Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 6 қарашадағы N 1137 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы N 1333 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекетке тиесілі акцияларды бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногы арқылы сатудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 6 қарашадағы N 1137  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 40, 367-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекетке тиесiлi акцияларды бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногы арқылы сатудың ережесiнде:
3 және 23-тармақтарда "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-1-тармақта "республикалық ресми баспасөзде" деген сөздер "мерзiмдi баспасөз басылымында" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақта:
"сауда" деген сөз "бюджеттік жоспарлау" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года № 1137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2004 года № 1333. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.08.2011 № 920 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года N 1137 "Об утверждении Правил продажи акций, принадлежащих государству, через организованный рынок ценных бумаг" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 40, ст. 367) следующие изменения:
в Правилах продажи акций, принадлежащих государству, через организованный рынок ценных бумаг, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 3 и 23 слова "Национального Банка Республики Казахстан" заменить словами "Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций";
в пункте 4-1 слова "республиканской официальной печати" заменить словами "периодическом печатном издании";
в пункте 23:
слово "торговли" заменить словами "бюджетного планирования";
слова "Министерства государственных доходов Республики Казахстан," исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан