С.Ж. Мұсайбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 маусымдағы N 659 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Сәкен Жүнісбекұлы Мұсайбеков Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Мусайбекове С.Ж.
Постановление Правительтсва Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 659
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Мусайбекова Сакена Жунусбековича вице-министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан