Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 118 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 357 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2003-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 118  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 5, 56-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары Г.А. Марченкоға жүктелсiн.";
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк мүлiктi басқарудың және жекешелендiрудiң тиiмдiлiгiн арттырудың 2003-2005 жылдарға арналған салалық бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi 2003-2005 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттік нөмiрi 1.5-жолдың 5-бағанындағы "2003 жылдың 4 тоқсаны" деген сөздер "2004 жылғы 30 сәуiр" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 118
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 357
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 118 "Об утверждении Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 5, ст. 56) следующие изменения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Марченко Г.А.";
в Отраслевой программе повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий на 2003-2005 годы по реализации Программы":
в графе 5 строки, порядковый номер 1.5, слова "4 квартал 2003 года" заменить словами "30 апреля 2004 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан