Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 829 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 342 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Бұрынғы Кеңес Одағының Жаңа Тәуелсіз Мемлекеттері ғалымдарымен ынтымақтастықты дамыту Халықаралық Қауымдастығы (INTAS) арасындағы Ғылыми ынтымақтастық туралы келісімнің қолданысын ұзарту туралы хаттамаға қол қоюға жауапты адамды тағайындау және оның өкілеттіктері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 829 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының президенті Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеевке" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеевке" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 829
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 342
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 829 "О назначении ответственного лица и его полномочиях на подписание Протокола о продлении действия Соглашения о научном сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Международной Ассоциацией развития сотрудничества с учеными из Новых Независимых Государств бывшего Советского Союза (INTAS)" следующее изменение:
в пункте 1 слова "Даукеева Серикбека Жусипбековича - президента Национальной академии наук Республики Казахстан" заменить словами "Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича - Министра образования и науки Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан