Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 қазандағы N 1285 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 906 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Гранттар тарту жөніндегі рәсімдерді ретке келтіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 5 қазандағы N 1285  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 34, 446-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года N 1285
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 906
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года N 1285 "Об упорядочении процедур по привлечению грантов" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 34, ст. 446).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан