Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетiн Астана қаласына көшiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1376 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетiн (бұдан әрi - Комитет) 7 адам санымен Алматы қаласынан Астана қаласына 2005 жылғы 1 қаңтарға дейiн көшiру туралы Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi Комитеттi көшiрудi жүзеге асыру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүргiзсiн.
3. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Комитеттiң көшетiн қызметкерлерiне шығыстарды қолданыстағы заңнамаға сәйкес 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен өтесiн.
4. Астана қаласының әкiмдiгi 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен Комитеттiң көшетiн қызметкерлерiне қызметтiкке теңестiрілген тұрғын үй берудi қамтамасыз етсiн.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О передислокации Аэрокосмического комитета Министерства образования и науки Республики Казахстан в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1376.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Согласиться с предложением Министерства образования и науки Республики Казахстан о передислокации Аэрокосмического комитета Министерства образования и науки (далее - Комитет) в количестве 7 человек из города Алматы в город Астану до 1 января 2005 года.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан провести необходимые организационные мероприятия по осуществлению передислокации Комитета.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан компенсировать расходы передислоцируемым работникам Комитета в соответствии с действующим законодательством за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области транспорта и коммуникаций".
4. Акимату города Астаны обеспечить предоставление передислоцируемым работникам Комитета жилья, приравненного к служебному, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан