Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 сәуiрдегi N 493 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 шілдедегі N 757 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн бекiре балықтары түрлерiнiң уылдырығы саудасын ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 сәуiрдегi N 493  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 19, 250-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыбындағы "өндiрiлетiн" деген сөз алынып тасталсын;
1, 2 тармақтардағы "өндiрiлетiн" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 493
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2004 года N 757
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 493 "О мерах по упорядочению торговли икрой осетровых видов рыб, произведенной в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 19, ст.250) следующие изменения:
в заголовке слово ", произведенной" исключить;
в пунктах 1, 2 слова ", произведенной в Республике Казахстан," заменить словами "в Республике Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан