Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы N 823 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмiрлерi 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30 және 34-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 29-1, 29-2, 29-3, 30-1, 36-1, 36-2, 36-3, 36-4, 38-1, 45-1, 45-2, 45-3, 45-4, 45-5, 45-6, 45-7-жолдармен толықтырылсын:
"29-1. Қазақстан Республика. ҚНРА       маусым   Б.Б. Жәмiшев
сының кейбiр заңнамалық      (келісiм   шiлде
кесiмдерiне бағалы қағаздар  бойынша)   тамыз
рыногы және акционерлiк
қоғамдар мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы
29-2. "Қазақстан Республи.   Қаржыминi  маусым   А.Ә. Әрiпханов
қасындағы тұрғын үй құрылы.             шiлде
сы жинақ ақшасы туралы"                 тамыз
Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерiстер мен толық.
тырулар енгізу туралы
29-3. Теңiзде мұнай          ЭМРМ       маусым   Б.С.
операцияларын жүргізу                   шiлде    Iзмұхамбетов
кезiнде өнiмдi бөлу туралы              тамыз
келiсiмдер туралы                                            ";
"30-1. 2005 жылға арналған   ЭБЖМ       тамыз    Б.Т. Сұлтанов
республикалық бюджет                    тамыз
туралы                                  тамыз                ";
"36-1. Қазақстан Республика. ЭБЖМ       шілде    Қ.М. Әйтекенов
сының кейбiр заңнамалық      Қаржымині  тамыз
кесiмдерiне салық салу                  қыркүйек
мәселелерi бойынша өзге.
рiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы
36-2. "Сот сараптамасы       Әділетмині шілде    Ү.М. Стамқұлов
туралы" Қазақстан                       тамыз
Республикасының Заңына                  қыркүйек
өзгерiстер мен толықтырулар
енгізу туралы
36-3. Қазақстан Республика.             шілде   К.Ө. Райымбеков
сының Жер кодексiне                     тамыз
өзгерiстер мен толықтырулар             қыркүйек
енгізу туралы
36-4. Қазақстан Республика.  Қаржымині  шілде    М.С. Раханов
сының Азаматтық кодексiне               тамыз
(Жалпы бөлiм) толықтыру                 қыркүйек
енгізу туралы                                              ";
"38-1. Қазақстан Республика. ЭБЖМ       тамыз    Н.А. Коржова
сының кейбiр заңнамалық                 тамыз
кесiмдерiне жұмылдыру                   қыркүйек
дайындығы және жұмылдыру
мәселелерi бойынша өзгерiс.
тер мен толықтырулар енгізу
туралы                                                     ";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 823
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30 и 34, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 29-1, 29-2, 29-3, 30-1, 36-1, 36-2, 36-3, 36-4, 38-1, 45-1, 45-2, 45-3, 45-4, 45-5, 45-6, 45-7, следующего содержания:
"29-1. О внесении изменений    АРНФРФО   июнь    Жамишев
и дополнений в некоторые       (по       июль    Б.Б.
законодательные акты           согла-    август
Республики Казахстан по        сова-
вопросам рынка ценных бумаг    нию
и акционерных обществ
29-2. О внесении изменений и   МФ        июнь    Арифханов
дополнений в Закон Республики            июль    А.А.
Казахстан "О жилищных                    август
строительных сбережениях
в Республике Казахстан"
29-3. О соглашениях о разделе  МЭМР      июнь    Измухамбетов
продукции при проведении                 июль    Б.С.
нефтяных операций на море                август              ";
"30-1. О республиканском       МЭБП      август  Султанов
бюджете на 2005 год                      август  Б.Т.
август              ";
"36-1. О внесении изменений    МЭБП, МФ  июль    Айтекенов
и дополнений в некоторые                август  К.М.
законодательные акты                    сентябрь
Республики Казахстан по
вопросам налогообложения
36-2.  О внесении изменений   МЮ        июль    Стамкулов
и дополнений в Закон                    август   У.М.
Республики Казахстан                    сентябрь
"О судебной экспертизе"
36-3.  О внесении изменений   АЗР       июль    Раимбеков
и дополнений в Земельный                август  К.У.
кодекс Республики                       сентябрь
Казахстан
36-4.  О внесении дополнения  МФ        июль    Раханов
в Гражданский кодекс                   август  М.С.
Республики Казахстан                    сентябрь
(Общая часть)                                            ";
"38-1. О внесении изменений  МЭБП       август  Коржова
и дополнений в                          август  Н.А.
некоторые                               сентябрь
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
мобилизационной
подготовки и
мобилизации                                              ";

"45-1. Қазақстан Республика. ЭСЖҚА      қазан    А.Ө. Сәрсенов
сының кейбiр заңнамалық                 қараша
кесiмдерiне қаржы полициясы             желтоқ.
органдарының қызметi                    сан
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықтырулар
енгізу туралы
45-2. Ақпарат және ақпаратты Ақпарат.   қазан    А.Д. Досжан
қорғау туралы                минi       қараша
желтоқ.
сан
45-3. Алқабилер туралы       Әділет.    қазан    С.Н.
мині, ЖС   қараша   Баймағанбетов
(келісім   желтоқ.
бойынша)   сан
45-4. Қазақстан Республика.  Әділет.    қазан    С.Н.
сының кейбiр заңнамалық      мині, ЖС   қараша   Баймағанбетов
кесiмдерiне алқабилер        (келісім   желтоқ.
институтын енгізу мәселелерi бойынша)   сан
бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу туралы
45-5. Заңсыз жолмен алынған  ЭСЖҚА,     қазан    Р.Ә.
кiрiстердi заңдастыруға      Қаржымині, қараша   Ыбырайымов
(жылыстатуға) және           ІІМ, КБА,  желтоқ.
терроризмдi қаржыландыруға   ҰБ         сан
қарсы iс-қимыл туралы        (келісім
бойынша),
БП
(келісім
бойынша),
ҰҚК
(келісім
бойынша)
45-6. Қазақстан Республика.  ЭСЖҚА,     қазан    Р.Ә.
сының кейбiр заңнамалық      Қаржымині, қараша   Ыбырайымов
кесiмдерiне заңсыз жолмен    ІІМ, КБА,  желтоқ.
алынған кiрiстердi заңдас.   ҰБ         сан
тыруға (жылыстатуға) және    (келісім
терроризмдi қаржыландыруға   бойынша),
қарсы iс-қимыл мәселелерi    БП
бойынша өзгерiстер мен       (келісім
толықтырулар енгiзу туралы   бойынша),
ҰҚК
(келісім
бойынша)
45-7. Балалары бар           Еңбекмині  қазан    Т.К. Дүйсенова
отбасыларына мемлекеттік                қараша
жәрдемақылар туралы                     желтоқсан            ;"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

"45-1. О внесении изменений  АБЭКП      октябрь Сарсенов
и дополнений в некоторые                ноябрь  А.У.
законодательные акты                    декабрь
Республики Казахстан по
вопросам деятельности
органов финансовой
полиции
45-2.  Об информации и      Мининформ   октябрь Досжан А.Д.
защите информации                       ноябрь
декабрь
45-3.  О присяжных          МЮ,ВС(по    октябрь Баймаганбетов
заседателях                 согласо-    ноябрь  С.Н.
ванию)      декабрь
45-4.  О внесении           МЮ,ВС(по    октябрь Баймаганбетов
изменений и дополнений в    согласо-    ноябрь  С.Н.
некоторые законодательные   ванию)      декабрь
акты Республики Казахстан
по вопросам введения
института суда присяжных
45-5.  О противодействии    АБЭКП,      октябрь Ибраимов Р.А.
легализации (отмыванию)     МФ, МВД,    ноябрь
доходов, полученных         АТК,        декабрь
незаконным путем, и         Нацбанк
финансированию              (по сог-
терроризма                  ласова-
нию),ГП
(по сог-
ласова-
нию), КНБ
(по согла-
сованию)
45-6.  О внесении изменений АБЭКП,      октябрь Ибраимов Р.А.
и дополнений в некоторые    МФ, МВД,    ноябрь
законодательные акты        АТК,        декабрь
Республики Казахстан по     Нацбанк
вопросам противодействия    (по сог-
легализации (отмыванию)     ласова-
доходов, полученных         нию), ГП
незаконным путем, и         (по сог-
финансированию              ласова-
терроризма                  нию),
КНБ (по
согласо-
ванию)
45-7.  О государственных    МТСЗН       октябрь Дуйсенова
пособиях семьям,                        ноябрь  Т.К.
имеющим детей                           декабрь           ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан