Мемлекеттiк ресурстар астығын сатудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 тамыздағы N 873 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" акционерлiк қоғамының сатылатын мемлекеттiк ресурстар астығын 100 (бip жүз) мың тоннаға дейiнгi көлемде iшкi рынокта ашық тендерлер өткiзу арқылы не тауар биржасында сатуын қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi С.Ә.Үмбетовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О некоторых вопросах реализации зерна государственных ресурсов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 873
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить реализацию акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" зерна государственных реализационных ресурсов в объеме до 100 (сто) тысяч тонн на внутреннем рынке посредством проведения открытых тендеров либо на товарной бирже.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Умбетова С.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан