Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1115 Қаулысы. Қаулының 1-тармағының 3) тармақшасын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 387 қаулысымен
Қолданушылардың назарына!
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1115 Қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетілдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған:
1)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен)
2)  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен)
3) Комитеттiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2.  (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен)
3. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 28 қарашадағы N 1268  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 43, 430-құжат) 2-тармағы 1) және 1-1) тармақшаларының;
2) "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттік Мекемелерiн қайта атау, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күші жойылды деп тану" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 24 маусымдағы N 695 (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 25, 328-құжат)  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 15-тармағының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1115 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетi туралы ереже
1. Жалпы ережелер
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1115 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң құрылымы
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін  10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1115 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс комитетiнiң
қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.04.27.   N 333 қаулысымен.
Қаржылық берешектермен жұмыс акционерлік қоғамы жөніндегі орталық

Некоторые вопросы Комитета по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1115. Утратило силу, за исключением подпункта 3) пункта 1 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Вниманию пользователей!
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1115 утратило силу, за исключением подпункта 3) пункта 1 -  постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) - 2)  (Подпункты 1) - 2) утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
3) перечень организаций, находящихся в ведении Комитета.
2. - 4.  (Пункты 2 - 4 утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1115
Положение
о Комитете по работе с несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Положение утратило силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2004 года N 1115
Структура Комитета по работе
с несостоятельными должниками Министерства финансов
Республики Казахстан
Сноска. Структура утратила силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п. 10 ).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2004 года N 1115
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 27.04.2006 N  333 .
Перечень организаций,
находящихся в ведении Комитета по работе с несостоятельными
должниками Министерства финансов Республики Казахстан
Акционерное                    Центр по работе с финансовыми
общество                       задолженностями