Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 қыркүйектегі N 952 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 маусымдағы N 642 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.15. N 169 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерді Әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөніндегі мемлекетаралық комиссиясының қазақстандық бөлігі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 қыркүйектегі N 952 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Әскери-экономикалық ынтымақтастығы жөніндегі мемлекетаралық комиссиясының қазақстандық бөлігінің құрамына мыналар енгізілсін:
Әмрин                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғұсман Кәрімұлы             және сауда бірінші вице-министрі,
тең төраға
Ордабаев                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Самат Исламұлы              министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы істері жөніндегі комитеті
төрағасының орынбасары, жауапты хатшы;
көрсетілген құрамнан: Мамин Асқар Ұзақбайұлы, Литвинов Михаил Константинович шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 952
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2004 года N 642. Утратило силу - от 15 марта 2006 года N 169 (P060169)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2003 года N 952 "О казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-участников Содружества Независимых Государств" следующие изменения:
ввести в состав казахстанской части Межгосударственной комиссии по военно-экономическому сотрудничеству государств-участников Содружества Независимых Государств, утвержденный указанным постановлением:
Амрина                - первого вице-министра индустрии и торговли
Госмана Каримовича      Республики Казахстан, сопредседателем
Ордабаева             - заместителя председателя Комитета по делам
Самата Исламовича       Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, ответственным секретарем;
вывести из указанного состава: Мамина Аскара Узакпаевича, Литвинова Михаила Константиновича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан