Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қыркүйектегі N 936 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 6 қыркүйектегі
N 936 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.20 N 1102 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
2. "Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинаумен (дайындаумен), сақтаумен, өңдеумен және сатумен айналысатын шаруашылық субъектiлерiнiң қызметін бақылауды күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 23 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 1, 8-құжат):
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгімен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігiмен (қаржы полициясы)" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19 N 1411 Қаулысымен.
4. "2001 жылғы 4 сәуiрде Вильнюс қаласында (Литва Республикасы) Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық қазақстан-литва комиссиясының екiншi мәжiлiсi барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 839 қаулысына:
3-тармақта "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2001 жылғы 4 сәуiрде Вильнюс қаласында (Литва Республикасы) Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық қазақстан-литва комиссиясының екiншi мәжiлiсi барысында қол жеткізілген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегі іс-шаралар жоспарында:
"Орындалуына жауаптылар" деген бағанда:
реттік нөмiрi 2-жолда:
1), 2) тармақшалардағы "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi", "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнiң" деген сөздер тиiсiнше "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі", "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлігі, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінiң Кеден комитетi, Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігi, Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігi (қаржы полициясы)" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды peттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгі, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегі агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жолдағы "Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестіктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттігі, Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөнiндегi агенттiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолдағы "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі", "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi, Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнің Кеден комитетi, Қаржы полициясы агенттiгi, Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестіктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттігі" деген сөздер тиiсiнше "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі", "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі, Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгі, Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттiгi (қаржы полициясы), Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегі агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2004 года N 936
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 сентября 2004 года N 936
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.07.2009 № 1102 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
2. В постановлении  Правительства Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 23 "О мерах по усилению контроля за деятельностью хозяйствующих субъектов, занятых сбором (заготовкой), хранением, переработкой и реализацией лома и отходов цветных и черных металлов" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 1, ст. 8):
в пункте 2 слова "Агентством финансовой полиции Республики Казахстан" заменить словами "Агентством Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
4. В постановлении  Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 839 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе второго заседания Межправительственной казахстанско-литовской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству 4 апреля 2001 года в городе Вильнюсе (Литовская Республика)":
в пункте 3 слова "Министерству экономики и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан";
в Плане мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе второго заседания Межправительственной казахстанско-литовской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству 4 апреля 2001 года в городе Вильнюсе (Литовская Республика), утвержденном указанным постановлением:
в графе "Ответственные за исполнение":
в строке, порядковый номер 2:
в подпунктах 1), 2) слова "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан", "Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" заменить соответственно словами "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан", "Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан";
в подпункте 3) слова "Министерство государственных доходов Республики Казахстан, Таможенный комитет Министерства государственных доходов Республики Казахстан, Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" заменить словами "Министерство финансов Республики Казахстан, Агентство таможенного контроля Республики Казахстан, Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)";
в строке, порядковый номер 3, слова "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан, Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан, Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции";
в строке, порядковый номер 7, слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса, Министерство экономики и торговли Республики Казахстан," заменить словами "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан, Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции,";
в строке, порядковый номер 10, слова "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан", "Министерство государственных доходов Республики Казахстан, Таможенный комитет Министерства государственных доходов, Агентство финансовой полиции, Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить соответственно словами "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан", "Министерство финансов Республики Казахстан, Агентство таможенного контроля Республики Казахстан, Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция), Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции".

5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.14. N 327 Қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.05 N 371 (қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
8. "Зияткерлiк меншiк саласындағы құқық бұзушылықтардың жолын кесу жөніндегі ынтымақтастық туралы келiсiмдi орындауға жауапты мемлекеттік органдардың тiзбесiн белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 13 қарашадағы N 1141 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 43, 465-құжат):
1-тармақта "Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігі (қаржы полициясы)" деген сөздермен ауыстырылсын.

5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.03.2009 № 327.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.05.2006 N 371.
8. В постановлении  Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2003 года N 1141 "Об определении перечня государственных органов, ответственных за выполнение Соглашения о сотрудничестве по пресечению правонарушений в области интеллектуальной собственности" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 43, ст. 465):
в пункте 1 слова "Агентство финансовой полиции Республики Казахстан" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)".