Е.С.Никитинская туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 тамыздағы N 841 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Екатерина Сергеевна Никитинская Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О Никитинской Е.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2004 года N 841
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Никитинскую Екатерину Сергеевну заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция).
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан