Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінгің 2004 жылғы 1 маусымдағы N 610 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.01.14. N 14 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң (бұдан әрi - Агенттiк) бекiтiлген штат санының лимитi шегiнде Агенттiктiң аумақтық органдары ретінде мемлекеттiк мекемелерi - қалалық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеттерi осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Агенттiк заңнамада белгiленген тәртіппен екі ай мерзiмде:
1) құрылатын мемлекеттік мекемелердiң құрылтай құжаттарын бекiтсiн және оларды мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 23 қарашадағы N 1776  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж, N 52, 509-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi туралы ережеде:
1-тармақтың екіншi абзацындағы "Астана және Алматы қалаларында" деген сөздер "қалаларда" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 2 маусымдағы
N 610 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджет есебінен қаржыландырылатын, Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгiнiң құрылатын мемлекеттiк мекемелерi - қалалық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеттерiнiң
Тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Көкшетау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтөбе қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
3. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Талдықорған қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
4. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қапшағай қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi

Некоторые вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2004 года N 610. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 января 2005 г. N 14 (P050014)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать государственные учреждения - городские комитеты по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами (далее - Агентство) в пределах утвержденного лимита штатной численности, как территориальные органы Агентства, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Агентству в установленном законодательством порядке в двухмесячный срок:
1) утвердить учредительные документы создаваемых государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1776 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 52, ст. 509) следующие изменения:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 1 слова "Астане, Алматы" исключить;
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 2004 года N 610
Перечень
создаваемых государственных учреждений - городских
комитетов по управлению земельными ресурсами
Агентства Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами, финансируемых из
республиканского бюджета
1. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кокшетау Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
2. Комитет по управлению земельными ресурсами города Актобе Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
3. Комитет по управлению земельными ресурсами города Талдыкоргана Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
4. Комитет по управлению земельными ресурсами города Капшагая Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

5. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Атырау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
6. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Өскемен қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
7. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Семей қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
8. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зырян қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
9. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тараз қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
10. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Орал қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
11. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қарағанды қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
12. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Балқаш қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
13. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жезқазған қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
14. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қызылорда қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
15. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қостанай қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
16. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Арқалық қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
17. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Рудный қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеті

5. Комитет по управлению земельными ресурсами города Атырау Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
6. Комитет по управлению земельными ресурсами города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
7. Комитет по управлению земельными ресурсами города Семипалатинска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
8. Комитет по управлению земельными ресурсами города Зыряновска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
9. Комитет по управлению земельными ресурсами города Тараза Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
10. Комитет по управлению земельными ресурсами города Уральска Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
11. Комитет по управлению земельными ресурсами города Караганды Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
12. Комитет по управлению земельными ресурсами города Балхаш Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
13. Комитет по управлению земельными ресурсами города Жезказгана Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
14. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кызылорды Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
15. Комитет по управлению земельными ресурсами города Костаная Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
16. Комитет по управлению земельными ресурсами города Аркалык Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
17. Комитет по управлению земельными ресурсами города Рудный Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

18. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Ақтау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
19. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Павлодар қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
20. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Екiбастұз қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
21. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Петропавл қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
22. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шымкент қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
23. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Түркiстан қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
24. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Кентау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 2 маусымдағы
N 610 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1999 жылғы 23 қарашадағы
N 1776 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгінiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық органдарының Тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
2. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
3. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Астрахан ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
4. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Аршалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
5. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Атбасар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

18. Комитет по управлению земельными ресурсами города Актау Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
19. Комитет по управлению земельными ресурсами города Павлодара Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
20. Комитет по управлению земельными ресурсами города Екибастуза Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
21. Комитет по управлению земельными ресурсами города Петропавловска Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
22. Комитет по управлению земельными ресурсами города Шымкента Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
23. Комитет по управлению земельными ресурсами города Туркестана Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
24. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кентау Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
Приложение 2 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 2004 года N 610
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 ноября 1999 года N 1776
Перечень
государственных учреждений - территориальных
органов Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
1. Акмолинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
2. Комитет по управлению земельными ресурсами Аккольского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
3. Комитет по управлению земельными ресурсами Астраханского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
4. Комитет по управлению земельными ресурсами Аршалынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
5. Комитет по управлению земельными ресурсами Атбасарского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

6. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Бұланды ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
7. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Егiндiкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
8. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Еңбекшiлдер ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
9. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ерейментау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
10. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Есiл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
11. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Жақсы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
12. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жарқайың ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
13. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зерендi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
14. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қорғалжын ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті
15. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Сандықтау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
16. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Целиноград ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
17. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шортанды ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
18. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Щучье ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

6. Комитет по управлению земельными ресурсами Буландынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
7. Комитет по управлению земельными ресурсами Егиндыкольского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
8. Комитет по управлению земельными ресурсами Енбекшилдерского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
9. Комитет по управлению земельными ресурсами Ерейментауского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
10. Комитет по управлению земельными ресурсами Есильского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
11. Комитет по управлению земельными ресурсами Жаксынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
12. Комитет по управлению земельными ресурсами Жаркаинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
13. Комитет по управлению земельными ресурсами Зерендинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
14. Комитет по управлению земельными ресурсами Коргалжынского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
15. Комитет по управлению земельными ресурсами Сандыктауского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
16. Комитет по управлению земельными ресурсами Целиноградского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
17. Комитет по управлению земельными ресурсами Шортандинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
18. Комитет по управлению земельными ресурсами Щучинского района Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

19. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақмола облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Көкшетау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
20. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгінiң Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
21. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Әйтеке би ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
22. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Алға ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
23. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Байғанин ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
24. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ырғыз ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
25. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарғалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
26. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қобда ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
27. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Мәртөк ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
28. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мұғаджар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
29. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Темiр ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
30. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Хромтау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
31. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ойыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

19. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кокшетау Акмолинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
20. Актюбинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
21. Комитет по управлению земельными ресурсами Айтекебийского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
22. Комитет по управлению земельными ресурсами Алгинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
23. Комитет по управлению земельными ресурсами Байганинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
24. Комитет по управлению земельными ресурсами Иргизского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
25 Комитет по управлению земельными ресурсами Каргалинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
26. Комитет по управлению земельными ресурсами Хобдинского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
27. Комитет по управлению земельными ресурсами Мартукского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
28. Комитет по управлению земельными ресурсами Мугалжарского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
29. Комитет по управлению земельными ресурсами Темирского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
30. Комитет по управлению земельными ресурсами Хромтауского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
31. Комитет по управлению земельными ресурсами Уилского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

32. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Шалқар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
33. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Ақтөбе облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтөбе қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
34. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігiнiң Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
35. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақсу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
36. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Алакөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
37. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Балқаш ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
38. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Еңбекшiқазақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
39. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ескелдi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
40. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жамбыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
41. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Iле ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
42. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарасай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
43. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қаратал ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
44. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Кербұлақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті

32. Комитет по управлению земельными ресурсами Шалкарского района Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
33. Комитет по управлению земельными ресурсами города Актюбе Актюбинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
34. Алматинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
35. Комитет по управлению земельными ресурсами Аксуского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
36. Комитет по управлению земельными ресурсами Алакольского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
37. Комитет по управлению земельными ресурсами Балхашского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
38. Комитет по управлению земельными ресурсами Енбекшиказахского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
39. Комитет по управлению земельными ресурсами Ескельдинского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
40. Комитет по управлению земельными ресурсами Жамбылского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
41. Комитет по управлению земельными ресурсами Илийского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
42. Комитет по управлению земельными ресурсами Карасайского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
43. Комитет по управлению земельными ресурсами Каратальского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
44. Комитет по управлению земельными ресурсами Кербулакского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

45. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Көксу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
46. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Панфилов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті
47. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Райымбек ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
48. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарқант ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
49. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Талғар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
50. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Ұйғыр ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
51. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Талдықорған қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
52. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Алматы облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қапшағай қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
53. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгінiң Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
54. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жылыой ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
55. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Индер ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
56. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Исатай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
57. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Құрманғазы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

45. Комитет по управлению земельными ресурсами Коксуского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
46. Комитет по управлению земельными ресурсами Панфиловского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
47. Комитет по управлению земельными ресурсами Райымбекского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
48. Комитет по управлению земельными ресурсами Саркандского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
49. Комитет по управлению земельными ресурсами Талгарского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
50. Комитет по управлению земельными ресурсами Уйгурского района Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
51. Комитет по управлению земельными ресурсами города Талдыкоргана Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
52. Комитет по управлению земельными ресурсами города Капчагая Алматинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
53. Атырауский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
54. Комитет по управлению земельными ресурсами Жылыойского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
55. Комитет по управлению земельными ресурсами Индерского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
56. Комитет по управлению земельными ресурсами Исатайского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
57. Комитет по управлению земельными ресурсами Курмангазинского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

58. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қызылқоға ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
59. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Мақат ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
60. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Махамбет ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
61. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Атырау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнің Атырау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
62. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
63. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Абай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
64. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Аягөз ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
65. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бесқарағай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
66. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бородулиха ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
67. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Глубокий ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
68. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жарма ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
69. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зайсан ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
70. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зырян ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

58. Комитет по управлению земельными ресурсами Кызылкогинского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
59. Комитет по управлению земельными ресурсами Макатского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
60. Комитет по управлению земельными ресурсами Махамбетского района Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
61. Комитет по управлению земельными ресурсами города Атырау Атырауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
62. Восточно-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
63. Комитет по управлению земельными ресурсами Абайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
64. Комитет по управлению земельными ресурсами Аягозского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
65. Комитет по управлению земельными ресурсами Бескарагайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
66. Комитет по управлению земельными ресурсами Бородулихинского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
67. Комитет по управлению земельными ресурсами Глубоковского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
68. Комитет по управлению земельными ресурсами Жарминского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
69. Комитет по управлению земельными ресурсами Зайсанского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
70. Комитет по управлению земельными ресурсами Зыряновского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

71. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қатон-Қарағай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
72. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Көкпектi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
73. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Күршiм ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
74. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тарбағатай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеті
75. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ұлан ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
76. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Үржар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
77. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шемонаиха ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
78. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Өскемен қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
79. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Семей қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
80. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зырян қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
81. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
82. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Байзақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
83. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жамбыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

71. Комитет по управлению земельными ресурсами Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
72. Комитет по управлению земельными ресурсами Кокпектинского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
73 Комитет по управлению земельными ресурсами Курчумского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
74. Комитет по управлению земельными ресурсами Тарбагатайского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
75. Комитет по управлению земельными ресурсами Уланского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
76. Комитет по управлению земельными ресурсами Урджарского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
77. Комитет по управлению земельными ресурсами Шемонаихинского района Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
78. Комитет по управлению земельными ресурсами города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
79. Комитет по управлению земельными ресурсами города Семипалатинска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
80. Комитет по управлению земельными ресурсами города Зыряновска Восточно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
81. Жамбылский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
82. Комитет по управлению земельными ресурсами Байзакского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
83. Комитет по управлению земельными ресурсами Жамбылского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

84. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жуалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
85. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң T. Рысқұлов атындағы ауданның жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
86. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетінің Қордай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
87. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мерке ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
88. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Мойынқұм ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
89. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Талас ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
90. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
91. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарысу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
92. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгі Жамбыл облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тараз қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
93. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
94. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақжайық ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
95. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бөкейорда ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
96. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бөрiлi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

84. Комитет по управлению земельными ресурсами Жуалынского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
85. Комитет по управлению земельными ресурсами района им. Т.Рыскулова Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
86. Комитет по управлению земельными ресурсами Кордайского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
87. Комитет по управлению земельными ресурсами Меркенского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
88. Комитет по управлению земельными ресурсами Мойынкумского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
89. Комитет по управлению земельными ресурсами Таласского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
90. Комитет по управлению земельными ресурсами Шуского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
91. Комитет по управлению земельными ресурсами Сарысуского района Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
92. Комитет по управлению земельными ресурсами города Тараза Жамбылского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
93. Западно-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
94. Комитет по управлению земельными ресурсами Акжаикского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами. Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
95. Комитет по управлению земельными ресурсами Бокейординского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
96. Комитет по управлению земельными ресурсами Бурлинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

97. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жаңақала ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
98. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жәнiбек ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
99. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Зеленов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
100. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қазталовка ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
101. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қаратөбе ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
102. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сырым ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
103. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тасқала ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
104. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын, басқару жөнiндегі комитетiнiң Теректi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
105. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шыңғырлау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
106. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Батыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Орал қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
107. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
108. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Абай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
109. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтоғай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

97. Комитет по управлению земельными ресурсами Жангалинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
98. Комитет по управлению земельными ресурсами Жанибекского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
99. Комитет по управлению земельными ресурсами Зеленовского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
100. Комитет по управлению земельными ресурсами Казталовского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
101. Комитет по управлению земельными ресурсами Каратобинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
102. Комитет по управлению земельными ресурсами Сырымского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
103. Комитет по управлению земельными ресурсами Таскалинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
104. Комитет по управлению земельными ресурсами Теректинского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
105. Комитет по управлению земельными ресурсами Чингирлауского района Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
106. Комитет по управлению земельными ресурсами города Уральска Западно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
107. Карагандинский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
108. Комитет по управлению земельными ресурсами Абайского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
109. Комитет по управлению земельными ресурсами Актогайского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

110. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Бұхар-Жырау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
111. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жаңаарқа ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
112. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарқаралы ауданы жер ресурстарын басқару жөніндегi комитетi
113. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Нұра ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
114. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Осакаровка ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
115. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ұлытау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
116. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шет ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
117. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарағанды қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеті
118. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Балқаш қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
119. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қарағанды облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Жезқазған қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
120. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
121. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Арал ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
122. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Жалағаш ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

110. Комитет по управлению земельными ресурсами Бухар-Жырауского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
111. Комитет по управлению земельными ресурсами Жанааркинского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
112. Комитет по управлению земельными ресурсами Каркаралинского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
113. Комитет по управлению земельными ресурсами Нуринского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
114. Комитет по управлению земельными ресурсами Осакаровского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
115. Комитет по управлению земельными ресурсами Улытауского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
116. Комитет по управлению земельными ресурсами Шетского района Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
117. Комитет по управлению земельными ресурсами города Караганды Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
118. Комитет по управлению земельными ресурсами города Балхаш Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
119. Комитет по управлению земельными ресурсами города Жезказгана Карагандинского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
120. Кызылординский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
121. Комитет по управлению земельными ресурсами Аральского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
122. Комитет по управлению земельными ресурсами Жалагашского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

123. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жаңақорған ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
124. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қазалы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
125. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қармақшы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
126. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сырдария ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
127. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Шиелi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
128. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қызылорда облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қызылорда қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
129. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
130. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Алтынсарин ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
131. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Амангелдi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
132. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Әулиекөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
133. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Денисов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
134. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетiнiң Жангелдi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
135. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жiтiқара ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi

123. Комитет по управлению земельными ресурсами Жанакорганского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
124. Комитет по управлению земельными ресурсами Казалинского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
125. Комитет по управлению земельными ресурсами Кармакчинского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
126. Комитет по управлению земельными ресурсами Сырдарьинского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
127. Комитет по управлению земельными ресурсами Шиелийского района Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
128. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кызылорды Кызылординского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
129. Костанайский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
130. Комитет по управлению земельными ресурсами Алтынсаринского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
131. Комитет по управлению земельными ресурсами Амангельдинского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
132. Комитет по управлению земельными ресурсами Аулиекольского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
133. Комитет по управлению земельными ресурсами Денисовского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
134. Комитет по управлению земельными ресурсами Жангельдинского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
135. Комитет по управлению земельными ресурсами Житикаринского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

136. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қамысты ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитеті
137. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қарабалық ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
138. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарасу ауданы жер ресурстарын басқару жөніндегi комитетi
139. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Қостанай ауданы жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетi
140. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөніндегі комитетiнiң Меңдiқара ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
141. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Наурызым ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
142. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарыкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
143. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Таран ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
144. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ұзынкөл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
145. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Федоров ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
146. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қостанай қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
147. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Арқалық қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
148. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Қостанай облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Рудный қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

136. Комитет по управлению земельными ресурсами Камыстинского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
137. Комитет по управлению земельными ресурсами Карабалыкского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
138. Комитет по управлению земельными ресурсами Карасуского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
139. Комитет по управлению земельными ресурсами Костанайского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
140. Комитет по управлению земельными ресурсами Мендыкаринского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
141. Комитет по управлению земельными ресурсами Наурзумского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
142. Комитет по управлению земельными ресурсами Сарыкольского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
143. Комитет по управлению земельными ресурсами Тарановского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
144. Комитет по управлению земельными ресурсами Узункольского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
145. Комитет по управлению земельными ресурсами Федоровского района Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
146. Комитет по управлению земельными ресурсами города Костаная Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
147. Комитет по управлению земельными ресурсами города Аркалыка Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
148. Комитет по управлению земельными ресурсами города Рудный Костанайского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

149. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
150. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Бейнеу ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
151. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қарақия ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
152. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Маңғыстау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
153. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Түпқараған ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
154. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Маңғыстау облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
155. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
156. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақтоғай ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
157. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Баянауыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
158. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Железинка ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
159. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ертiс ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
160. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қашыр ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
161. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Лебяжi ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
162. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Май ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

149. Мангистауский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
150. Комитет по управлению земельными ресурсами Бейнеуского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
151 Комитет по управлению земельными ресурсами Каракиянского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан но управлению земельными ресурсами
152. Комитет по управлению земельными ресурсами Мангистауского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
153. Комитет по управлению земельными ресурсами Тупкараганского района Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
154. Комитет по управлению земельными ресурсами города Актау Мангистауского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
155. Павлодарский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
156. Комитет по управлению земельными ресурсами Актогайского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
157. Комитет по управлению земельными ресурсами Баянаульского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
158. Комитет по управлению земельными ресурсами Железинского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
159. Комитет по управлению земельными ресурсами Иртышского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
160. Комитет по управлению земельными ресурсами Качирского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
161. Комитет по управлению земельными ресурсами Лебяжинского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
162. Комитет по управлению земельными ресурсами Майского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

163. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Павлодар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
164. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Успен ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
165. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шарбақты ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
166. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Павлодар қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
167. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Павлодар облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Екiбастұз қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
168. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінің Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
169. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегі агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Айыртау ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
170. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ақжар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
171. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Аққайың ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
172. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Есiл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
173. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Жамбыл ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
174. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ғ. Мүсiрепов атындағы ауданның жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
175. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң М. Жұмабаев атындағы ауданның жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi

163. Комитет по управлению земельными ресурсами Павлодарского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
164. Комитет по управлению земельными ресурсами Успенского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
165. Комитет по управлению земельными ресурсами Щербактинского района Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
166. Комитет по управлению земельными ресурсами города Павлодара Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
167. Комитет по управлению земельными ресурсами города Екибастуза Павлодарского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
168. Северо-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
169. Комитет по управлению земельными ресурсами Айыртауского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
170. Комитет по управлению земельными ресурсами Акжарского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
171. Комитет по управлению земельными ресурсами Аккаиынского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
172. Комитет по управлению земельными ресурсами Есильского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
173. Комитет по управлению земельными ресурсами Жамбылского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
174. Комитет по управлению земельными ресурсами района им. Г.Мусрепова Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
175 Комитет по управлению земельными ресурсами района им. М.Жумабаева Северо- Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

176. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қызылжар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
177. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мамлют ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
178. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тайынша ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
179. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Тимирязев ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
180. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Уәлиханов ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
181. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шал ақын ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
182. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Солтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Петропавл қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
183. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгінiң Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
184. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Арыс ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
185. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетiнiң Бәйдiбек ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
186. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Қазығұрт ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
187. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Мақтаарал ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
188. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Ордабасы ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

176. Комитет по управлению земельными ресурсами Кызылжарского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
177. Комитет по управлению земельными ресурсами Мамлютского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
178. Комитет по управлению земельными ресурсами Тайыншинского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
179. Комитет по управлению земельными ресурсами Тимирязевского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
180. Комитет по управлению земельными ресурсами Уалихановского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
181. Комитет по управлению земельными ресурсами Шал акынского района Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
182. Комитет по управлению земельными ресурсами города Петропавловска Северо-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
183. Южно-Казахстанский областной комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
184. Комитет по управлению земельными ресурсами Арысского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
185. Комитет по управлению земельными ресурсами Байдибекского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
186. Комитет по управлению земельными ресурсами Казыгуртского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
187. Комитет по управлению земельными ресурсами Мактааральского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
188. Комитет по управлению земельными ресурсами Ордабасынского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

189. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Отырар ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
190. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сайрам ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
191. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Сарыағаш ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
192. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Созақ ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
193. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Төлеби ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
194. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Түлкібас ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
195. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шардара ауданы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
196. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Шымкент қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегі комитетi
197. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстік Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Түркiстан қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
198. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң Кентау қаласы жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
199. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң Астана қалалық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi
200. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігінiң Алматы қалалық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi

189. Комитет по управлению земельными ресурсами Отырарского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
190. Комитет по управлению земельными ресурсами Сайрамского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
191. Комитет по управлению земельными ресурсами Сарыагашского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
192. Комитет по управлению земельными ресурсами Сузакского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
193. Комитет по управлению земельными ресурсами Толебийского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
194. Комитет по управлению земельными ресурсами Тюлькубасского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
195. Комитет по управлению земельными ресурсами Шардаринского района Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
196. Комитет по управлению земельными ресурсами города Шымкента Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
197. Комитет по управлению земельными ресурсами города Туркестана Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
198. Комитет по управлению земельными ресурсами города Кентау Южно-Казахстанского областного комитета по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
199. Астанинский городской комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
200. Алматинский городской комитет по управлению земельными ресурсами Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами