Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 мамырдағы N 521 қаулысы
"Маңызды стратегиялық мәнi бар қызметтi мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 2003 жылғы 19 желтоқсандағы N 1271  қаулысының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің резервiнен "McGuire Woods Kazakhstan" компаниясының заң қызметтерiне ақы төлеу үшін 78640523 (жетпіс сегiз миллион алты жүз қырық мың бес жүз жиырма үш) теңге және Стокгольм қаласының (Швеция Корольдiгi) Сауда-өнеркәсіп Палатасы Төрелiк Институтының төрелiк шығыстарына ақы төлеу үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi беретiн күнге белгiлеген бағам бойынша 30569 (отыз мың бес жүз алпыс тоғыз мың) еуроға баламалы сомада қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігi заңнамада белгiленген тәртiппен "McGuire Woods Kazakhstan" компаниясымен заң қызметтерiн мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2004 года N 521
В соответствии с пунктом 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года N 1271 "О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 78640523 (семьдесят восемь миллионов шестьсот сорок тысяч пятьсот двадцать три) тенге для оплаты юридических услуг компании "McGuire Woods Kazakhstan" и средства в сумме, эквивалентной 30569 (тридцать тысяч пятьсот шестьдесят девять) евро, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день выдачи, для оплаты арбитражных расходов Арбитражного института торгово-промышленной Палаты города Стокгольма (Королевство Швеция).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке заключение с компанией "McGuire Woods Kazakhstan" договора о государственных закупках юридических услуг.
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан