Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 7 шiлдедегi N 647 және 2003 жылғы 2 сәуiрдегi N 317 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 ақпандағы N 212 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.01. N 922 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасында СПИД-тiң алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегi үйлестiру кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 7 шiлдедегi N 647  қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген СПИД-тiң алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегі үйлестіру кеңесiнiң құрамына:
Өскiмбаев                - Қазақстан Республикасының
Қажымұрат Бейiсұлы         Iшкi iстер вице-министрі
енгізiлсiн;
мынадай:
"Досжан                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы          Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм вице-министрi
Тасболатов               - Қазақстан Республикасының
Абай Бөлекбайұлы           Қорғаныс вице-министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Досжан                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы          Ақпарат вице-министрi
Тасболатов               - Қазақстан Республикасы
Абай Бөлекбайұлы           Қорғаныс министрiнiң орынбасары";
көрсетілген құрамнан Тоқсайытов Қанат Таупекұлы шығарылсын;
2) "Туберкулезбен күрес жөнiндегi республикалық үйлестiру кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 2 сәуiрдегi N 317  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 15, 151-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Туберкулезбен күрес жөнiндегi республикалық үйлестiру кеңесiнiң құрамында:
мынадай:
"Досжан                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы          Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Досжан                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы          Ақпарат вице-министрі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1998 года N 647 и от 2 апреля 2003 года N 317
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 212. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 сентября 2004 года N 922 (P040922)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1998 года N 647 "О составе Координационного совета по профилактике и борьбе со СПИДом в Республике Казахстан":
ввести в состав Координационного совета по профилактике и борьбе со СПИДом, утвержденный указанным постановлением:
Ускимбаева                  - вице-министра внутренних дел
Кажимурата Беисовича          Республики Казахстан;
строки:
"Досжан                     - вице-министр культуры,
Ардак Дукенбайулы             информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Тасбулатов                  - вице-министр обороны
Абай Болюкпаевич              Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Досжан                     - вице-министр информации
Ардак Дукенбайулы             Республики Казахстан
Тасбулатов                  - заместитель Министра обороны
Абай Болюкпаевич              Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Туксаитова Каната Таупековича;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2003 года N 317 "О Республиканском координационном совете по борьбе с туберкулезом" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 15, ст. 151):
в составе Республиканского координационного совета по борьбе с туберкулезом, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"Досжан                    - вице-министр культуры,
Ардак Дукенбайулы            информации и общественного
согласия Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Досжан                    - вице-министр информации
Ардак Дукенбайулы            Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан