Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 қыркүйектегі N 983 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң резервiнен Қостанай облысының әкiмiне Арқалық қаласын 2004-2005 жылдардағы жылыту маусымына дайындауға және Арқалық ЖЭО үшiн отын мазутын сатып алуға 100000000 (бiр жүз миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2004 года N 983
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить акиму Костанайской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы 100000000 (сто миллионов) тенге на подготовку города Аркалык к отопительному сезону 2004-2005 годов и приобретение топочного мазута для Аркалыкской ТЭЦ.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан