Полиция учаскелік инспекторларының ақшалай үлесін және материалдық-техникалық жарақтандырылуын ұлғайтуға арналған мақсатты трансферттерді облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 ақпандағы N 215 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес полиция учаскелік инспекторларының ақшалай үлесін және материалдық-техникалық жарақтандырылуын ұлғайтуға арналған мақсатты трансферттер облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі бөлінген ақша қаражаттарының мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 24 ақпандағы
N 215 қаулысына
қосымша
Полиция учаскелік инспекторларының ақшалай үлесін және материалдық-техникалық жарақтандырылуын ұлғайтуға арналған мақсатты трансферттерді облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бөлу туралы
___________________________________________________________________
Р/с | Облыстар мен қалаларының  | Шығыстар  |     оның ішінде
N  |          атауы            |  сомасы   |______________________
|                           |(мың теңге)|  Еңбекке   |  Алып
|                           |           |және банктік| жүретін
|                           |           |   қызмет   |радиостан.
|                           |           |көрсетулерге| цияларды
|                           |           | ақы төлеу  |  сатып
|                           |           |   қорын    |  алуға
|                           |           | ұлғайтуға  |
___________________________________________________________________
1   Ақмола облысы                 55895     52717           3178
2   Алматы облысы                 63524     58954           4570
3   Ақтөбе облысы                 34466     31884           2582
4   Атырау облысы                 18828     17239           1589
5   Шығыс Қазақстан
облысы                        62588     58616           3972
6   Жамбыл облысы                 47565     44385           3180
7   Батыс Қазақстан
облысы                        37697     35313           2384
8   Қарағанды облысы              80407     74247           6160
9   Қостанай облысы               60989     56619           4370
10   Қызылорда облысы              32001     29498           2503

О распределении целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение денежного довольствия и материально- техническое оснащение участковых инспекторов полиции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2004 года N 215
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Распределить целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение денежного довольствия и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции согласно приложению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить целевое использование выделенных денежных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2004 года N 215
Распределение целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение денежного
довольствия и материально-техническое оснащение
участковых инспекторов полиции
____________________________________________________________________
N ! Наименование областей  !Сумма   !     В том числе
п/п! и городов              !расходов!------------------------------
!                        !(тыс.   !На увеличение!На приобретение
!                        !тенге)  !фонда оплаты !носимых
!                        !        !труда и бан- !радиостанций
!                        !        !ковские      !
!                        !        !услуги       !
---------------------------------------------------------------------
1   Акмолинская область      55895     52717           3178
2   Алматинская область      63524     58954           4570
3   Актюбинская область      34466     31884           2582
4   Атырауская область       18828     17239           1589
5   Восточно-
Казахстанская область    62588     58616           3972
6   Жамбылская область       47565     44385           3180
7   Западно-
Казахстанская область    37697     35313           2384
8   Карагандинская область   80407     74247           6160
9   Костанайская область     60989     56619           4370
10   Кызылординская область   32001     29498           2503

11   Маңғыстау облысы              19251     17461           1790
12   Павлодар облысы               42099     39318           2781
13   Солтүстік Қазақстан
облысы                        37408     34428           2980
14   Оңтүстік Қазақстан
облысы                        60337     56166           4171
15   Астана қаласы                 14876     14676            200
16   Алматы қаласы                 48069     45685           2384
___________________________________________________________________
Жиыны:                        716000    667206          48794
___________________________________________________________________

11   Мангистауская область    19251     17461           1790
12   Павлодарская область     42099     39318           2781
13   Северо-
Казахстанская область    37408     34428           2980
14   Южно-
Казахстанская область    60337     56166           4171
15   город Астана             14876     14676            200
16   город Алматы             48069     45685           2384
---------------------------------------------------------------------
Итого:                  716000    667206          48794
_____________________________________________________________________