"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасмы Үкіметінің 2004 жылғы 26 ақпандағы N 227 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 27 сәуірдегі
N 3928 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсіпкерлік қызмет еркіндігіне құқығын қорғау туралы" 1998 жылғы 27 сәуірдегі N 3928 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 12, 90-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года N 3928"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2004 года N 227
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года N 3928".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 27 апреля 1998 года N 3928
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 года N 3928 "О защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 12, ст. 90) следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан