Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам және Төле би аудандарының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 қарашадағы N 1138 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының әкiмшілiк-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының  10-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң  13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының және Оңтүстік Қазақстан облысы әкiмдігінiң Сайрам ауданының әкімшілік шекараларына Төле би ауданы жерiнiң жалпы алаңы 50,0 гектар бөлiгiн енгiзiп, Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам және Төле би аудандарының шекараларын өзгерту туралы ұсыныстарына келiсiм берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об изменении границ Сайрамского и Толебийского районов Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года N 1138
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложениями Южно-Казахстанского областного маслихата и акимата Южно-Казахстанской области об изменении границ Сайрамского и Толебийского районов Южно-Казахстанской области с включением в административные границы Сайрамского района части земель Толебийского района общей площадью 50,0 гектара.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан