Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы N 1331 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі" деген әкімші бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"13142320" деген сандар "11050324" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"8575525" деген сандар "10667521" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
005 "Iшкі көздер есебiнен жобаны iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"13046048" деген сандар "11050324" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ресей Федерациясының шекарасы - Орал - Ақтөбе автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "4062069" деген сандар "2168367" деген сандармен ауыстырылсын;
"Өзбекстан шекарасы - Бейнеу - Ақжiгiт автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "466000" деген сандар "387378" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы - Өскемен автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "65361" деген сандар "44970" деген сандармен ауыстырылсын;
"Рудный қаласының Батыс айналымы автожолын қайта жаңарту" деген жолдағы "223385" деген сандар "220376" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" деген кiшi бағдарламада:
"8671798" деген сандар "10667521" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстанда жол желiсiн қайта жаңарту" деген жолдағы "6886267" деген сандар "8881990" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға  123-қосымшада :

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2004 года N 1331
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников":
цифры "13142320" заменить цифрами "11050324";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета":
цифры "8575525" заменить цифрами "10667521";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников":
цифры "13046048" заменить цифрами "11050324";
в строке "Реконструкция автодороги граница Российской Федерации - Уральск - Актобе" цифры "4062069" заменить цифрами "2168367";
в строке "Реконструкция автодороги Бейнеу - Акжигит - граница Узбекистана" цифры "466000" заменить цифрами "387378";
в строке "Реконструкция автодороги Алматы - Усть-Каменогорск" цифры "65361" заменить цифрами "44970";
в строке "Реконструкция автодороги Западный обход города Рудного" цифры "223385" заменить цифрами "220376";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета":
цифры "8671798" заменить цифрами "10667521";
в строке "Реконструкция дорожной сети в Западном Казахстане" цифры "6886267" заменить цифрами "8881990";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 123 к указанному постановлению:

"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жолдың 1-тармағында:
"374,24", "12281722", "4000000", "466000", "223385" деген сандар тиiсiнше "308,24", "10306389", "2106298", "387378", "220376" деген сандармен ауыстырылсын;
"66 км", "сомасына" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақта:
"3029", "764326", "306", "65361" деген сандар тиiсiнше "2983", "743935", "260", "44970" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"8671798" деген сандар "10667521" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "6886267" деген сандар "8881990" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "379845" деген сандар "379846" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "374,24", "3586" деген сандар тиiсiнше "308,24", "2983" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 1 строки, порядковый номер 3:
цифры "374,24", "12281722", "4000000", "466000", "223385" заменить соответственно цифрами "308,24", "10306389", "2106298", "387378", "220376";
слова "66 км на сумму" исключить;
в пункте 2:
цифры "3029", "764326", "306", "65361" заменить соответственно цифрами "2983", "743935", "260", "44970";
в строке, порядковый номер 4:
цифры "8671798" заменить цифрами "10667521";
в пункте 1 цифры "6886267" заменить цифрами "8881990";
в пункте 2 цифры "379845" заменить цифрами "379846";
в пункте 7 цифры "374,24", "3586" заменить соответственно цифрами "308,24", "2983".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан