Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 1 сәуiрдегi N 376 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 990 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және оларға сараптамалар жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 сәуiрдегi N 376  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 004 "Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерiн әзiрлеу және сараптама жасау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының қаражаты есебінен Техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және оларға сараптамалар жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесi осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қыркүйектегі
N 990 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 1 сәуірдегі
N 376 қаулысымен
бекiтiлген
004 "Республикалық инвестициялық жобалардың
техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және
сараптама жасау" республикалық бюджеттік бағдарламасының
қаражаты есебiнен Техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзiрлеу және оларға сараптамалар жүргiзудi қаржыландыру
үшін республикалық инвестициялық жобалардың тізбесi
________________________________________________________________
Р/с|       Жобаның атауы                |Техникалық-экономикалық
N |                                    |негіздемелерін әзірлеу
|                                    |және оларға мемлекеттік
|                                    |сараптама жүргізуді
|                                    |қаржыландыру көлемі
|                                    |     (мың теңге)
________________________________________________________________
1                2                                3
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар
министрлігі
________________________________________________________________
1  "Байқоңыр" ғарыш айлағында
"Бәйтерек" зымыран-ғарыш                  23 850
кешенін құру
2  Көкшетау қаласы арқылы Астана -            2 250
Петропавл автомобиль жолының
ұзақтығы 223 км (7-230) "Астана -
Бурабай" учаскесін қайта жаңарту
(төрт жолақты қозғалысы бар І
техникалық санатқа көшіру)
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
________________________________________________________________
3  "Курчатов қаласында Ядролық
технологиялар орталығы"                   49 000
технопаркін құру
________________________________________________________________
4  Ядролық медицина және биофизика           38 000
орталығын құру
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
________________________________________________________________
5  Астана қаласында 500 төсекке арналған
Республикалық ана мен бала ғылыми
орталығын салу                            36 713
6  Қазақстан Республикасының Туберкулез       1 500
проблемалары ұлттық орталығының жанында
Ұлттық референц зертханасын салу
7  Астана қаласында 220 төсекке арналған     24 000
Республикалық нейрохирургия ғылыми
орталығын салу
8  Астана қаласында ауысымда 500 адам         9 000
қабылдайтын диагностикалық орталық салу
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
________________________________________________________________
9  Астана қаласында ішкі әскерлердің тұрғын   9 880
үйі бар үлгілік әскери қалашығын салу
10 Қазақстан Республикасының Ішкі істер       1 320
министрлігі арнайы мақсаттағы
бөлімшелерінің әскери және әдістемелік
даярлығы оқу орталығын салу
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
________________________________________________________________
11 Алматы қаласында көру қабілеті бұзылған    5 000
(зағип) балалар үшін 250 орынға арналған
мамандандырылған мектеп-интернат салу
(қайта жаңғырту)
12 Қарағанды қаласында көру қабілеті          5 000
бұзылған (зағип) балалар үшін 250 орынға
арналған мамандандырылған мектеп-интернат
салу
13 Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық       11 500
университеті үшін кітапхана салу
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі
________________________________________________________________
14 Жерасты суларының авиациялық керосинмен    2 500
ластануын жою (Семей қаласы)
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
________________________________________________________________
15 Өсімдіктер мен жануарлардың генетикалық    3 677
ресурстарының ұлттық қоймасын салу
16 Оңтүстік Қазақстан облысы Қызылқұм        35 000
алқабының ІІІ және ІV кезегін игеру

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2004 года N 376
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 990
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2004 года N 376 "Об утверждении Перечня республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований" следующее изменение:
Перечень республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований за счет средств республиканской бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 сентября 2004 года N 990
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 апреля 2004 года N 376
Перечень
республиканских инвестиционных проектов
для финансирования разработки и проведения экспертиз
технико-экономических обоснований за счет средств республиканской бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов"
___________________________________________________________________
N !    Наименование проекта                 !Объем финансирования
п/п!                                         !разработки и
!                                         !проведения
!                                         !государственной
!                                         !экспертизы
!                                         !технико-экономических
!                                         !обоснований
!                                         !(тыс.тенге)
-------------------------------------------------------------------
1 !                 2                       !          3
-------------------------------------------------------------------
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
1  Создание на космодроме "Байконур"
ракетно-космического комплекса "Байтерек"               23850
2  Реконструкция участка "Астана-Боровое"
(перевод в I техническую категорию с четырех
полосным движением) протяженностью 223 км
(7-230) автомобильной дороги Астана-
Петропавловск, через город Кокшетау                     2250
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
3  Создание технопарка "Центр ядерных технологий
в городе Курчатове"                                     49000
4  Создание Центра ядерной медицины и биофизики            38000
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
5  Строительство Республиканского научного центра
материнства и детства на 500 коек в городе Астана       36713
6  Строительство Национальной референцлаборатории
при Национальном центре проблем туберкулеза
Республики Казахстан                                    1500
7  Строительство Республиканского научного
центра нейрохирургии на 220 коек в г. Астане            24000
8  Строительство диагностического центра на 500
посещений в смену в г. Астане                           9000
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
9  Строительство типового военного городка
с жилым домом внутренних войск в городе Астана          9880
10  Строительство учебного центра боевой и
методической подготовки подразделений специального
назначения Министерства внутренних дел
Республики Казахстан                                    1320
Министерство образования и науки Республики Казахстан
11  Строительство (реконструкция) специализированной
школы-интерната на 250 мест для детей с нарушениями
зрения (слепых) в городе Алматы                         5000
12  Строительство специализированной школы-интерната
на 250 мест для детей с нарушениями зрения (слепых)
в городе Караганда                                      5000
13  Строительство библиотеки для Евразийского
национального университета имени Л.Н.Гумилева           11500
Министерство охраны окружающей среды Республики
Казахстан
14  Ликвидация загрязнения подземных вод авиационным
керосином (город Семипалатинск)                         2500
Министерство сельского хозяйства Республику Казахстан
15  Строительство национального хранилища генетических
ресурсов, растений и животных                           3677
16  Освоение III и IV очереди Кзылкумского массива Южно-
Казахстанской области                                   35000

17 Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден           345
кейінгі қолдау
18 Қазақстанның ауыл шаруашылығы                345
өнімдерінің бәсекеге қабілеттілігін
арттыру
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
________________________________________________________________
19 Алматы қаласында халықаралық қаржы        26 410
орталығын құру
________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
________________________________________________________________
20 Министрліктер үйін салу                   10 000
________________________________________________________________
Жиыны:                       295 290

17  Постприватизационная поддержка сельского хозяйства      345
18  Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной
продукции Казахстана                                    345
Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
19  Создание в городе Алматы международного финансового
центра                                                  26410
Управление делами Президента Республики  Казахстан
20  Строительство Дома министерств                          10000
___________________________________________________________________
Итого:                                                  295290
-------------------------------------------------------------------