Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 маусымдағы N 617 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
"Ахметов             - Қазақстан Республикасының Премьер-
Даниал Кенжетайұлы     Министрі, төраға
Мыңбаев              - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы    Премьер-Министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары;
Дунаев               - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы     Қаржы министрі
Қанешев              - Қазақстан Республикасы
Біржан Бисекенұлы      Ақпараттандыру және байланыс
жөніндегі агенттігінің төрағасы";
мынадай:
"Жандосов            - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ораз Әлиұлы            монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі
агенттігінің төрағасы, төрағаның
орынбасары (келісім бойынша)"
деген жолда "төрағаның орынбасары" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген құрамнан мыналар шығарылсын: Марченко Григорий Александрович, Досаев Ерболат Асқарбекұлы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2004 года № 617. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691 "О Межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике, утвержденный указанным постановлением:
"Ахметова               - Премьер-Министра Республики Казахстан,
Даниала Кенжетаевича      председателем
Мынбаева                - Заместителя Премьер-Министра
Сауата Мухаметбаевича     Республики Казахстан, заместителем
председателя
Дунаева                 - Министра финансов Республики Казахстан
Армана Галиаскаровича
Канешева                - Председателя Агентства Республики
Биржана Бисекеновича      Казахстан по информатизации и связи";
в строке:
"Жандосов               - Председатель Агентства Республики
Ораз Алиевич              Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
заместитель председателя (по
согласованию)"
слова "заместитель председателя" исключить;
вывести из указанного состава: Марченко Григория Александровича, Досаева Ерболата Аскарбековича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан