Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 571 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1342 Қаулысы. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.26. N 514 қаулысымен.
Отандық өнімнің сапасын және бәсекеге қабілеттілігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының 2003-2005 жылдарға арналған кредит саясаты туралы меморандумды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 571  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 27, 253-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының 2003-2005 жылдарға арналған кредит саясаты туралы меморандумда:
6-тармақ мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) сапа менеджментінің жүйелерін және қоршаған ортаны қорғау жүйесін енгізу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 571
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1342. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 мая 2005 г. N 514.
С целью повышения качества и конкурентоспособности отечественной продукции Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 571 "Об утверждении Меморандума о кредитной политике акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 27, ст. 253) следующее дополнение:
в Меморандуме о кредитной политике акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства на 2003-2005 годы", утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) внедрение систем менеджмента качества и системы охраны окружающей среды.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан