Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369А қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 шілдедегі N 798 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.04. N 835 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетін өзге де міндетті төлемдері Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикізат секторы ұйымдарының тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369А қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
реттік нөмірлері 3, 11-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 15-жолмен толықтырылсын:
"15 "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" акционерлік қоғамы";
2) көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
реттік нөмірлері 3, 10-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 12-жолмен толықтырылсын:
"12 "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" акционерлік қоғамы".
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 сәуірден бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2004 года N 798. Утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N 835
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2004 года N 798 утратило силу постановлением Правительства РК от 4 сентября 2006 года N  835 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А "Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 3, 11, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 15, следующего содержания:
"15 Акционерное общество "Разведка Добыча "КазМунайГаз";
2) в приложении 3 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 3, 10, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 12, следующего содержания:
"12 Акционерное общество "Разведка Добыча "КазМунайГаз".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 апреля 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан