Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 маусымдағы N 849 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қарашадағы N 1208 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 499 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.05.2013 № 499 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы Заңының  30-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мектептен тыс ұйымдар қызметi туралы ереженi бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 22 маусымдағы N 849  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 23, 291-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мектептен тыс ұйымдардың қызметi туралы ережесiнде:
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Мектептен тыс ұйымның әрбiр түрi қызметiнiң тәртiбін Қазақстан Республикасының білiм беру саласындағы орталық атқарушы органы бекiтедi.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Ұйым өз бетiнше Қазақстан Республикасының бiлiм беру саласындағы орталық атқарушы органы бекiткен мектептен тыс ұйымның әрбір түрi қызметiнiң тәртiбiн реттейтiн нормативтiк құқықтық кесiмдердiң негiзiнде өз қызметiнің бiлiм беру бағдарламасын әзiрлейдi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2001 года № 849
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года № 1208. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2013 года № 499
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.05.2013 № 499 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 30 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года "Об образовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2001 года N 849 "Об утверждении Положения о деятельности внешкольных организаций" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 291) следующее дополнение и изменение:
в Положении о деятельности внешкольных организаций, утвержденном указанным постановлением:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Порядок деятельности каждого вида внешкольной организации утверждается центральным исполнительным органом Республики Казахстан в области образования.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Организация самостоятельно разрабатывает образовательную программу своей деятельности на основе нормативных правовых актов, регулирующих порядок деятельности каждого вида внешкольной организации, утвержденных центральным исполнительным органом Республики Казахстан в области образования.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан