"СЭҚ TH коды" деген 4-бағанда жөнелтiлген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетiлген қызметтердiң СЭҚ ТН коды көрсетiледi.
"Алушының атауы" деген 5-бағанда тауарларды (жұмыстар, қызмет көрсетулер) алушы жеке тұлғаның аты-жөнi немесе заңды тұлғаның атауы көрсетіледі.
"Резидент/резидент емес" деген 6-бағанда резиденттіктi белгiлейтiн код көрсетiледi: 0 - ҚР резидентi, 1 - ҚР резидентi емес.
"БСН (ЖСН)" деген 7-бағанда алушының БСН (ЖСН)-i көрсетіледі.
"Алушының резиденттік елiнiң коды " деген 8-бағанда елдiң коды көрсетiледi.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) күнi" деген 9-бағанда оның негiзiнде тауарды жөнелту, жұмыс орындау, қызмет көрсету жүргiзiлетiн жасалған келiсiм-шарттың (шарттың) жасалған күнi көрсетiледi.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) N" деген 10-бағанда оның негiзiнде тауарды жөнелту, жұмыс орындау, қызмет көрсету жүргiзiлетiн, жасалған келiсiм-шарттың (шарттың) N көрсетiледi.
"Негiзгi шот-фактураның күнi" деген 11-бағанда ол бойынша қосымша шот-фактура жасалатын негiзгi (бастапқы) шот-фактураның күнi көрсетiледi.
"Негiзгi шот-фактураның N" деген 12-бағанда ол бойынша қосымша шот-фактура жасалатын негiзгi (бастапқы) шот-фактураның нөмiрi көрсетiледi.
"Қосымша шот-фактураның күнi" деген 13-бағанда қосымша шот-фактураның күнi көрсетіледi.
"Қосымша шот-фактураның N" деген 14-бағанда қосымша шот-фактураның нөмiрi көрсетіледі.
"Өлшем бiрлiгi" деген 15-бағанда өткiзiлген тауарлардың (даналар, килограммдар, тонналар, метрлер, текше метрлер, литрлер, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бiрлiктерi), жұмыстар мен қызмет көрсетулердiң (теңге) өлшем бiрлiгi көрсетіледi.
"Бiрлiк бағасы" деген 16-бағанда қосымша шот-фактура бойынша өткiзілген тауарлардың (жұмыстар, қызметтер) бiрлiк бағасы көрсетiледi.
"Саны" деген 17-бағанда қосымша шот-фактура бойынша жөнелтiлген тауарлардың саны немесе орындалған жұмыстар мен көрсетілген қызметтердiң көлемi (теңге) көрсетiледi.
"Түзету мөлшерi (Жанама салықтарсыз сома)" деген 18-бағанда қосымша шот-фактура бойынша тиiсті белгімен өткiзулердiң жанама салықтарсыз құны түзетулерiнiң мөлшерi көрсетіледі.
"Акциз" деген 19-бағанда қосымша шот-фактура бойынша тиiстi белгiмен акциздi түзету мөлшерi көрсетiледi. Егер тауар (жұмыс, қызмет) акцизделуге жатпаса баған толтырылмайды.
"ҚҚС ставкасы" деген 20-бағанда ҚҚС-тың тиiстi ставкасы көрсетiледi.
"ҚҚС" деген 21-бағанда қосымша шот-фактура бойынша тиiстi белгiмен ҚҚС-ты түзетудің мөлшерi көрсетіледi.
"Мұнай өнiмiнiң пин-коды" деген 22-бағанда жөнелтiлген мұнай өнiмдерiнiң тиiстi пин коды көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)                         Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
Салық төлеушінің атауы          мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
Салық кезеңі    ай   жыл           үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 2 есептілік нысаны
Ескерту. 2-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Сатып алулар кітабы
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ                  теңге
___________________________________________________________________
N | Шот  |Тауарлар  |СЭҚ |Жеткi. |Рези.|БСН  |Рези. |Жеткі. |Жеткі.
|дебетi|(жұмыстар,|TH  |зушiнiң|дент/|(ЖСН)|дент. |зушi.  |зушi.
|      |қызметтер)|коды|атауы  |рези.|     |тiк   |нiң ҚҚС|нiң ҚҚС
|      |  атауы   |    |       |дент |     |елiнiң|бойынша|бойынша
|      |          |    |       |емес |     |коды  |есепке |есепке
|      |          |    |       |     |     |      |қойыл. |қойыл.
|      |          |    |       |     |     |      |ғаны   |ғаны
|      |          |    |       |     |     |      |туралы |туралы
|      |          |    |       |     |     |      |куәлi. |куәлi.
|      |          |    |       |     |     |      |гiнiң  |гiнiң
|      |          |    |       |     |     |      |сериясы|  N
___________________________________________________________________
1     2       3        4     5      6    7     8     9      10
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Жеткiзушi.|Келiсiм-|Келiсiм-|Шот-факту.|Шот-факту.|Өлшем|Саны
нiң ҚҚС  |  шарт  |  шарт  |раның күнi|раның N   |бiр. |
бойынша  | (шарт) | (шарт) |          |          |лік. |
есепке    |  күнi  |    N   |          |          |терi |
қойылғаны |        |        |          |          |     |
туралы    |        |        |          |          |     |
куәлiгiнiң|        |        |          |          |     |
күні   |        |        |          |          |     |
___________________________________________________________________
11        12       13         14        15       16      17
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Бiрлiк  |    Жанама   |  Акциз  |  ҚҚС  |  Төлем    |   Мұнай
бағасы  | салықтарсыз |         |       | көзінен   | өнiмiнiң
|    сома     |         |       |  табыс    | пин коды
|             |         |       | салығының |
|             |         |       |   сомасы  |
___________________________________________________________________
18          19           20        21      22           23
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ескерту:
Бұл нысан Қазақстан Республикасының аумағында сатып алынған тауарлардың (жұмыстар, қызметтер көрсетулердiң) кiрiсiне қарай оларға ақы төлеу уақытына қарамастан толтырылады.
Нысанда есептi кезең үшiн жүргiзілген сатып алулардың барлық көлемi көрсетiледi.
"N" деген 1-бағанда рет бойынша нөмiрi көрсетiледi. Одан кейiнгi ақпарат реттiк нөмiрдi үзбеуi тиiс.
"Шот дебетi" деген 2-бағанда шоттардың жұмыс жоспарының шотының дебетi көрсетiледi.
"Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) атауы" деген 3-бағанда сатып алынған тауар (жұмыстар, қызметтер) атауы көрсетіледі.
"СЭҚ TH коды" деген 4-бағанда сатып алынған тауардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) тиiстi СЭҚ ТН коды көрсетіледі.
"Жеткiзушiнiң атауы" деген 5-бағанда тауарды (жұмыс, қызмет көрсетулер) жеткiзушiнiң атауы көрсетіледі.
"Резидент/резидент емес" деген 6-бағанда резиденттiктi белгiлейтiн код көрсетiледi: 0 - ҚР резидентi, 1 - ҚР резидентi емес.
"БСН (ЖСН)" деген 7-бағанда жеткiзушiнiң БСН (ЖСН)-i көрсетiледi.
"Жеткiзушiнiң резиденттiк елiнiң коды" деген 8-бағанда жеткiзушiнiң елiнiң коды көрсетiледi.
"Жеткiзушiнiң ҚҚC бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiгiнiң сериясы" деген 9-бағанда жеткiзушiнiң ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiгiнiң сериясы көрсетіледі.
"Жеткiзушiнiң ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiгiнiң N" деген 10-бағанда жеткiзушiнiң ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiгiнiң нөмiрi көрсетiледi.
"Жеткiзушiнiң ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiгiнiң күнi" деген 11-бағанда жеткiзушiнiң ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiгiнiң берiлген күнi көрсетiледi.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) күнi" деген 12-бағанда оның негізiнде тауарды (жұмыс, қызмет көрсету) алу жүргiзілетін келiсiм шарттың (шарттың) жасалған күнi көрсетiледi.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) N" деген 13-бағанда оның негізiнде тауарды (жұмыс, қызмет көрсету) алу жүргiзілетiн келiсiм шарттың (шарттың) нөмiрi көрсетiледi.
"Шот-фактураның күнi" деген 14-бағанда шот-фактураның күнi көрсетiледi.
"Шот-фактураның N" деген 15-бағанда шот-фактураның нөмiрi көрсетiледi.
"Өлшем бiрлiгi" деген 16-бағанда тауардың өлшем бiрлiктерi (даналар, килограммдар, тонналар, метрлер, текше метрлер, литрлер, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бiрлiктерi), көрсетiледi.
"Саны" деген 17-бағанда алынған тауарлардың саны көрсетiледi. Орындалған жұмыстар мен көрсетілген қызметтердiң көлемi теңгемен көрсетiледi.
"Бiрлiк бағасы" деген 18-бағанда тауардың жанама салықтарсыз бiрлiк бағасы көрсетiледi.
"Жанама салықтарсыз сома" деген 19-бағанда алынған тауарлардың (жұмыстар, қызметтер) жанама салықтарсыз жалпы құны көрсетіледi.
"Акциз" деген 20-бағанда есептелген акциз сомасы көрсетіледі, егер тауар акцизделуге жатпаса, баған толтырылмайды.
"ҚҚС" деген 21-бағанда ҚҚС сомасы көрсетiледi.
"Төлем көзiнен ұсталатын табыс салығының сомасы" деген 22-бағанда төлем көзiнен ұсталған (ұсталатын) корпоративтiк табыс салығының немесе жеке табыс салығының сомасы көрсетiледi. Егер салық ұсталмайтын жағдайда бұл баған толтырылмайды.
"Мұнай өнiмiнiң пин-коды" деген 23-бағанда сатып алынған мұнай өнiмдерiнiң тиiстi пин-коды көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)                         Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
Салық төлеушінің атауы          мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
Салық кезеңі    ай   жыл           үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.

Форма отчетности N 1.1
Сноска. Форма 1.1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Книга реализации по дополнительному счету-фактуре
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ          тенге
____________________________________________________________________
N !Кредит!Наимено-!Код!Наиме-!Рези- ! БИН !Код  !Дата !N конт-!Дата
п/п!счета !вание   !ТН !нова- !дент/ !(ИИН)!стра-!конт-!ракта  !основ
!      !товаров !ВЭД!ние   !нере- !     !ны   !ракта!(дого- !ного
!      !(работ, !   !полу- !зидент!     !рези-!(до- !вора)  !счета
!      !услуг)  !   !чателя!      !     !дент-!гово-!       !факту
!      !        !   !      !      !     !ства !ра)  !       !ры
--------------------------------------------------------------------
1 !  2   !   3    ! 4 !   5  !   6  !  7  !  8  !  9  !  10   !  11
--------------------------------------------------------------------
Итого
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
N ос-!Дата  !N до- !Еди- !Цена!Коли-!Размер !Ак-!Ставка!НДС!Пин-код
нов- !допол-!пол-  !ница !за  !чест-!коррек-!циз! НДС  !   !нефте-
ного !ните- !ните- !изме-!еди-!во   !тировки!   !      !   !продукта
сче- !льного!льно- !рения!ницу!     !(сумма !   !      !   !
та-  !счета-!го    !     !    !     !без    !   !      !   !
фак- !факту-!счета-!     !    !     !косвен-!   !      !   !
туры !ры    !фак-  !     !    !     !ных    !   !      !   !
!      !туры  !     !    !     !налогов!   !      !   !
--------------------------------------------------------------------
12 !  13  ! 14   !  15 ! 16 !  17 !  18   ! 19!  20  ! 21!  22
--------------------------------------------------------------------
____________________________________________________________________
Примечание:
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Кредит счета" указывается кредит соответствующего счета доходов рабочего плана счетов.
В графе 3 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг, включая товары (работы, услуги) по дополнительному счету-фактуре, реализованные на территории Республики Казахстан. Каждая строка соответствует одной операции.
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД отгруженных товаров, выполненных работ, оказанных услуг.
В графе 5 "Наименование получателя" указывается наименование Ф.И.О. физического лица или юридического лица получателя товара (работ, услуг).
В графе 6 "Резидент/нерезидент", указывается код обозначающий резидентство: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "БИН (ИИН)" указывается БИН (ИИН) - получателя.
В графе 8 "Код страны резидентства получателя" указывается код страны.
В графе 9 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара, выполнение работ, оказание услуг.
В графе 10 "N контракта (договора)" указывается номер заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара, выполнение работ, оказание услуг.
В графе 11 "Дата основного счета-фактуры" указывается дата основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 12 "N основного счета-фактуры" указывается номер основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 13 "Дата дополнительного счета-фактуры" указывается дата дополнительного счета-фактуры.
В графе 14 "N дополнительного счета-фактуры" указывается номер дополнительного счета-фактуры.
В графе 15 "Единица измерения" указывается единица измерения реализованных по дополнительному счету-фактуре товаров (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт. и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан), работ и услуг (тенге).
В графе 16 "Цена за единицу" указывается цена за единицу реализованных товаров (работ, услуг) без косвенных налогов по дополнительному счету-фактуре.
В графе 17 "Количество" указывается количество отгруженных товаров или объем выполненных работ и услуг (тенге) по дополнительному счету-фактуре.
В графе 18 "Размер корректировки (Сумма без косвенных налогов)" указывается размер корректировки стоимости реализации без косвенных налогов, с соответствующим знаком по дополнительному счету-фактуре.
В графе 19 "Акциз" указывается размер корректировки акциза по дополнительному счету-фактуре с соответствующим знаком. Если товар (работы, услуги) не является подакцизным, то графа не заполняется.
В графе 20 "Ставка НДС" указывается соответствующая ставка НДС.
В графе 21 "НДС" указывается размер корректировки НДС по дополнительному счету-фактуре с соответствующим знаком.
В графе 22 "Пин-код нефтепродукта" указывается соответствующий пин код отгруженных нефтепродуктов.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   месяц   год      сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 2
Сноска. Форма 2 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Книга покупок
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ          тенге
____________________________________________________________________
N !Дебет!Наимено-!Код!Наиме-!Рези- ! БИН !Код  !Серия !N cви-!Дата
п/п!счета!вание   !ТН !нова- !дент/ !(ИИН)!стра-!свиде-!дете- !свиде
!     !товаров !ВЭД!ние   !нере- !     !ны   !тель- !льства!тель-
!     !(работ, !   !пос-  !зидент!     !рези-!ства о!о пос-!ства
!     !услуг)  !   !тав-  !      !     !дент-!поста-!танов-!о пос-
!     !        !   !щика  !      !     !ства !новке !ке на !танов-
!     !        !   !      !      !     !     !на    !учет  !ке на
!     !        !   !      !      !     !     !учет  !по НДС!учет
!     !        !   !      !      !     !     !по НДС!пос-  !по НДС
!     !        !   !      !      !     !     !пос-  !тав-  !пос-
!     !        !   !      !      !     !     !тав-  !щика  !тав-
!     !        !   !      !      !     !     !щика  !      !щика
--------------------------------------------------------------------
1 !  2  !   3    ! 4 !   5  !   6  !  7  !  8  !  9   !  10  !  11
--------------------------------------------------------------------
Итого
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Дата  !N     !Дата  !N     !Еди- !Коли-!Цена!Сумма!Ак-!НДС!Сумма
контр-!конт- !счета-!счета-!ницы !чест-!за  !без  !циз!   !подоход-
акта  !ракта !факту-!факту-!изме-!во   !еди-!кос- !   !   !ного на-
(дого-!(дого-!ры    !ры    !рения!     !ницу!вен- !   !   !лога у
вора) !вора) !      !      !     !     !    !ных  !   !   !источни-
!      !      !      !     !     !    !нало-!   !   !ка вып-
!      !      !      !     !     !    !гов  !   !   !латы
--------------------------------------------------------------------
12  !  13  !  14  !  15  ! 16  !  17 ! 18 ! 19  ! 20! 21!   22
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
___________
Пин-код   !
нефте-    !
продукта  !
----------!
23     !
----------!
__________!
Примечание:
Данная форма заполняется по мере оприходования товаров (работ, услуг) приобретенных на территории Республики Казахстан независимо от времени их оплаты.
В форме отражается весь объем произведенных приобретений за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Дебет счета" указывается дебет соответствующего счета рабочего плана счетов.
В графе 3 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Наименование поставщика" указывается наименование поставщика товара (работ, услуг).
В графе 6 "Резидент/нерезидент", указывается код, обозначающий резидентство: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "БИН (ИИН)" указывается БИН (ИИН) - поставщика.
В графе 8 "Код страны резидентства поставщика" указывается код страны поставщика.
В графе 9 "Серия свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика" указывается серия свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика.
В графе 10 "N свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика" указывается     номер свидетельства о постановке на учет по НДС 1 поставщика.
В графе 11 "Дата свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика" указывается дата выдачи свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика.
В графе 12 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта, на основании которого производится получение товара (работ, услуг).
В графе 13 "N контракта (договора)" указывается номер заключения контракта, на основании которого производится получение товара (работ, услуг).
В графе 14 "Дата счета-фактуры" указывается дата счета-фактуры.
В графе 15 "N счета-фактуры" указывается номер счета-фактуры.
В графе 16 "Единица измерения" указывается единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт. и другие единицы измерения, применяемые в
Республике Казахстан), работ и услуг (тенге).
В графе 17 "Количество" указывается количество приобретенных товаров. Объем выполненных работ и услуг указывается в тенге.
В графе 18 "Цена за единицу" указывается цена единицы товара без косвенных налогов.
В графе 19 "Сумма без косвенных налогов" указывается общая стоимость приобретенных товаров (работ, услуг) без косвенных налогов.
В графе 20 "Акциз" указывается сумма начисленного акциза, если товар не является подакцизным - графа не заполняется.
В графе 21 "НДС" указывается сумма НДС.
В графе 22 "Сумма подоходного налога у источника выплаты" указывается сумма корпоративного подоходного налога или индивидуального подоходного налога удержанного (удерживаемого) у источника выплаты. В случае, если налог не удерживается, то данная графа не заполняется.
В графе 23 "Пин-код нефтепродукта" указывается соответствующий пин-код приобретенных нефтепродуктов.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   месяц   год      сведений, приведенных в
данной отчетности.

N 2.1 есептілік нысаны
Ескерту. 2.1-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қосымша шот-фактура бойынша сатып алулар кітабы
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ                  теңге
___________________________________________________________________
N | Шот  |Тауарлар  |СЭҚ |Алушы.|Рези.| БСН |Рези. |Жеткі. |Жеткі.
|дебетi|(жұмыстар,|TH  | ның  |дент/|(ЖСН)|дент. |зушi.  |зушi.
|      |қызметтер)|коды|атауы |рези.|     |тiк   |нiң ҚҚС|нiң ҚҚС
|      |  атауы   |    |      |дент |     |елiнiң|бойынша|бойынша
|      |          |    |      |емес |     |коды  |есепке |есепке
|      |          |    |      |     |     |      |қойыл. |қойыл.
|      |          |    |      |     |     |      |ғаны   |ғаны
|      |          |    |      |     |     |      |туралы |туралы
|      |          |    |      |     |     |      |куәлi. |куәлi.
|      |          |    |      |     |     |      |гiнiң  |гiнiң
|      |          |    |      |     |     |      |сериясы|  N
___________________________________________________________________
1     2       3        4     5      6    7     8     9      10
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Жеткiзушi.|Келi. |Келi. |Не.  |Не.  |Қо.  |Қо.  |Өлшем|  Саны
нiң ҚҚС  |сiм-  |сiм-  |гізгі|гізгі|сымша|сымша|бiр. |
бойынша  |шарт  | шарт |шот- |шот- |шот- |шот- |лік. |
есепке    |(шарт)|(шарт)|фак. |фак. |фак. |фак. |терi |
қойылғаны | күнi |   N  |тура.|тура.|тура.|тура.|     |
туралы    |      |      |ның  |ның N|ның  |ның N|     |
куәлiгiнiң|      |      |күнi |     |күнi |     |     |
күні   |      |      |     |     |     |     |     |
___________________________________________________________________
11       12     13    14    15    16    17     18       19
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Бiрлiк  |Түзету мөлшерi|  Акциз  |  ҚҚС  |  Төлем    |   Мұнай
бағасы  |(жанама салық.|         |       | көзінен   | өнiмiнiң
| тарсыз сома) |         |       |  табыс    | пин коды
|              |         |       | салығының |
|              |         |       |   сомасы  |
___________________________________________________________________
20          21           22       23         24         25
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ескерту:
"N" деген 1-бағанда рет бойынша нөмiрi көрсетiледi. Одан кейiнгi ақпарат реттік нөмiрдi үзбеуi тиiс.
"Шот дебетi" деген 2-бағанда шоттардың жұмыс жоспары шотының дебетi көрсетiледi.
"Тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) атауы" деген 3-бағанда сатып алынған тауар (жұмыстар, қызметтер) атауы көрсетiледi.
"СЭҚ ТН коды" деген 4-бағанда сатып алынған тауардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) тиiстi СЭҚ TH коды көрсетiледi.
"Жеткiзушiнiң атауы" деген 5-бағанда тауарды (жұмыс, қызмет көрсетулер) жеткiзушiнiң атауы көрсетiледi.

Форма отчетности N 2.1
Сноска. Форма 2.1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Книга покупок по дополнительному счету-фактуре
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ          тенге
____________________________________________________________________
N !Дебет!Наимено-!Код!Наиме-!Рези- ! БИН !Код  !Серия !N cви-!Дата
п/п!счета!вание   !ТН !нова- !дент/ !(ИИН)!стра-!свиде-!дете- !свиде-
!     !товаров !ВЭД!ние   !нере- !     !ны   !тель- !льства!тель-
!     !(работ, !   !пос-  !зидент!     !рези-!ства о!о пос-!ства
!     !услуг)  !   !тав-  !      !     !дент-!поста-!танов-!о пос-
!     !        !   !щика  !      !     !ства !новке !ке на !танов-
!     !        !   !      !      !     !     !на    !учет  !ке на
!     !        !   !      !      !     !     !учет  !по НДС!учет
!     !        !   !      !      !     !     !по НДС!пос-  !по НДС
!     !        !   !      !      !     !     !пос-  !тав-  !пос-
!     !        !   !      !      !     !     !тав-  !щика  !тав-
!     !        !   !      !      !     !     !щика  !      !щика
--------------------------------------------------------------------
1 !  2  !   3    ! 4 !   5  !   6  !  7  !  8  !  9   !  10  !  11
--------------------------------------------------------------------
Итого
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Дата  !N     !Дата  !N     !Дата  ! N    !Еди- !Коли-!Цена!Размер
контр-!конт- !основ-!основ-!допол-!допол-!ницы !чест-!за  !корректи-
акта  !ракта !ного  !ного  !ните- !ните- !изме-!во   !еди-!ровки
(дого-!(дого-!счета-!счета-!льного!льного!рения!     !ницу!(сумма
вора) !вора) !факту-!факту-!счета-!счета-!     !     !    !без кос-
!      !ры    !ры    !факту-!факту-!     !     !    !венных
!      !      !      !ры    !ры    !     !     !    !налогов)
--------------------------------------------------------------------
12  !  13  !  14  !  15  !  16  !  17  ! 18  ! 19  ! 20 !   21
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
____________________________
Акциз!НДС!Сумма  !Пин-код  !
!   !подо-  !нефте-   !
!   !ходного!продукта !
!   !налога !         !
!   !у ис-  !         !
!   !точника!         !
!   !выплаты!         !
---------------------------!
22 ! 23!  24   !   25    !
---------------------------!
___________________________!
Примечание:
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Дебет счета" указывается дебет соответствующего счета рабочего плана счетов.
В графе 3 "Наименование товаров (работ, услуг)" указывается наименование приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 4 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД приобретенных товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Наименование поставщика" указывается наименование поставщика товара (работ, услуг).

"Резидент/резидент емес" деген 6-бағанда резиденттiктi белгiлейтiн код көрсетiледi: 0 - ҚР резидентi, 1 - ҚР резидентi емес.
"БСН (ЖСН)" деген 7-бағанда жеткiзушiнiң БСН (ЖСН)-i көрсетiледi.
"Жеткiзушiнiң резиденттiк елiнiң коды" деген 8-бағанда жеткiзушiнiң елiнiң коды көрсетiледi.
9, 10, 11 бағандарда жеткiзушiнiң ҚҚС бойынша есепке қойылғаны туралы куәлiгiнiң сериясы, N және күнi көрсетiледi.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) күнi" деген 12-бағанда оның негiзiнде тауарды (жұмыс, қызмет көрсету) алу жүргiзiлетiн келiсiм шарттың (шарттың) жасалған күнi көрсетiледi.
"Келiсiм-шарттың (шарттың) N" деген 13-бағанда оның негiзiнде тауарды (жұмыс, қызмет көрсету) алу жүргiзiлетiн келiсiм шарттың (шарттың) нөмiрi көрсетіледі.
"Негiзгi шот-фактураның күнi" деген 14-бағанда ол бойынша қосымша шот-фактура жасалатын негiзгi (бастапқы) шот-фактураның күнi көрсетіледі.
"Негiзгi шот-фактураның N" деген 15-бағанда ол бойынша қосымша шот-фактура жасалатын негiзгi (бастапқы) шот-фактураның нөмiрi көрсетiледi.
"Қосымша шот-фактураның күнi" деген 16-бағанда қосымша шот-фактураның нөмiрi көрсетіледі.
"Қосымша шот-фактураның N" деген 17-бағанда қосымша шот-фактураның нөмiрi көрсетіледі.
"Өлшем бiрлiгі" деген 18-бағанда қосымша шот-фактура бойынша тауардың (даналар, килограммдар, тонналар, метрлер, литрлер, кВт және Қазақстан Республикасында қолданылатын өзге де өлшем бiрлiктерi), жұмыстар мен қызмет көрсетулердiң (теңге) өлшем бiрлiгi көрсетiледi.
"Саны" деген 19-бағанда алынған тауарлардың саны көрсетiледi. Орындалған жұмыстар мен көрсетiлген қызметтердiң көлемi теңгемен көрсетiледi.
"Бiрлiк бағасы" деген 20-бағанда қосымша шот-фактура бойынша жанама салықтарды қоспағанда тауардың бiрлiк бағасы көрсетiледi.
"Түзету мөлшерi (Жанама салықтарсыз сома)" деген 21-бағанда қосымша шот-фактура бойынша тиiстi белгiмен өткiзулердiң жанама салықтарды қоспағандағы түзетулерiнiң мөлшерi көрсетiледi.
"Акциз" деген 22-бағанда есептелген акциз сомасы көрсетiледi, егер тауар акцизделуге жатпаса, баған толтырылмайды.
"ҚҚС" деген 23-бағанда қосымша шот-фактура бойынша тиiстi белгiмен ҚҚС-тың түзетілген сомасы көрсетiледi.
"Төлем көзiнен ұсталатын табыс салығының сомасы" деген 24-бағанда төлем көзiнен ұсталған (ұсталатын) корпорациялық табыс салығының немесе жеке табыс салығының сомасы көрсетiледі. Егер салық ұсталмайтын жағдайда бұл баған толтырылмайды.
"Мұнай өнiмiнiң пин-коды" деген 25-бағанда сатып алынған мұнай өнiмдерiнiң тиiстi пин-коды көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан   жыл
Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 3 есептілік нысаны
Ескерту. 3-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Бухгалтерлік теңгерме
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ              мың теңге
___________________________________________________________________
шоттың |         Шоттың атауы      | Есепті  | Есепті  | Есепті
коды  |                           |кезеңнiң |  кезең  |кезеңнiң
|                           |басталған|үшiн ай. | аяқталу
|                           |   күнi  |налымдар |  күні
|                           |_________|         |__________
|                           |  сальдо |         | сальдо
|                           |_________|_________|__________
|                           |Д-т | К-т|Д-т |К-т | Д-т | К-т
___________________________________________________________________

В графе 6 "Резидент/нерезидент", указывается код обозначающий резидентство: 0 - резидент РК, 1 - нерезидент РК.
В графе 7 "БИН (ИИН)" указывается БИН (ИИН) - поставщика.
В графе 8 "Код страны резидентства поставщика" указывается код страны поставщика.
В графах 9, 10, 11 указывается серия, N и дата выдачи свидетельства о постановке на учет по НДС поставщика.
В графе 12 "Дата контракта (договора)" указывается дата заключенного контракта, на основании которого производится получение товаров (работ, услуг).
В графе 13 "N контракта (договора)" указывается номер заключенного контракта, на основании которого производится получение товаров (работ, услуг).
В графе 14 "Дата основного счета-фактуры" указывается дата основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 15 "N основного счета-фактуры" указывается номер основного (первоначального) счета-фактуры, к которому составляется дополнительный счет-фактура.
В графе 16 "Дата дополнительного счета-фактуры" указывается дата дополнительного счета-фактуры.
В графе 17 "N дополнительного счета-фактуры" указывается номер дополнительного  счета-фактуры.
В графе 18 "Единица измерения" указывается единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры, литры, кВт. и другие единицы измерения, применяемые в Республике Казахстан), работ и услуг (тенге), по дополнительному счету-фактуре.
В графе 19 "Количество" указывается количество приобретенных товаров, по дополнительному счету-фактуре. Объем выполненных работ и услуг указывается в тенге.
В графе 20 "Цена за единицу" указывается цена единицы товаров без косвенных налогов по дополнительному счету-фактуре.
В графе 21 "Размер корректировки (Сумма без косвенных налогов)" указывается размер корректировки стоимости приобретенных товаров (работ, услуг) без косвенных налогов, с соответствующим знаком по дополнительному счету-фактуре.
В графе 22 "Акциз" указывается сумма начисленного акциза, по дополнительному счету-фактуре, если товар не является подакцизным графа не заполняется.
В графе 23 "НДС" указывается скорректированная сумма НДС по дополнительному счету-фактуре с соответствующим знаком.
В графе 24 "Сумма подоходного налога у источника выплаты" указывается сумма корректировки корпоративного подоходного налога, индивидуального подоходного налога удержанного (удерживаемого) у источника выплаты. В случае, если налог не удерживается, то данная графа не заполняется.
В графе 25 "Пин-код нефтепродукта" указывается соответствующий пин-код приобретенных нефтепродуктов.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   квартал   год    сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 3
Сноска. Форма 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Бухгалтерский баланс
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ            тыс.тенге
____________________________________________________________________
код  !    Наименование         !Дата начала!Обороты за!Дата на конец
счета!    счета                ! отчетного !отчетный  ! отчетного
!                         ! периода   !период    ! периода
!                         !-----------!          !-------------
!                         !  сальдо   !          !   сальдо
!                         !------------------------------------
!                         ! Д-т ! К-т ! Д-т ! К-т! Д-т !  К-т
--------------------------------------------------------------------

1-Бөлім. Айналымнан тыс активтер,
Бөлім бойынша жиыны
10      Материалдық емес активтер,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
101 Лицензиялық келiсiмдер
102 Бағдарламалық қамтамасыз ету
103 Патенттер
104 Ұйымдастырушылық шығындар
105 Гудвилл
106 Өзге де материалдық емес
активтер
11      Материалдық емес активтердiң
амортизациясы, кiші бөлiм
бойынша барлығы
111 МЕА амортизациясы -
лицензиялық келiсiмдер
112 МЕА амортизациясы -
бағдарламалық қамтамасыз ету
113 MEА амортизациясы - патенттер
114 МЕА амортизациясы -
ұйымдастырушылық шығындар
115 МЕА амортизациясы - гудвилл
116 МЕА амортизациясы - өзге де
материалдық емес активтер
12      Негізгі құралдар, активтер
кiшi бөлiм бойынша барлығы
121 Жер
122 Ғимараттар мен құрылыстар
123 Машиналар мен жабдықтар,
беру құрылғылары
124 Көлiк құралдары
125 Өзге де негізгi құралдар
126 Аяқталмаған құрылыс
13      Негiзгi құралдардың тозуы,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
131 Ғимараттар мен үймереттердiң
тозуы
132 Машиналар мен жабдықтардың,
беру құрылғыларының тозуы
133 Көлік құралдарының тозуы
134 Өзге де негізгі құралдардың
тозуы
14      Инвестициялар, кіші бөлім
бойынша барлығы
141 Еншілес ұйымдарға
инвестициялар
142 Тәуелді ұйымдарға
инвестициялар
143 Бірлесіп бақыланатын заңды
тұлғаларға инвестициялар
144 Жылжымайтын мүлікке
инвестициялар
2-бөлім. Тауарлы-материалдық қорлар,
жиыны
20      Материалдар, кішi бөлiм
бойынша барлығы
201 Шикiзат және материалдар
202 Сатып алынатын жартылай
фабрикаттар және құрамдық
заттар, құрылғылар мен
тетiктер
203 Отын
204 Ыдыс және ыдыстық материалдар
205 Қосалқы бөлшектер
206 Өзге де материалдар
207 Өңдеуге берiлген материалдар
208 Құрылыс материалдары және
басқалар
21      Аяқталмаған өндiрiс, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
211 Негiзгі өндiрiс
212 Өзiнде өндiрiлген жартылай
фабрикаттар
213 Көмекшi өндiрiс
22      Тауарлар, кiшi бөлiм бойынша
барлығы
221 Дайын өнiм (тауарлар,
жұмыстар, қызмет көрсетулер)
222 Сатып алынған тауарлар
223 Өзге де тауарлар
3-бөлiм. Дебиторлық берешек және
басқа да активтер, Бөлім бойынша жиыны
30      Сатып алушылар мен тапсырыс
берушiлердiң берешегі, кіші
бөлім бойынша барлығы
301 Алынуға арналған шоттар
302 Алынған вексельдер
303 Сатып алушылар мен тапсырыс
берушiлердiң басқа да
берешегi
31      Күдiктi талаптар бойынша
резервтер, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
32      Еншiлес (тәуелдi) ұйымдардың
борышы, кiшi бөлiмi бойынша
барлығы
321 Еншiлес ұйымдардың
дебиторлық берешегi
322 Тәуелдi ұйымдардың
дебиторлық берешегi
323 Бiрлесiп бақыланатын заңды
тұлғалардың берешегi
33      Өзге де дебиторлық берешек,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
331 Орнын толтыруға ҚҚС
332 Есептелген сыйақылар
333 Қызметкерлердiң және басқа
да тұлғалардың берешегi
334 Өзге де дебиторлық берешек
34      Алдағы кезеңдердiң
шығыстары, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
341 Сақтандыру полисi
342 Жалдау төлем ақысы
343 Алдағы кезеңдердiң өзге
де шығыстары
35      Берiлген аванстар, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
351 ТМҚ жеткiзгенi үшiн
берiлген аванстар
352 Орындалған жұмыстар мен
көрсетiлген қызметтер үшiн
берiлген аванстар
353 Өзге де берiлген аванстар

Раздел 1. Внеоборотные активы,
итого по Разделу
10    Нематериальные активы,
всего по подразделу
101 Лицензионные соглашения
102 Программное обеспечение
103 Патенты
104 Организационные затраты
105 Гудвилл
106 Прочие нематериальные
активы
11    Амортизация нематериальных
активов, всего по
подразделу
111 Амортизация НА -
лицензионные соглашения
112 Амортизация НА -
программное обеспечение
113 Амортизация НА - патенты
114 Амортизация НА -
организационные затраты
115 Амортизация НА - гудвилл
116 Амортизация НА - прочие
нематериальные активы
12    Основные средства,
всего по подразделу
121 Земля
122 Здания и сооружения
123 Машины и оборудование,
передаточные устройства
124 Транспортные средства
125 Прочие основные средства
126 Незавершенное строительство
13    Износ основных средств,
всего по подразделу
131 Износ зданий и сооружений
132 Износ машин и оборудования,
передаточных устройств
133 Износ транспортных средств
134 Износ прочих основных средств
14    Инвестиции, всего по
подразделу
141 Инвестиции в дочерние
организации
142 Инвестиции в зависимые
организации
143 Инвестиции в совместно-
контролируемые юридические
лица
144 Инвестиции в недвижимость
Раздел 2. Товарно-материальные
запасы, итого по
20    Материалы,
всего по подразделу
201 Сырье и материалы
202 Покупные полуфабрикаты
и комплектующие изделия,
конструкции и детали
203 Топливо
204 Тара и тарные материалы
205 Запасные части
206 Прочие материалы
207 Материалы, переданные
в переработку
208 Строительные материалы
и другие
21    Незавершенное производство,
всего по подразделу
211 Основное производство
212 Полуфабрикаты собственного
производства
213 Вспомогательные производства
22    Товары, всего по подразделу
221 Готовая продукция
(товары, работы, услуги)
222 Товары приобретенные
223 Прочие товары
Раздел 3. Дебиторская
задолженность и другие
30    Задолженность покупателей
и заказчиков, всего
по подразделу
301 Счета к получению
302 Векселя полученные
303 Другая задолженность
покупателей и заказчиков
31    Резервы по сомнительным
требованиям, всего по
подразделу
32    Дебиторская задолженность
дочерних (зависимых)
организаций, всего по
подразделу
321 Дебиторская задолженность
дочерних организаций
322 Дебиторская задолженность
зависимых организаций
323 Задолженность
совместно-контролируемых
юридических лиц
33    Прочая дебиторская
задолженность,
всего по подразделу
331 НДС к возмещению
332 Начисленные вознаграждения
333 Задолженность работников
и других лиц
334 Прочая дебиторская задолженность
34    Расходы будущих периодов,
всего по подразделу
341 Страховой полис
342 Арендная плата
343 Прочие расходы будущих периодов
35    Авансы выданные, всего
по подразделу
351 Авансы, выданные под поставку ТМЗ
352 Авансы, выданные под выполнение
работ и оказание услуг
353 Прочие авансы выданные

4-бөлім. Қаржылық инвестициялар
және ақшалар, Бөлім бойынша жиыны
40      Қаржылық инвестициялар, кіші
бөлім бойынша барлығы
401 Акциялар
402 Облигациялар
403 Өзге де қаржылық
инвестициялар
41      Жолдағы ақшалар, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
42      Банктердегi арнайы есеп
шоттардағы ақшалар, бөлiм
бойынша барлығы
421 Аккредитивтердегі ақша
422 Чек кiтапшаларындағы ақша
423 Банктердегi арнайы есеп
шоттардағы ақша
424 Банктердегi өзге де есеп
шоттардағы ақша
43      Валюталық есеп шоттағы ақша,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
431 Ел iшiндегі валюталық есеп
шоттағы ақша
432 Шетелдегi валюталық есеп
шоттағы ақша
44      Есеп айырысу шотындағы
ақша, кiшi бөлiм бойынша
барлығы
45      Кассадағы қолда бар ақша,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
451 Кассадағы ұлттық
валютадағы қолма-қол ақша
452 Кассадағы шетелдiк
валютадағы қолма-қол бар ақша
5-бөлiм. Өзіндік капитал,
Бөлiм бойынша жиыны
50      Жарғылық капитал, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
501 Қарапайым акциялар
502 Артықшылығы бар акциялар
503 Салымдар және пайлар
51      Төленбеген капитал, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
52      Қайтарып алынған капитал,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
53      Қосымша төленген капитал,
кішi бөлiм бойынша барлығы
54      Қосымша төленбеген капитал,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
541 Негiзгi құралдарды қайта
бағалаудан алынатын қосымша
төленбеген капитал
542 Инвестицияларды қайта
бағалаудан алынатын қосымша
төленбеген капитал
543 Өзге де активтердi қайта
бағалаудан алынатын қосымша
төленбеген капитал
55      Резервтiк капитал, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
551 Заңнамамен белгiленген
резервтiк капитал
552 Өзге де резервтiк капитал
56      Бөлiнбеген кiрiс
(жабылмаған кiрiс),
кiшi бөлiм бойынша барлығы
561 Есептi жылдың бөлiнбеген
кiрiсi (жабылмаған зиян)
562 Алдыңғы жылдардың бөлiнбеген
кiрісi (жабылмаған зиян)
57      Жалпы кiрiс (зиян), кiшi
бөлiм бойынша барлығы
6-бөлiм. Міндеттемелер,
Бөлiм бойынша барлығы
60      Қарыздар, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
601 Банктердiң қарыздары
602 Банктен тыс мекемелерден
алынған қарыздар
603 Өзгелер
61      Алдағы кезеңдердiң
кiрiстерi, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
62      Қатысушылардың
дивидендтерi мен кiрiстерi
бойынша есептесулер,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
621 Жай акциялар бойынша
есептесулер
622 Артықшылығы акциялар
бойынша есептесулер
623 Қатысушылардың кiрiстерi
бойынша есептесулер
63      Бюджетпен есептесулер,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
631 Төлемге жатқызылған
корпоративтiк табыс салығы
632 Кейiнге қалдырылған
корпоративтiк табыс салығы
633 ҚҚС
634 Акциздер
635 Әлеуметтiк салық
636 Жер салығы
637 Мүлiкке салынатын салық
638 Көлiк құралдарына
салынатын салық
639 Бюджетке төленетiн өзге де
салықтар, алымдар мен
мiндеттi төлемдер
64      Еншiлес (тәуелдi) ұйымдарға
кредиторлық берешек, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
641 Еншiлес ұйымдарға берешек
642 Тәуелдi ұйымдарға берешек
643 Бiрлесiп бақыланатын заңды
тұлғаларға берешек
65      Кепiлдiктер мен шартты
мiндеттемелер, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
651 Кепiлдiктi мiндеттемелер
652 Шартты мiндеттемелер
66      Алынған аванстар, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
661 ТМҚ жеткiзгенi үшiн
берiлген аванстар
662 Орындалған жұмыстар мен
көрсетiлген қызметтер үшiн
берiлген аванстар
663 Алынған өзге де аванстар
67      Жеткiзушiлермен және
мердiгерлермен есеп
айырысу, кіші бөлім
бойынша барлығы
671 Төлеуге шоттар
68      Өзге де кредиторлық
берешек және есептер
681 Еңбек ақы бойынша
қызметкерлермен есеп айырысу
682 Лауазымды тұлғаларға берешек
683 Жалгерлiк мiндеттемелер
684 Төлеуге сыйақылар
685 Қызметкерлердiң демалыстары
бойынша есептелген берешек
686 Жинақтаушы зейнетақы қоры
бойынша есеп айырысу
687 Өзгелер

Раздел 4. Финансовые инвестиции
и деньги,
40    Финансовые инвестиции,
всего по подразделу
401 Акции
402 Облигации
403 Прочие финансовые инвестиции
41    Деньги в пути, всего по
подразделу
42    Деньги на специальных
счетах в банках, всего
по подразделу
421 Деньги в аккредитивах
422 Деньги в чековых книжках
423 Деньги на специальных
счетах в банках
424 Деньги на прочих счетах
в банках
43    Деньги на валютном счете,
всего по подразделу
431 Деньги на валютном счете
внутри страны
432 Деньги на валютном счете
за рубежом
44    Деньги на расчетном
счете, всего по
подразделу
45    Наличность в кассе,
всего по подразделу
451 Наличность в кассе в
национальной валюте
452 Наличность в кассе в
иностранной валюте
Раздел 5. Собственный капитал,
итого по Разделу
50    Уставный капитал,
всего по подразделу
501 Простые акции
502 Привилегированные акции
503 Вклады и паи
51    Неоплаченный капитал,
всего по подразделу
52    Изъятый капитал,
всего по подразделу
53    Дополнительный
оплаченный капитал,
всего по подразделу
54    Дополнительный
неоплаченный капитал,
всего по подразделу
541 Дополнительный неоплаченный
капитал от переоценки
основных средств
542 Дополнительный неоплаченный
капитал от переоценки
инвестиций
543 Дополнительный неоплаченный
капитал от переоценки
прочих активов
55    Резервный капитал,
всего по подразделу
551 Резервный капитал,
установленный законодательством
552 Прочий резервный капитал
56    Нераспределенный доход
(непокрытый убыток),
всего по подразделу
561 Нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
отчетного года
562 Нераспределенный доход
(непокрытый убыток)
предыдущих лет
57    Итоговый доход (убыток),
всего по подразделу
Раздел 6. Обязательства, итого
по Разделу
60    Займы, всего по
подразделу
601 Займы банков
602 Займы от внебанковских
учреждений
603 Прочие
61    Доходы будущих периодов,
всего по подразделу
62    Расчеты по дивидендам и
доходам участников,
всего по подразделу
621 Расчеты по простым акциям
622 Расчеты по привилегированным
акциям
623 Расчеты по доходам участников
63    Расчеты с бюджетом,
всего по подразделу
631 Корпоративный подоходный
налог к выплате
632 Отсроченный корпоративный
подоходный налог
633 НДС
634 Акцизы
635 Социальный налог
636 Земельный налог
637 Налог на имущество
638 Налог на транспортные
средства
639 Прочие налоги,
сборы и обязательные
платежи в бюджет
64    Кредиторская задолженность
дочерним (зависимым)
организациям, всего по
подразделу
641 Задолженность дочерним
организациям
642 Задолженность зависимым
организациям
643 Задолженность совместно-
контролируемым
юридическим лицам
65    Гарантии и условные
обязательства,
всего по подразделу
651 Гарантийные обязательства
652 Условные обязательства
66    Авансы полученные,
всего по подразделу
661 Авансы полученные под
поставку ТМЗ
662 Авансы полученные под
выполнение работ и
оказание услуг
663 Прочие авансы полученные
67    Расчеты с поставщиками
и подрядчиками,
все по подразделу
671 Счета к оплате
68    Прочая кредиторская
задолженность и
начисления,
всего по подразделу
681 Расчеты с персоналом
по оплате труда
682 Задолженность должностным
лицам
683 Арендные обязательства
684 Вознаграждения к оплате
685 Начисленная задолженность
по отпускам работников
686 Расчеты по накопительному
пенсионному фонду
687 Прочие

7-бөлім. Кірістер, Бөлiм
бойынша жиыны
70      Негiзгi қызметтiң кiрiсi,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
701 Дайын өнiмдi (тауарларды,
жұмыстарды, қызмет
көрсетулердi) сатудан
алынатын кiрiс
71      Сатылған тауарларды
қайтарулар және сатудан
шегерiмдер, бағадан
шегерiмдер, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
711 Сатылған тауарларды
қайтарулар
712 Сатудан шегерiмдер
713 Бағадан шегерiмдер
72      Негiзгi емес қызметтен
алынатын кiрiстер, кiшi
бөлім бойынша барлығы
721 Материалдық емес
активтердiң iстен
шығарылуынан алынатын
кiрiстер
722 Негiзгi құралдардың iстен
шығарылуынан алынатын
кiрiстер
723 Инвестициялардың, қаржылық
инвестициялардың
шығарылуынан алынатын
кiрiстер
724 Акциялар бойынша дивидендтер
және сыйақылар түрiндегi
кiрiстер
725 Бағамдық айырмадан алынған
кiрiс
726 Атқарушы үкiмет органдарының
субсидиялары
727 Негiзгi емес қызметтен
алынатын өзге де кiрiстер
8-бөлiм. Шығыстар,
Бөлiм бойынша жиыны
80      Сатылған дайын өнiмнiң
(тауарлардың, жұмыстардың,
қызмет көрсетулердiң)
өзiндiк құны, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
801     Сатылған дайын өнiмнiң
(тауарлардың, жұмыстардың,
қызмет көрсетулердiң)
өзiндiк құны
81      Дайын өнiмдi (тауарларды,
жұмыстарды, қызмет
көрсетулердi) сату бойынша
шығыстар, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
82      Жалпы және әкiмшiлiк
шығыстар, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
83      Сыйақы түрiндегi шығыстар,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
84      Негізгі емес қызмет бойынша
шығыстар, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
841 Материалдық емес активтердiң
iстен шығарылуы бойынша
шығыстар
842 Негiзгi құралдардың iстен
шығарылуы бойынша шығыстар
843 Инвестициялардың, қаржылық
инвестициялардың iстен
шығарылуы бойынша шығыстар
844 Бағамдық айырма бойынша
шығыстар
845 Негізгi емес қызмет бойынша
өзге де шығыстар
85      Корпоративтiк табыс салығы
бойынша шығыстар,
кіші бөлiм бойынша барлығы
86      Төтенше жағдайлардан және
тоқтатылған операциялардан
түсетiн кiрiстер (зияндар),
кiшi бөлiм бойынша барлығы
861 Табиғат апаттарынан болатын
орны толтырылмайтын зияндар
862 Табиғат апаттарынан болатын
кiрiстер (зияндар)
863 Тоқтатылған операциялардан
болатын кiрiстер (зияндар)
864 Төтенше жағдайлардан және
операцияларды тоқтатудан
болатын өзге кiрiстер
(зияндар)
87      Басқа ұйымдарға үлестiк
қатысудан алынған кiрiс
(зиян), кiшi бөлiм бойынша
барлығы
9-бөлiм. Өндірістік есепке алудың
есеп шоттары, Бөлiм бойынша жиыны
90      Негiзгi өндiрiс, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
900 Негiзгi өндiрiс
901 Материалдар
902 Өндiрiстiк жұмысшылардың
еңбек ақысы
903 Еңбек ақыдан аударымдар
904 Жүк құжаттық шығыстар
91      Өз өндiрiсiнің жартылай
фабрикаттары, кiшi бөлiм
бойынша барлығы
910 Өз өндiрiсiнiң жартылай
фабрикаттары
911 Материалдар
912 Өндiрiстiк жұмысшылардың
еңбек ақысы
913 Еңбек ақыдан аударымдар
914 Жүк құжаттық шығыстар
92      Қосалқы өндiрiстер, кiшi
бөлiм бойынша барлығы
920 Қосалқы өндiрiстер
921 Материалдар
922 Өндiрiстiк жұмысшылардың
еңбек ақысы
923 Еңбек ақыдан аударымдар
924 Жүк құжаттық шығыстар
93      Жүк құжаттық шығыстар,
кiшi бөлiм бойынша барлығы
930 Жүк құжаттық шығыстар
931 Материалдар
932 Өндiрiстiк жұмысшылардың
еңбек ақысы
933 Еңбек ақыдан аударымдар
934 Негiзгi құралдарды жөндеу
935 Негiзгi құралдардың және
материалдық емес
активтердің тозуы
936 Коммуналдық қызмет
көрсетулер
937 Жалдау төлем ақысы
938 Өзгелер
Валюта теңгермесi

Раздел 7. Доходы, итого
по Разделу
70    Доход от основной
деятельности,
всего по подразделу
701 Доход от реализации готовой
продукции (товаров, работ, услуг)
71    Возвраты проданных товаров
и скидки с продаж, скидки
с цены, всего по подразделу
711 Возвраты проданных товаров
712 Скидка с продаж
713 Скидка с цены
72    Доход от неосновной
деятельности,
всего по подразделу
721 Доход от выбытия
нематериальных активов
722 Доход от выбытия основных
средств
723 Доход от выбытия инвестиций,
финансовых инвестиций
724 Дивиденды по акциям и доходы
в виде вознаграждения
725 Доход от курсовой разницы
726 Субсидии исполнительных
органов власти
727 Прочие доходы от неосновной
деятельности
Раздел 8. Расходы, итого по
Разделу
80    Себестоимость реализованной
готовой продукции (товаров,
работ, услуг), всего по
подразделу
801 Себестоимость реализованной
готовой продукции
/товаров, работ, услуг)
81    Расходы по реализации
готовой продукции (товаров,
работ, услуг), всего по
подразделу
82    Общие и административные
расходы, всего по подразделу
83    Расходы в виде
вознаграждения,
всего по подразделу
84    Расходы по неосновной
деятельности,
всего по подразделу
841 Расходы по выбытию
нематериальных активов
842 Расходы по выбытию основных
средств
843 Расходы по выбытию инвестиций,
финансовых инвестиций
844 Расходы по курсовой разнице
845 Прочие расходы по неосновной
деятельности
85    Расходы по корпоративному
подоходному налогу,
всего по подразделу
86    Доходы (убытки) от
чрезвычайных ситуаций и
прекращенных операций,
всего по подразделу
861 Некомпенсируемые убытки от
стихийных бедствий
862 Доходы (убытки) от стихийных
бедствий
863 Доходы (убытки) от прекращенных
операций
864 Прочие доходы (убытки) от
чрезвычайных ситуаций и
прекращенных операций
87    Доход (убыток) от долевого
участия в других организациях,
всего по подразделу
Раздел 9. Счета производственного
учета, итого
90    Основное производство,
всего по подразделу
900 Основное производство
901 Материалы
902 Оплата труда производственных
рабочих
903 Отчисления от оплаты труда
904 Накладные расходы
91    Полуфабрикаты собственного
производства,
всего по подразделу
910 Полуфабрикаты собственного
производства
911 Материалы
912 Оплата труда производственных
рабочих
913 Отчисления от оплаты труда
914 Накладные расходы
92    Вспомогательные производства,
всего по подразделу
920 Вспомогательные производства
921 Материалы
922 Оплата труда работников
923 Отчисления от оплаты труда
924 Накладные расходы
93    Накладные расходы,
всего по подразделу
930 Накладные расходы
931 Материалы
932 Оплата труда работников
933 Отчисления от оплаты труда
934 Ремонт основных средств
935 Износ основных средств
и амортизация нематериальных
активов
936 Коммунальные услуги
937 Арендная плата
938 Прочие
Валюта баланса

10-бөлiм. Теңгермеден тыс шоттар
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ескерту:
Нысан Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 14 бұйрығымен бекiтiлген, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2003 жылғы 21 ақпанда N 2182 тiркелген "Қаржылық есептiлiктi табыс ету" N 30 бухгалтерлiк есеп стандартына (бұдан әрi - N 30 стандарт) сәйкес толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан   жыл
Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 4 есептілік нысаны
Ескерту. 4-нысанға өзгерту енгізіледі - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қаржылық-шаруашылық қызметтің
нәтижелері туралы есеп беру
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ              мың теңге
___________________________________________________________________
N  |         Көрсеткiштердiң атауы        |  кiрiстер  | шығыстар
___________________________________________________________________
1                     2                         3            4
___________________________________________________________________
1 Өнiмдi (тауарларды, жұмыстарды, қызмет
көрсетулердi) сатудан алынатын кiрiс
2 Сатылған өнiмнiң (тауарлардың,
жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң)
өзiндiк құны
3 Жалпы кiрiс (1-2)
4 Кезеңнiң шығыстары, барлығы,
оның iшiнде: (4.1+4.2+4.3)
4.1 Жалпы және әкiмшiлiк шығыстар
4.2 Сату бойынша шығыстар
4.3 Проценттердi төлеуге шығыстар
5 Негiзгi қызметтен алынған кiрiс (зиян)
6 Негiзгi емес қызметтен алынған кiрiс
(зиян)
7 Салық салынғанға дейiн кәдуiлгi
қызметтен алынған кiрiс (зиян)
8 Корпоративтiк табыс салығы бойынша
шығыстар
9 Салық салынғаннан кейiнгi кәдуiлгi
қызметтен алынған кiрiс (зиян)
10 Төтенше жағдайлардан алынған кiрiс (зиян)
11 Таза кiрiс (зиян)
12 Есептелген дивидендтер
13 Есептелген дивидендтердi шегергеннен
кейiнгi таза кiрiс (зиян)
___________________________________________________________________
Ескерту:
Нысан Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2003 жылғы 17 қаңтардағы N 14 бұйрығымен бекiтiлген "Қаржылық есептiлiктi табыс ету" N 30 бухгалтерлiк есеп стандартына сәйкес толтырылады.
Нысан өспелi жиынмен толтырылады.
"Өнiмдi (тауарларды, жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) сатудан алынатын кiрiс" деген 1-жол бойынша "Кiрiстер" бағанында есеп шоттардың жұмыс жоспарының 70 "Негiзгi қызметтiң кiрiсi" кiшi бөлiмнiң кредиттiк айналымының сомасы көрсетiледi.
"Сатылған өнiмнiң (тауарлардың, жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) өзiндiк құны" деген 2-жол бойынша "Шығыстар" бағанында есеп шоттардың жұмыс жоспарының 80 "Сатылған дайын өнiмнiң (тауарлардың, жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) өзiндiк құны" кiшi бөлiмнiң дебеттiк айналымының сомасы көрсетiледi.

Раздел 10. Забалансовые счета
--------------------------------------------------------------------
Примечание:
Форма заполняется согласно стандарту бухгалтерского учета N 30 "Представление финансовой отчетности", утвержденному  приказом Министра финансов Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 14, зарегистрированному в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 21 февраля 2003 года N 2182 (далее - стандарт N 30).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   квартал   год    сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 4
Сноска. Форма 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Отчет о результатах финансово-хозяйственной деятельности
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ            тыс.тенге
____________________________________________________________________
N !      Наименование показателей      !  доходы   !   расходы
--------------------------------------------------------------------
1 !               2                    !      3    !      4
--------------------------------------------------------------------
1  Доход от реализации продукции
(товаров, работ, услуг)
2  Себестоимость реализованных
продукции (товаров, работ, услуг)
3  Валовый доход (1-2)
4  Расходы периода, всего, в том числе:
(4.1+4.2+4.3)
4.1 Общие и административные расходы
4.2 Расходы по реализации
4.3 Расходы на выплату процентов
5  Доход (убыток) от основной
деятельности
6  Доход (убыток) от неосновной
деятельности
7  Доход(убыток) от обычной
деятельности до налогообложения
8  Расходы по корпоративному
подоходному налогу
9  Доход (убыток) от обычной
деятельности после налогообложения
10  Доход (убыток) от чрезвычайных
ситуаций
11  Чистый доход (убыток)
12  Начисленные дивиденды
13  Чистый доход (убыток) за вычетом
начисленных дивидендов
_____________________________________________________________________
Примечание:
Форма заполняется согласно стандарту бухгалтерского учета N 30 "Представление финансовой отчетности", утвержденному  приказом Министра финансов Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 14.
Форма заполняется с нарастающим итогом.
По строке 1 "Доход от реализации продукции (товаров, работ, услуг)" в графе "Доходы" отражается сумма  кредитового оборота  подраздела 70 "Доход от основной деятельности" рабочего плана счетов.
По строке 2 "Себестоимость реализованной  продукции (товаров,  работ, услуг)" в графе
"Расходы" отражается сумма дебетового оборота подраздела 80 "Себестоимость реализованной готовой продукции (товаров, работ, услуг)" рабочего плана счетов.

"Жалпы кiрiс" деген 3-жолы өзiмен өнiмдi (тауарларды, жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) сатудан алынған қаржылық нәтиженi бiлдiредi және 1 және 2-жолдардың деректерi бойынша айырма түрiнде есептеу жолымен анықталады.
"Кезеңнiң шығыстары, барлығы, оның iшiнде" деген 4-жол бойынша "Шығыстар" бағанында 4.1, 4.2, 4.3-жолдарының жалпы сомасы көрсетiледi. 4.1-жол бойынша есеп шоттардың жұмыс жоспарының 821 "Жалпы және әкiмшiлiк шығыстар" есеп шотының дебеттiк айналымының сомасы көрсетiледi, 4.2-жол бойынша 811 "Дайын өнiмдi (тауарларды, жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) сату бойынша шығыстар" есеп шотының дебеттiк айналымының сомасы көрсетiледi, 4.3-жол бойынша 831 "Сыйақы түрiндегi шығыстар" деген есеп шотының дебеттiк айналымы көрсетiледi.
"Негiзгi қызметтен алынған кiрiс (зиян)" деген 5-жол өзiмен сальдоландырылған қаржылық нәтиженi бiлдiредi және жалпы кiрiс пен кезеңнiң шығыстары арасындағы айырмашылық "Негiзгi емес қызметтен алынған кiрiс (зиян)" деген 6-жол бойынша "Кiрiстер" бағанында есеп шоттардың жұмыс жоспарының 72 "Негiзгi емес қызметтен алынатын кiрiстер" кiшi бөлiмнiң кредиттiк айналымының сомасы көрсетiледi, "Шығыстар" бағанында есеп шоттардың жұмыс жоспарының 84 "Негiзгi емес қызмет бойынша шығыстар" кiшi бөлiмнiң дебеттiк айналымының сомасы көрсетiледi.
"Салық салынғанға дейiн кәдуiлгi қызметтен алынған кiрiс (зиян)" деген 7-жол өзiмен сальдоландырылған қаржылық нәтиженi бiлдiредi және 5 және 6-жолдардың көрсеткiштерi бойынша есептеу жолымен айқындалады.
"Корпоративтiк табыс салығы бойынша шығыстар" деген 8-жол Бухгалтерлiк есеп бойынша ұлттық Комиссияның 1996 жылғы қарашадағы N 3 қаулысымен бекiтiлген 11 "Табыс салығы бойынша есеп" бухгалтерлiк есеп стандартына сәйкес айқындалады.
"Салық салынғаннан кейiнгi кәдуiлгi қызметтен алынған кiрiс (зиян)" деген 9-жол 7 және 8-жолдардың деректерi бойынша айырмашылық түрiндегi есептеу жолымен айқындалады.
"Төтенше жағдайлардан алынған кiрiс (зиян)" деген 10-жол төтенше жағдайлардан алынған сальдоландырылған нәтиженi көрсетедi.
"Таза кiрiс (зиян)" деген 11-жол 9 және 10-жолдардың көрсеткiштерiнiң деректерi бойынша айырма түрiндегi есептеу жолымен айқындалады.
"Есептелген дивидендтер" деген 12-жол бойынша "Шығыстар" бағанында есеп шоттардың жұмыс жоспарының 62 "Қатысушылардың дивидендтерi мен кiрiстерi бойынша есептесулер" бөлiмшесiнiң дебеттiк айналымы көрсетiледi.
"Есептелген дивидендтердi шегергеннен кейiнгi таза кiрiс (зиян)" деген 13-жол 11 және 12-жолдардың көрсеткiштерiнiң деректерi бойынша айырма түрiнде есептеу жолымен айқындалады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан   жыл
Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 5 есептілік нысаны
Ескерту. 5-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30  N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Тоқсандық кіріс пен жүргізілген шегерімдер туралы
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ              мың теңге
___________________________________________________________________
Корпоративтік табыс салығы бойынша декларация
___________________________________________________________________
N |   Жол коды   |              Атауы                   | Сомасы
___________________________________________________________________
1                 Жиынтық табыс

Строка 3 "Валовой доход" предоставляет собой финансовый результат от реализации продукции (товаров, работ, услуг) и определяется расчетным путем в виде разницы по данным показателей строки 1 и 2.
По строке 4 "Расходы периода, всего, в том числе" в графе "Расходы" отражается общая сумма строк 4.1, 4.2, 4.3. По строке 4.1 отражается сумма дебетового оборота счета 821 "Общие и административные расходы", по строке 4.2 отражается сумма дебетового оборота счета 811 "Расходы по реализации готовой продукции (товаров, работ, услуг)", по строке 4.3 отражается сумма дебетового оборота счета 831 "Расходы в виде вознаграждения" рабочего плана счетов.
Строка 5 "Доход (убыток) от основной деятельности" представляет собой сальдированный финансовый результат и определяется как разность между валовым доходом и расходами периода.
По строке 6 "Доход (убыток) от неосновной деятельности" в графе "Доходы" отражается сумма кредитового оборота подраздела 72 "Доход от неосновной деятельности" рабочего плана счетов, в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота подраздела 84 "Расходы по неосновной деятельности" рабочего плана счетов.
Строка 7 "Доход (убыток) от обычной деятельности до налогообложения" представляет собой сальдированный финансовый результат и определяется расчетным путем по показателям строк 5 и 6.
Строка 8 "Расходы по корпоративному подоходному налогу" определяется в соответствии со стандартом бухгалтерского учета 11 "Учет по подоходному налогу",утвержденным постановлением национальной Комиссии по бухгалтерскому учету от ноября 1996 года N 3.
Строка 9 "Доход (убыток) от обычной деятельности после налогообложения" определяется расчетным путем в виде разницы по данным показателей строки 7 и 8.
Строка 10 "Доход (убыток) от чрезвычайных ситуаций" отражает сальдированный результат от чрезвычайных ситуаций.
Строка 11 "Чистый доход (убыток)" определяется расчетным путем в виде разницы по данным показателей строки 9 и 10.
По строке 12 "Начисленные дивиденды" в графе "Расходы" отражается сумма дебетового оборота подраздела 62 "Расчеты по дивидендам и доходам участников" рабочего плана счетов.
Строка 13 "Чистый доход (убыток) за вычетом начисленных дивидендов" определяется расчетным путем в виде разницы по данным показателей строки 11 и 12.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   квартал  год     сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 5
Сноска. Форма 5 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
О квартальном доходе и произведенных вычетах
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ            тыс.тенге
____________________________________________________________________
Декларация по корпоративному подоходному налогу
--------------------------------------------------------------------
N ! Код строки !   Наименование                           ! Сумма
--------------------------------------------------------------------
1               Совокупный доход

2  100.00.001     Тауарларды (жұмыстарды, қызмет
көрсетулердi) өткiзуден түсетiн табыс
3  100.00.002     Ғимараттар, құрылыстар, құрылымдар,
сондай-ақ амортизацияға жатпайтын
активтердi өткiзу кезiндегi құн
өсiмiнен түсетiн табыс
4  100.00.003     Мiндеттердi есептен шығарудан
түсетiн табыстар
5  100.00.004     Күмәндi төлемдер бойынша табыстар
6  100.00.005     Мүлiктi жалға беруден түсетiн табыстар
7  100.00.006     Борыштан талап етудi басқаға беруден
түсетiн табыстар
8  100.00.007     Кәсiпкерлiк қызметтi шектеуге және
тоқтатуға келiсiмi үшiн алынған
табыстар
9  100.00.008     Шығып қалған тiркелген активтер
құнының ішкi топтың құн балансынан
асып түсуiне алынатын табыстар
10  100.00.009     Туған жердi әзiрлеу салдарын тарату
қорына шығару сомасының туған жердi
әзiрлеудiң салдарын тарату бойынша
нақты шығындар сомасынан асып түсуiне
түсетiн табыстар
11  100.00.010     Ортақ үлестiк меншiктен табысты
бөлетiн кезеңде алынатын табыстар
12  100.00.011     Айыппұлдар, өсiмпұлдар және
санкциялардың басқа түрлерiнен
түсетiн табыстар
13  100.00.012     Бұрын жүргiзiлген шегерiмдер
бойынша өтемақылар
14  100.00.013     Өтеусiз алынған мүлiк, орындалған
жұмыстар, көрсетiлген қызметтер
15  100.00.014     Дивидендтер
16  100.00.015     Сыйақылар
17  100.00.016     Бағамдық оң айырма
18  100.00.017     Ұтыстар
19  100.00.018     Роялти
20  100.00.019     Әлеуметтiк сала объектiлерiн
пайдалану кезiнде алынған
табыстардың шығыстарда артуы
21  100.00.020     Басқа табыстар
22  100.00.021     Жиынтық табыс
23                 Жиынтық табысты түзету
24  100.00.022     Жиынтық табысты түзету
25           А     ҚP төлем көзiнен бұрын салық
салынған резидент заңды тұлғасынан
алынған дивидендтер
26           B     Өзiндiк акцияларды өткiзу кезiнде
алған олардың құнының номиналдық
құнынан асып кетуі
27           С     Қор биржасының А және В ресми
тізімдерінде тұрған акциялар мен
облигацияларды өткiзу кезiндегi құн
өсiмiнен алынған табыстар
28           D     Мемлекеттiк бағалы қағаздар және
агент облигацияларымен жасалған
операцияларда түскен табыстар
29           E     Төтенше жағдайлар туындаған және
мақсаты бойынша пайдаланылған
жағдайда гуманитарлық көмек түрiнде
алынған мүлiктiң құны
30           F     ҚР Үкiметiнiң шешiмi негiзiнде
мемлекеттiк кәсiпорынның мемлекеттiк
органнан немесе мемлекеттiк
кәсiпорыннан өтеусiз негiзде алынған
негiзгi құрал-жабдықтардың құны
31           G     Қазақстан Республикасы Заңдарына
сәйкес алынған және жеке зейнетақы
шотына бағытталған инвестициялық
табыстар
32           Н     Активтердi бағалаудың жаңа әдiсiн
қолдану нәтижесiнде алынған бағамдық
оң (терiс) айырма

2  100.00.001   Доход от реализации товаров (работ, услуг)
3  100.00.002   Доход от прироста стоимости при реализации
зданий, сооружений, строений, а также активов,
не подлежащих амортизации
4  100.00.003   Доходы от списания обязательств
5  100.00.004   Доходы по сомнительным платежам
6  100.00.005   Доходы от сдачи в аренду имущества
7  100.00.006   Доходы от уступки требования долга
8  100.00.007   Доходы, полученные за согласие ограничить
или прекратить предпринимательскую
деятельность
9  100.00.008   Доходы от превышения стоимости выбывших
фиксированных активов над стоимостным
балансом подгруппы
10  100.00.009   Доходы от превышения суммы отчислений
в фонд ликвидации последствий разработки
месторождений над суммой фактических
расходов по ликвидации последствий
разработки месторождений
11  100.00.010   Доходы, получаемые при распределении дохода
от общей долевой собственности
12  100.00.011   Доходы по штрафам, пени и другим видам санкций
13  100.00.012   Полученные компенсации по ранее произведенным
вычетам
14  100.00.013   Безвозмездно полученное имущество,
выполненные работы, предоставленные услуги
15  100.00.014   Дивиденды
16  100.00.015   Вознаграждения
17  100.00.016   Положительная курсовая разница
18  100.00.017   Выигрыши
19  100.00.018   Роялти
20  100.00.019   Превышение доходов над расходами, полученными
при эксплуатации объектов социальной сферы
21  100.00.020   Другие доходы
22  100.00.021   Совокупный доход
23                Корректировка совокупного дохода
24  100.00.022   Корректировка совокупного дохода
25           А   Дивиденды, полученные от юридического
лица-резидента РК. Ранее обложенные у
источника выплаты в РК
26           В   Превышение стоимости собственных акций над их
номинальной стоимостью при реализации
собственных акций
27           С   Доход от прироста стоимости при реализации
акций и облигаций, находящихся в официальных
списках А и В фондовой биржи
28           D   Доходы от операций с государственными
ценными бумагами и агентскими облигациями
29           Е   Стоимость имущества, полученного в виде
гуманитарной помощи в случае возникновения
чрезвычайных ситуаций и использования
по назначению
30           F   Стоимость основных средств, полученных на
безвозмездной основе государственным
предприятием от государственного органа
или государственного предприятия на
основании решения Правительства РК
31           G   Инвестиционные доходы, полученные в
соответствии с законодательством Республики
Казахстан и направленные на индивидуальные
пенсионные счета
32           Н   Положительная (отрицательная) разница,
полученная в результате применение нового
метода оценки активов

33  100.00.023     Түзетуден кейінгі жиынтық табыс
34                 Шегерiмдер
35  100.00.024     Өткiзiлген тауарлар (жұмыстар, қызмет
көрсетулер) бойынша шығыстар
36  100.00.025     Сыйақылар
37  100.00.026     Төленген күмәндi мiндеттемелер
38  100.00.027     Күмәндi талаптар
39  100.00.028     Резервтiк қорға аударым
40  100.00.029     Ғылыми-зерттеу, жобалау, iздену және
тәжiрибе-конструкторлық жұмыстар
шығыстары
41  100.00.030     Сақтандыру сыйлықақылары бойынша
шығыстар
42  100.00.031     Әлеуметтiк төлем шығыстары
43  100.00.032     Табиғи ресурстарын өндiруге геологиялық
зерттеулер мен дайындық жұмыстарын
және жер қойнауын пайдаланушылардың
басқа да шегерiмдерiне шығыстар
44  100.00.033     Терiс бағамдық айырма
45  100.00.034     Салықтар
46  100.00.035     Айыппұлдар, өсiмпұлдар, тұрақсыздық
айыппұлы
47  100.00.036     Тiркелген активтер бойынша жөндеу
жұмыстарға шығыстар, амортизациялық
аударымдар және басқа шегерiмдер
48           А     Негiзгi құралдар бойынша
амортизациялық аударымдар
49           В     Материалдық емес активтер бойынша
амортизациялық аударымдар
50           С     Пайдалануға алғаш енгiзiлген
тiркелген активтер бойынша
амортизациялық aударымдар
51           D     Барлық тiркелген активтердiң iстен
шығуы кезiнде iшкi топтың құн
баланс көлемi
52           Е     100 АЕК кем iшкi топтың құн
баланс көлемi
53           F     Негiзгi құрал-жабдықтардың салықтық
инвестициялық пұрсаттылықтары
бойынша шегерiмге жататын құны
54           G     Жөндеу жұмыстарына жұмсалған шығыстар
55  100.00.037     Барлық шегерімдер
56                 Салық салынатын табыс есебi
57  100.00.038     Салық салынатын табыс (залал)
58  100.00.039     Халықаралық шартқа сәйкес салық
салудан босатуға тиесiлi салық
салынатын табыс (залал)
59  100.00.040     Салық салынатын табыстың
(залал) барлығы
60  100.00.041     Пайдалануға бiрiншi жүргiзiлген,
көшiруге жатпайтын тiркелген
активтер бойынша амортизацияланған
алынымдардың шегерiмдерiне
жатқызудан залал
61  100.00.042     Ауыстыруға жататын залал
62  100.00.043     Салық салынатын табысты түзету
63           А     Әлеуметтiк сала объектiлерiн ұстауға
салық төлеушiнiң нақты жұмсаған
шығыстары
64           В     Коммерциялық емес ұйымдарға өтеусiз
берген мүлiк, оның iшiнде коммерциялық
емес ұйымдарға өтеусiз берiлген ақша
қаражаттар (қайырымдылық)
65           С     Жеке тұлғаларға ҚР заңдарына сәйкес
берiлген атаулы әлеуметтiк көмек
66           D     Мүгедектердiң еңбегiне ақы төлеуге
шығарылған шығыстар сомаларын
2 еселенген және мүгедектерге
төленетiн жалақы мен басқа да
төлемдердiң 50% мөлшерiндегi сомасы
67           E     Үш жылдан артық мерзiмге берiлген
негiзгi құралдардың қаржы лизингi
бойынша алынған сыйақы
68           F     Орташа мерзiмдi несие және тұрғын
жайлар лизингi бойынша сыйақы
69           G     Ауыл шаруашылығын кредиттеуден табыстар
70           H     Пайдалануға бiрiншi жүргiзiлiп тiркелген
активтер бойынша бұрын өндiрiлген
қосымша шегерiмдер сомасы
71           І     2003 жылдың 1-қаңтарына дейiн жасалған
инвестициялық келiсiм бойынша табыстар

33  100.00.023   Совокупный доход после корректировки
34                Вычеты
35  100.00.024   Расходы по реализованным товарам
(работам, услугам)
36  100.00.025   Вознаграждение
37  100.00.026   Выплаченные сомнительные обязательства
38  100.00.027   Сомнительные требования
39  100.00.028   Отчисления в резервные фонды
40  100.00.029   Расходы на научно-исследовательские,
проектные, изыскательские и опытно-
конструкторские работы
41  100.00.030   Расходы по страховым премиям
42  100.00.031   Расходы на социальные выплаты
43  100.00.032   Расходы на геологическое изучение
и подготовительные работы к добыче
природных ресурсов и другие вычеты
недропользователей
44  100.00.033   Отрицательная курсовая разница
45  100.00.034   Налоги
46  100.00.035   Штрафы, пени, неустойки
47  100.00.036   Амортизационные отчисления,
расходы на ремонт и другие вычеты
по фиксированным активам
48           А   Амортизационные отчисления по
основным средствам
49           В   Амортизационные отчисления по
нематериальным активам
50           С   Амортизационные отчисления по
фиксированным активам, впервые
введенным в эксплуатацию
51           D   Величина стоимостного баланса
подгруппы при выбытии всех фиксированных
активов
52           Е   Величина стоимостного баланса
подгруппы менее 100 МРП
53           F   Стоимость основных средств,
относимая на вычеты по инвестиционным
налоговым преференциям
54           G   Расходы на ремонт
55  100.00.037   Всего вычетов
56               Расчет налогооблагаемого дохода
57  100.00.038   Налогооблагаемый доход (убыток)
58  100.00.039   Налогооблагаемый доход (убыток),
подлежащий освобождению налогообложения
в соответствии с международным договором
59  100.00.040   Всего налогооблагаемого дохода (убытка)
60  100.00.041   Убыток от отнесения на вычеты
амортизационных отчислений по фиксированным
активам, впервые введенным в эксплуатацию,
не подлежащих переносу
61  100.00.042   Убыток, подлежащий переносу
62  100.00.043   Корректировка налогооблагаемого дохода
63           А   Расходы, фактически понесенные
налогоплательщиком на содержание объектов
социальной сферы
63           В   Безвозмездно переданное имущество
некоммерческим организациям, в том числе
Безвозмездно переданные денежные средства
некоммерческим организациям
(благотворительность)
65           С   Адресная социальная помощь, предоставленная
физическим лицам в соответствии
с законодательством РК
66           D   Сумма в 2-кратном размере произведенных
расходов на оплату труда инвалидов и
50 процентов от суммы начисленного
социального налога от заработной платы и
других выплат инвалидам
67           Е   Вознаграждение, полученное по финансовому
лизингу основных средств, предоставленных
на срок более трех лет с последующей
передачей их лизингополучателю
68           F   Вознаграждение по среднесрочным кредитам
и по лизингу жилых помещений
69           G   Доходы от кредитования сельского хозяйства
70           Н   Сумма ранее произведенного дополнительного
вычета по впервые введенным в эксплуатацию
фиксированным активам
71           I   Доходы по инвестиционным контрактам,
заключенным до 1 января 2003 года

72  100.00.044     Алдыңғы салық кезеңiнде шеккен залалдар
73  100.00.045     Түзетулер мен шеккен залалдарды
ескерумен салынатын табыс салығы
74                 Салықтық мiндеттеменi есептеу
75  100.00.046     Есептелiнген салық сомасы
76  100.00.047     Таза табысқа салық сомасы
77  100.00.048     Өндiрiлген есепке жатқызулардың барлығы
78  100.00.049     Есептелінген салықтың барлығы
79  100.00.050     Есептелiнген аванстық төлемдердiң барлығы
80  100.00.051     Төленетін барлық салық
81  100.00.052     Артық төленген салықтың барлығы
___________________________________________________________________
Ескерту:
Нысан өзiмен корпорациялық табыс салығы бойынша Декларацияны бiлдiредi (100.00-нысан).
Нысан өспелi жиынмен толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан   жыл
Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 6 есептілік нысаны
Ескерту. 6-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Кезең шығыстары
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ              мың теңге
___________________________________________________________________
N   |               Шығыстардың атауы                 |
___________________________________________________________________
1                       2                                  3
___________________________________________________________________
1 Жалпы және әкiмшiлiк шығыстар
1.1 әкiмшілiк қызметкерге қатысты жұмыскерлердiң еңбек
ақысын төлеу
1.2 күтушi өндiрiстер мен шаруашылықтардағы бос емес
қызметкердiң еңбек ақысын төлеу
1.3 1-т. және 2-т. көрсетілген еңбек ақы төлемiнен
аудару
1.4 әкiмшiлiк басқармасының аппаратын ұстау
1.5 басқарманың техникалық қаражаттарын қамсыздандыру
және күту шығыстары
1.6 өндiру салаларындағы дайындау жұмыстары бойынша
шығындар
1.7 құрылатын субъектiнiң дирекциясын ұстау
1.8 жобалардағы және құрылысты-монтаждық жұмыстардағы
шалалықтарды жою шығыстары
1.9 банк қызмет көрсетуiн төлеу
1.10 күзет шығыстар
1.11 қызметкерлер бiлiктiлiгiн жоғарлату шығыстар
1.12 соттық шығындар
1.13 iссапар шығыстары
1.14 байланыс қызметiн көрсету
1.15 өкiлдiк шығыстар
1.16 жал бойынша шығыстар
1.17 салықтар бойынша шығыстар
1.18 айыппұлдар, өсiмпұлдар, тұрақсыздық айыппұлы
1.19 коммуналдық қызмет көрсетулер
1.20 ТМҚ-ың бүлiнуi, кем шығуы, нормативтен тыс
айрылулар, басқа да өндiрiстiк емес шығыстар

72  100.00.044   Убытки перенесенные с предыдущих налоговых
периодов
73  100.00.045   Налогооблагаемый доход с учетом корректировки
и перенесенных убытков
74                Расчет налогового обязательства
75  100.00.046   Сумма исчисленного налога
76  100.00.047   Сумма налога на чистый доход
77  100.00.048   Всего произведено зачетов
78  100.00.049   Всего исчислено налога
79  100.00.050   Всего уплачено авансовых платежей
80  100.00.051   Всего налога к уплате
81  100.00.052   Сумма излишне уплаченного налога
____________________________________________________________________
Примечание:
Форма представляет собой Декларацию по корпоративному подоходному налогу
(форма 100.00).
Форма заполняется с нарастающим итогом.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   квартал  год     сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 6
Сноска. Форма 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Расходы периода
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ         тыс.тенге
____________________________________________________________________
N !          Наименование расходов                  !  тыс. тенге
--------------------------------------------------------------------
1 !                       2                         !       3
--------------------------------------------------------------------
1     Общие и административные расходы:
1.1    оплата труда работников, относящихся
к административному персоналу
1.2    оплата труда персонала, занятого
в обслуживающих производствах и хозяйствах
1.3    отчисления от оплаты труда указанной в п.1 и п.2
1.4    содержание административного аппарата управления
1.5    расходы на содержание и обслуживание технических
средств управления
1.6    затраты по подготовительным работам в добывающих
отраслях
1.7    содержание дирекции строящегося субъекта
1.8    расходы по устранению недоделок в проектах
и строительно-монтажных работах
1.9    оплата услуг банка
1.10   расходы на охрану
1.11   расходы на повышение квалификации работников
1.12   судебные издержки
1.13   расходы на командировки
1.14   услуги связи
1.15   представительские расходы
1.16   расходы по аренде
1.17   расходы по налогам
1.18   штрафы, пени, неустойки
1.19   коммунальные услуги
1.20   сверхнормативные потери, порча, недостача ТМЗ,
другие непроизводительные расходы

1.21 әлеуметтiк салаға шығыстар
1.22 консультациялық аудиторлық ақпараттық қызмет
көрсету төлемдерi және т.б
1.23 Кәсiпкерлiк қызметпен байланысты емес шығыстар
1.24 өзге де шығыстар
2 Өткiзу бойынша шығыстар:
2.1 өткiзу (сауданың) бөлiмi қызметкерлерiнiң
жалақылары
2.2 жүктердi тасу
2.3 жарнама шығыстары
2.4 Өткiзу бойынша өзге де шығыстар
3 Процент бойынша жұмсалатын шығыстар:
3.1 Банк несиелерi бойынша проценттердi төлеу
3.1.1 ҚР резиденттер
3.1.2 ҚР резиденттерi емес
3.2 Жеткiзушілердiң несиелерi бойынша проценттердi
төлеу
3.2.1 ҚР резиденттерден
3.2.2 ҚР резидентi еместерден
3.3 Мүлiктi жалдау проценттерiн төлеу бойынша
шығыстар және т.б
3.3.1 ҚР резиденттерi
3.3.2 ҚР резиденттерi емес
Шығыстардың барлығы
___________________________________________________________________
Ескерту:
Осы нысанда Ұлттық комиссияның 1996 жылғы 13-қарашадағы N 3 бухгалтерлiк есеп бойынша қаулысымен бекiтілген бухгалтерлiк есептiң "Тауарлы-материалдық қорларды eceптеу" N 7 стандартына келiсiлген кәсiпорынның барлық шығыстары көрсетiледi, өнiмнiң (тауарлар, жұмыстар, қызмет көрсетулер) өзiндiк құнына қосылмайды және кезеңнiң шығыстары болып танылады.
Нысан өспелi жиынмен толтырылады.
"Жалпы және әкiмшілiк шығыстар" деген 1-жолда "Жалпы және әкiмшiлiк шығыстар" есеп жұмыс жоспарының 1.1-1.24 жолдардағы сомаға тең болуға тиiстi, 821-есеп айналымының дебеттiк сомасы көрсетiледi.
"Өткiзу бойынша шығыстар" деген 2-жолда "дайын өнiмдi (тауарды, жұмысты, қызмет көрсетудi) өткiзу бойынша жұмсалатын шығыстар" есеп жұмыс жоспарының 2.1-2.4-жолдардағы сомаға тең болуға тиiстi, 811-есеп айналымының дебеттiк сомасы көрсетiледi.
"Проценттер бойынша шығыстар" деген 3-жолда "Сыйақы түрiнде жұмсалатын шығыстар" есеп жұмыс жоспарының 3.1-3.3. жолдардағы сомаға тең болуға тиiстi 831-есеп айналымының дебеттiк сомасы көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан   жыл
Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 7 есептілік нысаны
Ескерту. 7-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Импорттық валюталық бақылау
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ
___________________________________________________________________
N | Алынған   | СЭҚ  |Жет. |Тауарды |Елдегі  |Өлшеу|Сатып |Сатып
| тауарлар  | ТН-ң |кізу |жөнелту |тауарды |бір. |алушы.|алу.
| (жұмыстар,| коды |шарт.|орны    |жеткізу |лігі |ның   |шының
| қызмет    |      |тары |(жұмыс. |пункті  |     |атауы |заңды
| көрсету.  |      |     |тарды,  |(жұмыс. |     |      |мекен-
| лер) түрі |      |     |қызмет  |тарды,  |     |      |жайы
|           |      |     |көрсету.|қызмет  |     |      |
|           |      |     |лердi)  |көрсету.|     |      |
|           |      |     |        |лерді)  |     |      |
___________________________________________________________________
1       2        3     4       5        6       7      8     9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Келісім | Келісім | Инвойс | Инвойс |ЖКД |ЖКД |     Өнім   |Саны
(шарт)  | (шарт)  |  күні  |   N    |күні| N  | бірлігінің |
күні   |    N    |        |        |    |    |    құны    |
|         |        |        |    |    | (жұмыстар, |
|         |        |        |    |    | көрсетілген|
|         |        |        |    |    | қызметтер) |
___________________________________________________________________
10        11       12        13    14   15       16        17
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Со. |Келісім|Теңге|Тең. |ҚҚС  |ҚҚС     |Акциздер|Жеткізу |Мұнай
масы| валю. |курсы|геге |нақты|есепке  |        |үшін    |өнімінің
| тасы  |     |қайта|тө.  |жатқызу |        |төлем   |пин-коды
|       |     |есеп.|ленді|әдісімен|        |мерзімі |
|       |     |теу  |     |төленді |        |        |
___________________________________________________________________
18     19     20   21     22     23       24        25      26
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ескерту:
Нысанды бастапқы толтырған кезде төлем мерзiмi жетпеген барлық мәмілелер, орындалмаған және iшiнара орындалған келiсiмдер көрсетiледi.
Бұдан кейiн нысан толытырылады және өсу жиынтығымен есептiлiк кезеңiнiң аяқталуы бойынша ҚМ СК-не ұсынылады. Орындалмаған және iшiнара орындалған келiсiмдер (шарттар) бойынша деректер жаңа есепке ауыстырылады.
Орындалмаған немесе iшiнара орындалған келiсiмдер (шарттар) бойынша деректер жаңа есепке ауыстырылады.
"N" деген 1-бағанда тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) импорттау бойынша мәміленiң нөмiрi көрсетiледi, бұдан кейiнгi ақпарат рет нөмiрiн үзбеу керек.
"Экспортталатын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетiлетiн қызметкердiң) түрi" деген 2-бағанда тауардың атауы және көрсетілетiн қызмет түрi көрсетiледi.
"СЭҚ ТН-н коды "деген 3-бағанда бар жiктеуiш бойынша сыртқы экономикалық қызметтiң тауарлық номенклатура коды көрсетіледі. СЭҚ ТН-ң коды болмаған жағдайда бұл баған толтырылмайды.
"Жеткiзу шарттары" деген 4-бағанда тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жеткiзу шарттары көрсетiледi.
"Елдегi тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жөнелту орны" деген 5-бағанда тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) сатушының резидент болып табылатын елдiң коды көрсетіледі.
"Тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жеткiзу пунктi" деген 6-бағанда жеткiзу шарттарына сәйкес тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жеткiзу пунктi көрсетiледi.

1.21   расходы на социальную сферу
1.22   оплата консультационных, аудиторских,
информационных услуг и пр.
1.23   расходы, не связанные с предпринимательской
деятельностью
1.24   прочие расходы
2     Расходы по реализации:
2.1    заработная плата работников отдела сбыта
(торговли)
2.2    транспортировка грузов
2.3    расходы на рекламу
2.4    прочие расходы по реализации
3     Расходы по процентам:
3.1    Оплата процентов по кредитам банка
3.1.1  резидентов РК
3.1.2  нерезидентов РК
3.2    Оплата процентов по кредитам поставщиков
3.2.1  резидентов РК
3.2.2  нерезидентов РК
3.3    Расходы по выплате процентов по аренде
имущества и прочие
3.3.1  резидентов РК
3.3.2  нерезидентов РК
Всего расходов
____________________________________________________________________
Примечание:
В данной форме отражаются все расходы предприятия, которые согласно стандарту
бухгалтерского учета N 7 "Учет товарно-материальных запасов", утвержденному  постановлением  Национальной Комиссии по бухгалтерскому учету от 13 ноября 1996 года N 3, не включаются в себестоимость продукции (товаров, работ, услуг) и признаются расходами периода.
Форма заполняется с нарастающим итогом.
По строке 1 "Общие и административные расходы" отражается сумма дебетового оборота счета 821 "Общие и административные расходы" рабочего плана счетов, которая должна быть равна сумме строк 1.1-1.24.
По строке 2 "Расходы по реализации" отражается сумма дебетового оборота счета 811 "Расходы по реализации готовой продукции (товаров, работ, услуг)" рабочего плана счетов, которая должна быть равна сумме строк 2.1-2.4.
По строке 3 "Расходы по процентам" отражается сумма дебетового оборота счета 831 "Расходы в виде вознаграждения" рабочего плана счетов, которая должна быть равна сумме строк 3.1-3.3.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   месяц   год      сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 7
Сноска. Форма 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Импортный валютный контроль
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ
____________________________________________________________________
N !Вид   !Код!Усло-!Место  !Пункт!Еди-!Наиме-!Юриди-!Дата  !N
п/п!приоб-!ТН !вия  !отгруз-!дос- !ница!нова- !ческий!конт- !конт-
!ретае-!ВЭД!пос- !ки то- !тавки!из- !ние   !адрес !ракта !ракта
!мых   !   !тавки!вара   !това-!ме- !про-  !про-  !(дого-!(дого-
!това- !   !     !(работ,!ра   !ре- !давца !давца !вора) !вора
!ров   !   !     !услуг),!(ра- !ния !      !      !      !
!(ра-  !   !     !страна !бот, !    !      !      !      !
!бот,  !   !     !       !ус-  !    !      !      !      !
!услуг)!   !     !       !луг) !    !      !      !      !
--------------------------------------------------------------------
1 !   2  ! 3 !  4  !   5   !  6  !  7 !   8  !  9   !  10  !  11
--------------------------------------------------------------------
Итого
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Дата !N   !Дата!N  !Стои-!Коли-!Сум-!Валюта!Курс!Пере- !Факти-!Упла-
ин-  !ин- !ГТД !ГТД!мость!чест-!ма  !конт- !тен-!расчет!чески !чено
войса!вой-!го  !   !еди- !во   !    !ракта !ге  !на    !упла- !НДС
!са  !    !   !ницы !     !    !      !    !тенге !чено  !мето-
!    !    !   !това-!     !    !      !    !      !НДС   !дом
!    !    !   !ра   !     !    !      !    !      !      !за-
!    !    !   !     !     !    !      !    !      !      !чета
--------------------------------------------------------------------
12 ! 13 ! 14 ! 15!  16 !  17 ! 18 !  19  ! 20 !  21  !  22  ! 23
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
________________________________
Акцизы!Таможен-!Срок   !Пин-код !
!ные пош-!оплаты !нефте-  !
!лины и  !за пос-!продукта!
!сборы   !тавку  !        !
--------------------------------!
24  !   25   !  26   !   27   !
--------------------------------!
________________________________!
Примечание:
При первоначальном заполнении формы отражаются все сделки, срок оплаты по которым не наступил, неисполненные контракты и контракты, исполненные частично.
В последующем, форма заполняется и предоставляется в НК МФ по окончании отчетного периода с нарастающим итогом. В новый отчет переносятся данные по неисполненным или исполненным частично контрактам (договорам).
В графе 1 "N" указывается номер сделки по импорту товаров (работ, услуг). Последующая информация не должна прерывать нумерации.
В графе 2 "Вид приобретаемых товаров (работ, услуг)" отражается наименование товара и вид оказываемых работ, услуг.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" отражается код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности по имеющемуся классификатору. В случае отсутствия соответствующего кода ТН ВЭД данная графа не заполняется.
В графе 4 "Условия поставки" указываются условия поставки товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Место отгрузки товара (работ, услуг), страна" указывается код страны, резидентом которой является продавец товаров (работ, услуг).
В графе 6 "Пункт доставки товара (работ, услуг)" указывается пункт доставки товаров (работ, услуг) в соответствии с условиями поставки.

"Өлшем бiрлiгi" деген 7-бағанда 1, 2 нысандардың сәйкес бағаналарына ұқсас толтырылады.
"Сатушының атауы" және "Сатушының заңды мекен-жайы" деген 8 және 9-бағандарда сатушы-кәсiпорынның толық атауы нақты аббревиатурамен, сондай-ақ оның орналасқан жерi бойынша мекен-жайы көрсетіледі.
"Келiсiм (шарт) күнi" және "Келiсiм (шарт) N" деген 10 және 11-бағандарда ол бойынша тауарлар импорты жүргiзiлген, жасалған келiсiмнiң (шарттың) нөмiрi мен күнi сәйкесiнше көрсетіледi.
"Инвойс күнi " және "инвойс N" деген 12 және 13-бағандарда кедендiк рәсiмдердiң өтуiне дейiн инвойс күнi мен датасы көрсетіледі.
"ЖКД күнi" және "ЖКД N" 14 және 15-бағандарда жүк кедендету рәсiмiнiң күнi мен нөмiрi көрсетiледi.
"Өнiм (тауар, жұмыс, көрсетiлетiн қызмет) бiрлiгiнiң құны" және "Саны", "Сомасы" деген 16 және 17, 18-бағандарда нақты жүргiзілген импорттың деректерi көрсетiледi.
"Келiсiм валютасы" деген 19-бағанда валютада келiсiм бойынша экспортталған тауар үшiн жүзеге асырылған төлем көрсетiледi.
"Теңге курсы" деген 20-бағанда кедендiк ресiмдеуге ЖКД-қабылдау күнiне келiсiм валютаға теңгенiң нарықтық курсы көрсетiледi.
"Теңге курсына қайта есептеу" деген 21-бағанда валютаны теңгемен төлем күнiне қайта есептеу курсы көрсетiледi.
"ҚҚС нақты төлендi" деген 22-бағанда импорт кезiнде төленген ҚҚС-ң сомасы көрсетiледi.
"КҚС есепке жатқызу әдiсiмен төлендi" деген 23-бағанда ҚҚС есепке жатқызу әдiсiмен төленген сомасы көрсетiледi.
"Акциздер" деген 24-бағанда төленген акциздер сомасы көрсетiледi.
"Кедендiк баждар мен алымдар" деген 25-бағанда төленген кедендiк баждар мен алымдар сомасы көрсетiледi.
"Жеткiзу үшiн төлем мерзiмi" деген 26-бағанда келiсiмге келiсілген төлем күнi көрсетiледi.
"Мұнай өнiмiнiң пин-коды" деген 27-бағанда сатып алынған мұнай өнiмдерiнiң тиiстi пин-коды көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 20 ақпандағы
N 201 қаулысымен
бекiтiлген
БСН (ЖСН)
Салық төлеушінің атауы
Салық кезеңі    тоқсан   жыл
Бiз осы eceптілікте келтiрiлген
мәлiметтердiң растығы мен толықтығы
үшiн Қазақстан Республикасының
заңдарына сәйкес жауап беремiз.
N 8 есептілік нысаны
Ескерту. 8-нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Экспорттық валюталық бақылау
Құжатты тiркеудің кіріс нөмірі  ККАА ЖЖЖЖ
___________________________________________________________________
N | Алынған   | СЭҚ  |Жет. |Тауарды |Елдегі  |Өлшеу|Сатып |Сатып
|тауарлардың| ТН-ң |кізу |жөнелту |тауарды |бір. |алушы.|алу.
|(жұмыстар. | коды |шарт.|орны    |(жұмыс. |лігі |ның   |шының
|дың, қызмет|      |тары |(жұмыс. |тарды,  |     |атауы |заңды
| көрсету.  |      |     |тарды,  |қызмет  |     |      |мекен-
| лердің)   |      |     |қызмет  |көрсету.|     |      |жайы
|   түрі    |      |     |көрсету.|лерді)  |     |      |
|           |      |     |лердi)  |жеткізу |     |      |
|           |      |     |        |пункті  |     |      |
___________________________________________________________________
1       2        3     4       5        6       7      8     9
___________________________________________________________________
Жиыны
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Келі. |Келі. |Мә. |Мә. |Инвойс|Инвойс|ЖКД |ЖКД |     Өнім   |Саны
сім   |сім   |міле|міле|күні  |  N   |күні| N  | бірлігінің |
шарт  | шарт |пас.|пас.|      |      |    |    |    құны    |
(шарт)|(шарт)|пор.|пор.|      |      |    |    | (жұмыстар, |
күні  |N     |ты. |ты. |      |      |    |    | көрсетілген|
|      |ның |ның |      |      |    |    | қызметтер) |
|      |күні| N  |      |      |    |    |            |
___________________________________________________________________
10    11     12   13   14     15     16   17      18         19
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
Сомасы | Келісім | Теңге |Теңгеге | Төлем  | Кедендік   |Мұнай
| валютасы| курсы | қайта  |мерзімі | баждар мен |өнімінің
|         |       |есептеу |        | алымдар    |пин-коды
|         |       |        |        | мерзімі    |
___________________________________________________________________
20      21        22      23        24        25          26
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Ескерту:
Нысанды бастапқы толтырған кезде төлем мерзiмi жетпеген барлық мәмiлелер, орындалмаған және iшiнара орындалған келiсiмдер көрсетiледi.
Бұдан кейiн нысан толтырады және өсу жиынтығымен есептілік кезеңiнiң аяқталуы бойынша уәкілеттi мемлекеттiк органға немесе тиiстi салық органдарына ұсынылады. Орындалмаған және iшiнара орындалған келiсiмдер (шарттар) бойынша деректер жаңа есепке ауыстырылады.
"N" деген 1-бағанда тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) экспорттау бойынша мәміленiң нөмiрi көрсетіледі, бұдан кейiнгі ақпарат рет нөмiрiн үзбеу керек.
"Экспортталатын тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетiн қызметтердiң) түрi" деген 2-бағанда тауардың атауы және көрсетілетiн қызмет түрi көрсетіледі.
"СЭҚ ТН-ң коды" деген 3-бағанда бар жiктеуiш бойынша сыртқы экономикалық қызметтiң тауарлық номенклатура коды көрсетіледі. CЭҚ ТН-ң коды болмаған жағдайда бұл баған толтырылмайды.
"Жеткiзу шарттары" деген 4-бағанда тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жеткiзу шарттары көрсетіледі.
"Тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жөнелту орны" деген 5-бағанда тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) нақты жөнелту орны көрсетіледі.
"Тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жеткiзу пунктi, ел" деген 6-бағанда елдегi тауарды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) жеткiзу пунктi көрсетiледi.

Графа 7 "Единица измерения" заполняется аналогично соответствующим столбцам форм 1,2.
В графах 8 и 9 "Наименование продавца" и "Юридический адрес продавца" отражаются полное наименование предприятия-продавца, с точной аббревиатурой, а также юридический адрес предприятия по месту его нахождения.
В графах 10 и 11 "Дата контракта (договора)" и "Номер контракта (договора)" отражаются соответственно дата и номер заключения контракта (договора), согласно которому производится импорт товаров.
В графах 12 и 13 "Дата инвойса" и "N инвойса" указываются дата и номер инвойса до прохождения таможенных процедур.
В графах 14 и 15 "Дата ГТД" и "N ГТД" указываются дата и номер грузовой таможенной декларации.
В графах 16 "Стоимость единицы товаров", 17 "Количество", 18 "Сумма" отражаются данные фактически произведенного импорта.
В графе 19 "Валюта контракта" указывается валюта, в которой осуществлялась оплата за импортируемый товар по контракту.
В графе 20 "Курс тенге" указывается рыночный курс тенге к валюте контракта, на дату принятия ГТД к таможенному оформлению.
В графе 21 "Перерасчет на курс в тенге" указывается курс перерасчета валюты на день оплаты, в тенге.
В графе 22 "Фактически уплачено НДС" указывается сумма фактической уплаты НДС при импорте.
В графе 23 "Уплачено НДС методом зачета" указывается сумма уплаченного НДС методом зачета.
В графе 24 "Акцизы" указывается сумма уплаченных акцизов.
В графе 25 "Таможенные пошлины и сборы" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов.
В графе 26 "Срок оплаты за поставку" указывается дата оплаты согласно контракту.
В графе 27 "Пин-код нефтепродукта" указывается соответствующий пин-код приобретенных нефтепродуктов.
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2004 года N 201
БИН (ИИН)                           Мы несем ответственность в
соответствии с законами
Наименование налогоплательщика      Республики Казахстан за
достоверность и полноту
Налоговый период   месяц   год      сведений, приведенных в
данной отчетности.
Форма отчетности N 8
Сноска. Форма 8 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
Экспортный валютный контроль
Входящий номер регистрации документа    ДДММГГГГ
____________________________________________________________________
N !Вид    !Код!Усло-!Место  !Пункт!Еди-!Наиме-!Юриди-!Дата  !N
п/п!экспор-!ТН !вия  !отгруз-!дос- !ница!нова- !ческий!конт- !конт-
!тируе- !ВЭД!пос- !ки     !тавки!из- !ние   !адрес !ракта !ракта
!мых    !   !тавки!(работ,!това-!ме- !поку- !поку- !(дого-!(дого-
!товаров!   !     !услуг) !ра   !ре- !пателя!пателя!вора) !вора
!ров    !   !     !       !(ра- !ния !      !      !      !
!(работ,!   !     !       !бот, !    !      !      !      !
!услуг) !   !     !       !луг),!    !      !      !      !
!       !   !     !       !стра-!    !      !      !      !
!       !   !     !       !на   !    !      !      !      !
--------------------------------------------------------------------
1 !   2   ! 3 !  4  !   5   !  6  !  7 !   8  !  9   !  10  !  11
--------------------------------------------------------------------
Итого
____________________________________________________________________
(продолжение таблицы)
____________________________________________________________________
Дата !N    !Дата !N ин-!Дата!N  !Стои- !Коли-!Сум-!Валюта!Курс!Пере-
пас- !пас- !ин-  !войса!ГТД !ГТД!мость !чест-!ма  !конт- !тен-!расчет
порта!порта!войса!     !    !   !еди-  !во   !    !ракта !ге  !на
сдел-!сдел-!са   !     !    !   !ницы  !     !    !      !    !тенге
ки   !ки   !     !     !    !   !про-  !     !    !      !    !
!     !     !     !    !   !дук-  !     !    !      !    !
!     !     !     !    !   !ции   !     !    !      !    !
!     !     !     !    !   !(то-  !     !    !      !    !
!     !     !     !    !   !варов,!     !    !      !    !
!     !     !     !    !   !работ,!     !    !      !    !
!     !     !     !    !   !услуг)!     !    !      !    !
--------------------------------------------------------------------
12 ! 13  ! 14  ! 15  !  16!17 ! 18   !  19 ! 20 !  21  ! 22 ! 23
--------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
________________________________
Срок   !Таможенные !Пин-код    !
оплаты !пошлины и  !нефте-     !
!сборы      !продукта   !
-------------------------------!
24  !    25     !    26     !
-------------------------------!
_______________________________!
Примечание:
При первоначальном заполнении формы отражаются все сделки срок оплаты, по которым не наступил, неисполненные контракты и контракты, исполненные частично.
В последующем, форма заполняется и предоставляется в уполномоченный государственный орган или соответствующие налоговые органы по окончании отчетного периода с нарастающим итогом. В новый отчет переносятся данные по неисполненным или частично исполненным контрактам (договорам).
В графе 1 "N" указывается номер сделки по экспорту товаров (работ, услуг), последующая информация не должна прерывать нумерации.
В графе 2 "Вид экспортируемых товаров (работ, услуг)" отражается наименование товара и вид оказываемых услуг.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" отражается код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности по имеющемуся классификатору. В случае отсутствия соответствующего кода ТН ВЭД данная графа не заполняется.
В графе 4 "Условия поставки" указываются условия поставки товаров (работ, услуг).
В графе 5 "Место отгрузки товаров (работ, услуг)" указывается место фактической отгрузки товаров (работ, услуг).
В графе 6 "Пункт доставки товара (работ, услуг), страна" указывается пункт доставки товаров (работ, услуг), страна.

"Өлшем бiрлiгi" деген 7-баған 1, 2 нысандардың сәйкес бағандарына ұқсас толтырылады.
"Сатып алушының атауы" және "Сатып алушының заңды мекен-жайы" деген 8 және 9-бағандарда сатып алушы-кәсiпорынның толық атауы нақты аббревиатурамен, сондай-ақ оның орналасқан жерi бойынша мекен-жайы көрсетіледі.
"Келiсiм-шарт (шарт) күнi" және "Келiсiм (шарт) N" деген 10 және 11 бағандарда ол бойынша тауарлар экспорты жүргізілген, жасалған келiсiм-шарттың (шарттың) нөмiрi мен күнi сәйкесiнше көрсетіледi.
"Мәміле паспортының күнi" және "Мәміле паспортының N" деген 12 және 13-бағандарда осы келiсiм (шарт) бойынша жеткiзулер жөнiндегi келiсiм-шарт (шарт) паспортынан деректер көрсетіледі.
"Инвойс күнi" және "инвойс N" деген 14 және 15-бағандарда кедендiк рәсiмдердiң өтуiне дейiн инвойс күнi мен датасы көрсетіледі.
"ЖКД күнi" және "ЖКД N" 16 және 17-бағандарда жүк кеден декларациясының күнi мен нөмiрi көрсетіледi.
"Өнiм (тауар, жұмыс, көрсетілетiн қызмет) бiрлiгiнiң құны" және "Саны", "Сомасы" деген 18 және 19, 20 бағандарда нақты жүргiзілген экспорттың деректерi көрсетіледі.
"Келiсiм-шарт валютасы" деген 21-бағанда валютада келiсiм бойынша экспортталған тауар үшiн жүзеге асырылған төлем көрсетіледі.
"Теңге бағамы" деген 22-бағанда кедендiк ресiмдеуге ЖКД-қабылдау күнiне келiсiм-шарт валютасына теңгенiң нарықтық бағамы көрсетiледi.
"Теңге бағамына қайта есептеу" деген 23-бағанда сома теңгелiк эквивалентпен көрсетіледі.
"Төлем мерзiмi" деген 24-бағанда нақты төлем көрсетіледі.
"Кедендiк баждар мен алымдар" деген 25-бағанда төленген кедендiк баждар мен алымдардың сомасы көрсетіледі.
"Мұнай өнiмiнiң пин-коды" деген 26-бағанда жөнелтілген мұнай өнiмдерiнiң тиiстi пин коды көрсетіледi.

Графа 7 "Единица измерения" заполняется аналогично соответствующим столбцам форм 1, 2.
В графах 8 и 9 "Наименование покупателя" и "Юридический адрес покупателя" отражается полное наименование предприятия-покупателя с точной аббревиатурой, а также юридический адрес по месту его нахождения.
В графах 10 и 11 "Дата контракта (договора)" и "N контракта (договора)" отражаются соответственно дата и номер заключения контракта (договора), согласно которому производился экспорт товаров.
В графах 12 и 13 "Дата паспорта сделки" и "N паспорта сделки" отражаются данные из паспорта сделки по поставкам по данному контракту (договору).
В графах 14 и 15 "Дата инвойса" и "N инвойса" указываются дата и номер инвойса до прохождения таможенных процедур.
В графах 16 и 17 "Дата ГТД" и "N ГТД" указываются дата и номер грузовой таможенной декларации.
В графах 18 "Стоимость единицы продукции (товаров, работ, услуг)", 19 "Количество", 20 "Сумма" отражаются данные фактически произведенного экспорта.
В графе 21 "Валюта контракта" указывается валюта, в которой осуществлялась оплата за экспортируемый товар по контракту.
В графе 22 "Курс тенге" указывается рыночный курс тенге к валюте контракта, на дату принятия ГТД к таможенному оформлению.
В графе 23 "Перерасчет на курс тенге" указывается сумма в тенговом эквиваленте.
В графе 24 "Срок оплаты" указывается дата фактической оплаты.
В графе 25 "Таможенные пошлины и сборы" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов.
В графе 26 "Пин-код нефтепродукта" указывается соответствующий пин-код отгруженных нефтепродуктов.