Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 мамырдағы N 590 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 273  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті Өкілетті кеңесінің құрамына:
Шәмшидинова             - Қазақстан Республикасының Білім және
Күләш Ноғатайқызы         ғылым вице-министрі, төрағаның
орынбасары;
Құрманғалиева           - Қазақстан Республикасының Экономика
Аида Дәденқызы            және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әлеуметтік сала шығыстарын жоспарлау
департаментінің директоры
Әжіметов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұржан Нұрмаханбетұлы     министрлігі Оңтүстік Қазақстан
аумақтық мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
енгізілсін;
көрсетілген құрамнан: Шәмша Көпбайқызы Беркімбаева, Батырхан Арысбекұлы Исаев, Ғани Әлімұлы Қалиев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года N 273
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2004 года № 590. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года N 273 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Полномочного совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави от Республики Казахстан:
Шамшидинову              - вице-министра образования и науки
Куляш Ногатаевну           Республики Казахстан, заместителем
председателя
Курмангалиеву            - директора Департамента планирования
Аиду Даденовну             расходов социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Ажиметова                - председателя Южно-Казахстанского
Нуржана Нурмаханбетовича   территориального комитета
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
вывести из указанного состава: Беркимбаеву Шамшу Копбаевну, Исаева Батырхана Арысбековича, Калиева Гани Алимовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан