Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 шілдедегі N 744 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқару Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаевқа жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О возложении обязанностей Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2004 года N 744
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Возложить на Сагинтаева Бакытжана Абдировича исполнение обязанностей Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции.
Премьер-Министр
Республики Казахстан