Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қарашадағы N 1205 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне қосымшаға сәйкес сот шешімдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 2162000 (екi миллион бiр жүз алпыс екi мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 16 қарашадағы
N 1205 қаулысына
қосымша
Азаматтық iстер бойынша орындалуға
тиісті сот шешімдерінің тізбесі
__________________________________________________________________
P/c|Сот органының    |Талапкердiң|Мемлекеттiк |Мемлекеттiк
N  |атауы мен        |Т.А.Ә.     |бажды       |баж
|шешiмнiң шыққан  |           |шегергендегi|(теңге)
|күні             |           |сома (теңге)|
__________________________________________________________________
1       2                3            4              5
__________________________________________________________________
1    Астана қаласы    Петрова Н.А.   94279         -
Сарыарқа аудандық Кулишова И.Б.  74132         -
сотының
2004 ж. 19.04.
шешiмi
2   Астана қаласы     Одарченко А.Г. 87148         -
Сарыарқа аудандық Одарченко Г.Г. 319992        -
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi
3   Астана қаласы     Иванова O.A.   30368         -
Сарыарқа аудандық
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімі:
4   Астана қаласа     Осоковский Б.М. 167712       -
Сарыарқа аудандық
сотының
2004 ж. 19.04.
шешiмi
5   Астана қаласы     Подлесная Т.П.  241369       -
Сарыарқа аудандық Подлесной Н.П.  156215       -
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімі
6   Астана қаласы     Яшагин А.П      98935        -
Сарыарқа аудандық
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года N 1205
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года
"О республиканском бюджете на 2004 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, 2162000 (два миллиона сто шестьдесят две тысячи) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 ноября 2004 года N 1205
Перечень судебных решений
по гражданским делам, подлежащих исполнению
____________________________________________________________________
N ! Наименование судебного ! Ф.И.О. истца ! Сумма за   !Госпошлина
п/п! органа и дата решения  !              ! вычетом    !(тенге)
!                        !              ! госпошлины !
!                        !              ! (тенге)    !
--------------------------------------------------------------------
1 !           2            !       3      !      4     !     5
--------------------------------------------------------------------
1  Решение Сарыаркинского    Петрова Н.А.     94279         -
районного суда            Кулишова И.Б.    74132         -
города Астаны
от 19.04.2004 г.
2  Решение Сарыаркинского    Одарченко А.Г.   87148         -
районного суда            Одарченко Г.Г.  319992         -
города Астаны
от 19.04.2004 г.
3  Решение Сарыаркинского    Иванова О.А.     30368         -
районного суда
города Астаны
от 19.04.2004 г.
4  Решение Сарыаркинского    Осоковский Б.М. 167712         -
районного суда
города Астаны
от 19.04.2004 г.
5  Решение Сарыаркинского    Подлесная Т.П.  241369         -
районного суда            Подлесной Н.П.  156215
города Астаны
от 19.04.2004 г.
6  Решение Сарыаркинского    Яшагин А.П.      98935         -
районного суда
города Астаны
от 19.04.2004 г.

7   Астана қаласы     Тимофеев Н.Т    31899        -
Сарыарқа аудандық Нысанова П.А    79244        -
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi
8   Астана қаласы     Розикова А.М    40020        -
Сарыарқа аудандық
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi
9   Астана қаласы     Яскевич Л.П     93538        -
Сарыарқа аудандық Яскевич В.А     435010       -
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi
10  Астана қаласы     Мифтахов А.Х    90707        -
Сарыарқа аудандық
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi
11  Астана қаласы     Воронцова О.Д   80889        -
Сарыарқа аудандық
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi
12  Астана қаласы     Чеснокова М.А   40543        -
Сарыарқа аудандық
сотының
2004 ж. 19.04.
шешімi
__________________________________________________________________
Жиыны:                                2162 000     -
__________________________________________________________________
Жалпы сомасы:                                 2162000
__________________________________________________________________

7  Решение Сарыаркинского    Тимофеев Н.Т.    31899         -
районного суда            Нысанова П.А.    79244         -
города Астаны
от 19.04.2004 г.
8  Решение Сарыаркинского    Розикова А.М.    40020         -
районного суда
города Астаны
от 19.04.2004 г.
9  Решение Сарыаркинского    Яскевич Л.П.     93538         -
районного суда            Яскевич В.А.    435010         -
города Астаны
от 19.04.2004 г.
10  Решение Сарыаркинского    Мифтахов А.Х.    90707         -
районного суда
города Астаны
от 19.04.2004 г.
11  Решение Сарыаркинского    Воронцова О.Д.   80889         -
районного суда
города Астаны
от 19.04.2004 г.
12  Решение Сарыаркинского    Чеснокова М.А.   40543         -
районного суда
города Астаны
от 19.04.2004 г.
--------------------------------------------------------------------
Итого                                     2162000        -
--------------------------------------------------------------------
Общая сумма                                    2162000
____________________________________________________________________