Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1378 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" деген функционалдық топта:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
029 "Ауыз сумен жабдықтау объектiлерiн салу және қайта жаңарту" деген бағдарламада:
100 "Ауылдық елді мекендердi aуыз сумен жабдықтaу объектiлерiн салу және қайта жаңарту, соның iшiнде инвестициялық жобаларға" деген кiшi бағдарламада:
"Ақмола облысы Қорғалжын селосында су құбырларын тарату желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "91 540" деген сандар "82 584" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Байғанин селосында су құбыры құрылыстарының кешенiн қайта жаңарту" деген жолдағы "87 840" деген сандар "87 625" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Iле ауданы Өтеген батыр кентiнiң Қуат шағын ауданында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту және салу" деген жолдағы "28 180" деген сандар "23 932" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Сарқант ауданының Алмалы селосында сумен жабдықтау жүйелерiн қайта жаңарту және салу" деген жолдағы "24 220" деген сандар "23 738" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Ақсу ауданының Жансүгiров кентiнiң сумен жабдықтау жүйелерiн қайта жаңарту және салу" деген жолдағы "46 410" деген сандар "42 261" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау облысы Қызылқоға ауданының Қосқұлақ-Тасшағыл топты су құбырын салу" деген жолдағы "9 000" деген сандар "7 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Приречное селосында және Гранитный кентiнде жаңа бас тоған салу" деген жолдағы "29 710" деген сандар "33 820" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының Үшбиiк селосындағы жұмыс iстеп тұрған су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "42 560" деген сандар "36 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының Баршатас ауылындағы желiлер мен құрылыстарды қайта жаңарту" деген жолдағы "51 560" деген сандар "45 390" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының Первомайский кентiнде бас тоған құрылыстары кешенiн қайта жаңарту" деген жолдағы "131 800" деген сандар "110 700" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1378
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003
года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 029 "Строительство и реконструкция объектов питьевого водоснабжения":
в подпрограмме 100 "Строительство и реконструкция объектов питьевого водоснабжения сельских населенных пунктов, в том числе на инвестиционные проекты":
в строке "Реконструкция разводящих сетей водопроводов в селе Коргалжын Акмолинской области" цифры "91 540" заменить цифрами "82 584";
в строке "Реконструкция комплекса сооружений водопровода в селе Байганина Байганинского района Актюбинской области" цифры "87 840"заменить цифрами "87 625";
в строке "Реконструкция и строительство водопроводных сетей в микрорайоне Куат поселка Утеген-Батыра Илийского района Алматинской области" цифры "28 180" заменить цифрами "23 932";
в строке "Реконструкция и строительство систем водоснабжения в селе Алмалы Саркандского района Алматинской области" цифры "24 220" заменить цифрами "23 738";
в строке "Реконструкция и строительство систем водоснабжения поселка Жансугурова Аксуйского района Алматинской области" цифры "46 410" заменить цифрами "42 261";
в строке "Строительство группового водопровода Коскулак-Тасшагыл Кызылкогинского района Атырауской области" цифры "9 000" заменить цифрами "7 000";
в строке "Строительство нового водозабора в селе Приречное и поселке Гранитный Восточно-Казахстанской области" цифры "29 710" заменить цифрами "33 820";
в строке "Реконструкция существующей водопроводной сети в селе Уш-Биик Жарминского района Восточно-Казахстанской области" цифры "42 560" заменить цифрами "36 000";
в строке "Реконструкция сетей и сооружений в селе Баршатас Аягозского района Восточно-Казахстанской области" цифры "51 560" заменить цифрами "45 390";
в строке "Реконструкция комплекса водозаборных сооружений поселка Первомайский Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области" цифры "131 800" заменить цифрами "110 700";
в строке "Водозаборные сооружения и водопроводные сети в селе Кулан района

"Жамбыл облысы Т.Рысқұлов атындағы ауданның Құлан селосындағы бас тоған құрылыстары мен су құбыры желілерi" деген жолдағы "234 580" деген сандар "220 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар селосының сумен жабдықтау жүйесiн қалпына келтiру" деген жолдағы "31800" деген сандар "30190" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Теректi ауданының Федоровка елдi мекенiн сапалы ауыз сумен жабдықтауды жақсартуға бағытталған іс-шаралар жүргiзу" деген жолдағы "96 930" деген сандар "90 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Шапай селосын сумен жабдықтау" деген жолдағы "94 040" деген сандар "90 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жәнiбек ауданының Жәнiбек кентiнiң сумен жабдықтау объектiлерi" деген жолдағы "85 310" деген сандар "105 145" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Мортық кентiн сумен жабдықтау" деген жолдағы "74 600" деген сандар "70 680" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Жаңақазан кентiнде су тазарту қондырғысын салу" деген жолдағы "59 930" деген сандар "56 900" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Ақпәтер кентiн сумен жабдықтау" деген жолдағы "23 700" деген сандар "22 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Базартөбе кентінде "Струя" қондырғысын салу" деген жолдағы "88 360" деген сандар "83 360" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы Шет ауданы Кеңшоқы селосының су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "28 350" деген сандар "25 200" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Лихачев топты су құбырын салу, (II кезегi)" деген жолдағы "126 590" деген сандар "121 934" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысында Арал-Сарыбұлақ топты су құбырын салу, (IV кезегi)" деген жолдағы "250 000" деген сандар "287 075" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Жосалы аудан орталығында су құбырын салу (II кезегi)" деген жолдағы "137 000" деген сандар "119 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Жалағаш ауданының Жалағаш аудан орталығында су құбырын кеңейту" деген жолдағы "151 440" деген сандар "118 350" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысының Жиделi топты су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "198 200" деген сандар "260 729" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының Жаңақорған кентiн Жиделi топты су құбырына қосу жолдарын салу" деген жолдағы "16 630" деген сандар "10 500" деген сандармен ауыстырылсын;

им. Т.Рыскулова Жамбылской области" цифры "234 580" заменить цифрами "220 000";
в строке "Восстановление систем водоснабжения села Ерназар Жамбылского района Жамбылской области" цифры "31 800" заменить цифрами "30 190;
в строке "Проведение мероприятий, направленных на улучшение водоснабжения качественной питьевой водой населенного пункта Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области" цифры "96 930"заменить цифрами "90 000";
в строке "Водоснабжение села Чапаево Акжаикского района Западно-Казахстанской области" цифры "94 040" заменить цифрами "90 000";
в строке "Объекты водоснабжения поселка Жанибек Жанибекского района Западно-Казахстанской области" цифры "85 310" заменить цифрами "105 145";
в строке "Водоснабжение поселка Мортук Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "74 600" заменить цифрами "70 680";
в строке "Строительство водоочистной установки в поселке Жанаказан Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "59 930" заменить цифрами "56 900";
в строке "Водоснабжение поселка Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области" цифры "23 700" заменить цифрами "22 000";
в строке "Строительство установки "Струя" в поселке Базартобе Акжаикского района Западно-Казахстанской области" цифры "88 360" заменить цифрами "83 360";
в строке "Реконструкция водопроводных сетей села Кеншокы Шетского района Карагандинской области" цифры "28 350" заменить цифрами "25 200";
в строке "Строительство Лихачевского группового водопровода (II-я очередь) Сарыкольского района Костанайской области" цифры "126 590" заменить цифрами "121 934";
в строке "Строительство Арало-Сарыбулакского группового водопровода (IV-я очередь)
в Кызылординской области" цифры "250 000" заменить цифрами "287 075";
в строке "Строительство водопровода в райцентре Жосалы Кармакчинского района Кызылординской области (II-я очередь)" цифры "137 000" заменить цифрами "119 000";
в строке "Расширение водопровода в районном центре Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области" цифры "151 440" заменить цифрами "118 350";
в строке "Реконструкция Жиделинского группового водопровода Кызылординской области" цифры "198 200" заменить цифрами "260 729";
в строке "Строительство ветки подключения поселка Жанакорган Жанакорганского района к Жиделинскому групповому водопроводу Кызылординской области" цифры "16 630" заменить цифрами "10 500";

"Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Ақшыңырау селосы мен Қызан селосын сумен жабдықтаудың алаңнан тыс желiлерi" деген жолдағы "126 550" деген сандар "97 321" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау құрылысы жергiлiктi жүйесiнiң үшiншi кезегi, Ақтоғай ауданы. Сумен жабдықтау пункттері (КБМ)" деген жолдағы "36 210" деген сандар "35 324" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау құрылысы жергілiктi жүйесiнiң III кезегi, Павлодар ауданы. Сумен жабдықтау пункттерi (КБМ)" деген жолдағы "13 100" деген сандар "12 805" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң III кезегі, Павлодар ауданы, Комарицино селосы, КБМ-мен сумен жабдықтау" деген жолдағы "12 680" деген сандар "11 593" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң III кезегi, Павлодар ауданы, Григорьевка селосы, КБМ-мен сумен жабдықтау" деген жолдағы "14 260" деген сандар "13 235" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау құрылысы жергiлiктi жүйесiнiң III кезегi, Лебяжье ауданы. Сумен жабдықтау пункттерi (КБМ)" деген жолдағы "26 030" деген сандар "25 432" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң III кезегi. Лебяжьe ауданы, Тілектес селосы. КБМ-мен сумен жабдықтау және терең скважнналарды бұрғылау" деген жолдағы "17 310" деген сандар "14 661" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау құрылысы жергілiктi жүйесінің II кезегi, Ертiс ауданы. Сумен жабдықтау пункттері (КБМ)" деген жолдағы "47 310" деген сандар "42 011" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң III кезегi, Железинка ауданы, Жаңабірлік селосы КБМ-мен сумен жабдықтау" деген жолдағы "13 380" деген сандар "12 176" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң III кезегі, Железинка ауданы, Михайловка селосы. Жұмыс iстеп тұрған су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "29 600" деген сандар "25 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдарының жергілiктi жүйесiнiң III кезегi, Железинка ауданы, Железинка селосы. Жұмыс iстеп тұрған су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "16 930" деген сандар "14 914" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Внеплощадочные сети водоснабжения села Акшимырау и села Кызан Мангистауского района Мангистауской области" цифры "126 550" заменить цифрами "97 321";
в строке "Третья очередь локальной системы строительства водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Актогайский район. Пункты водоснабжения (КБМ)" цифры
"36 210" заменить цифрами "35 324";
в строке "Третья очередь локальной системы строительства водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Павлодарский район. Пункты водоснабжения. (КБМ)" цифры
"13 100" заменить цифрами "12 805";
в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Павлодарский район, село Комарицино, водоснабжение с КБМ." цифры "12 680" заменить цифрами "11 593";
в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Павлодарский район, село Григорьевка, водоснабжение с КБМ" цифры "14 260" заменить цифрами "13 235";
в строке "Третья очередь локальной системы строительства водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Лебяжинский район. Пункты водоснабжения (КБМ)" цифры
"26 030" заменить цифрами "25 432";
в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области. Лебяжинский район, село Тлектес, водоснабжение с КБМ и бурение глубоких скважин" цифры "17 310" заменить цифрами "14 661";
в строке "II очередь локальной системы строительства водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Иртышский район. Пункты водоснабжения. (КБМ)" цифры
"47 310" заменить цифрами "42 011";
в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Железинский район, село Жанабирлик, водоснабжение с КБМ" цифры
"13 380" заменить цифрами "12 176";
в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Железенский район, село Михайловка. Реконструкция существующей водопроводной сети" цифры "29 600" заменить цифрами "25 976";
в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Железинский район, село Железинка. Реконструкция существующей водопроводной сети" цифры "16 930" заменить цифрами "14 914";

"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдарының жергiлiктi жүйесiнiң III кезегi, Железинка ауданы, Алакөл селосы. Жұмыс iстеп тұрған су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "30 100" деген сандар "26 642" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысындағы елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң III кезегi, Ақтау селосы. Жұмыс iстеп тұрған су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "13 650" деген сандар "11 973" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы Қашыр ауданының Қашыр селосында су құбыры мен су құбыры құрылыстарын қайта жаңарту" деген жолдағы "100 990" деген сандар "93 940" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң II кезегi, Ақсу селосы (ауылдық аймақ). Жұмыс істеп тұрған су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "42 170" деген сандар "39 642" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысында елдi мекендердi сумен жабдықтау ұйымдары жергiлiктi жүйесiнiң III кезегi, Лебяжье ауданы. Жұмыс iстеп тұрған су құбыры желiлерiн қайта жаңарту" деген жолдағы "55 360" деген сандар "49 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстiк Қазақстан облысы Уалиханов және Ақжар аудандарының ауылдық елдi мекендерiн сумен жабдықтау (II кезегi)" деген жолдағы "19 000" деген сандар "16 198" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданының Шардара топты су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "35 000" деген сандар "27 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданының Т.Рысқұлов атындағы селосын алаңнан тыс сумен жабдықтау" деген жолдағы "58 030" деген сандар "57 761" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданының Түлкiбас селосын алаңнан тыс сумен жабдықтау" деген жолдағы "56 190" деген сандар "52 706" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Темiрлан селосының аудан орталығында су құбыры құрылысын салу және жұмыс істеп тұрған су құбыры желiлерiн кеңейту" деген жолдағы "63 420" деген сандар "56 963" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданының Қарақұр селосын сумен жабдықтау" деген жолдағы "51 450" деген сандар "46 700" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ақтөбе облысы Шалқар қаласының су шаруашылығы құрылыстарын қайта жаңарту және жөндеу 78 383";
"Қарағанды облысы Ұлытау кентiндегi Саламат-Ұлытау және желілер су құбыры 3 920";
"Павлодар қаласы N 1, N 2, N 3 алаңының Ленин кентi сумен жабдықтау құрылысының жергiлiктi жүйесiн салу (ауылдық аумақ). Сумен жабдықтау пункттері 39 690";

в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Железенский район, село Алаколь. Реконструкция существующей водопроводной сети" цифры "30 100" заменить цифрами "26 642";
в строке "III очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Железинский район, село Актау. Реконструкция существующей водопроводной сети" цифры "13 650" заменить цифрами "11 973";
в строке "Реконструкция водопровода и водопроводных сооружений в селе Кашыр Качирского района Павлодарской области" цифры "100 990" заменить цифрами "93 940";
в строке "II очередь локальной системы организации водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, города Аксу (сельская зона), реконструкция существующей водопроводной сети" цифры "42 170" заменить цифрами "39 642";
в строке "III очередь локальной системы строительства водоснабжения населенных пунктов в Павлодарской области, Лебяжинский район. Реконструкция существующей водопроводной сети" цифры "55 360" заменить цифрами "49 500";
в строке "Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (II-я очередь) Северо-Казахстанской области" цифры "19 000" заменить цифрами
"16 198";
в строке "Реконструкция Шардаринского группового водопровода Шардаринского района Южно-Казахстанской области" цифры "35 000" заменить цифрами "27 500";
в строке "Внеплощадочное водоснабжение села Т.Рыскулова Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области" цифры "58 030" заменить цифрами "57 761";
в строке "Внеплощадочное водоснабжение села Тюлькубас Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области" цифры "56 190" заменить цифрами "52 706";
в строке "Строительство водопроводных сооружений и расширение существующих водопроводных сетей в районном центре села Тамерлановка Ордабасинского района Южно-Казахстанской области" цифры "63 420" заменить цифрами "56 963";
в строке "Водоснабжение села Каракур Сузакского района Южно-Казахстанской области"цифры "51 450" заменить цифрами "46 700";
дополнить строками следующего содержания:
"Реконструкция и ремонт водохозяйственных сооружений г.Шалкар Актюбинской области
78 383";
"Водопровод Саламат-Улытау и сети пос. Улытау Карагандинской области 3 920";
"Локальная система строительства водоснабжения п. Ленинский площадки N 1, N 2, N 3 г. Павлодар (сельская зона). Пункты водоснабжения 39 690";

"Павлодар қаласы Мойылды ауылы сумен жабдықтау құрылысының жергілiктi жүйесiн салу (ауылдық аумақ). Сумен жабдықтау пункттерi 7 921";
101 "Сумен жабдықтау жүйелерiн салу және қайта жаңарту", соның ішiнде инвестициялық жобаларға:" деген кiшi бағдарламада:
"Ақмола облысы Ақкөл аудан орталығында су құбыры желiлерін қайта жаңарту" деген жолдағы "104 660" деген сандар "94 450" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы Атбасар қаласының скважиналық су жиналғысын қайта жаңарту (I кезегi)" деген жолдағы "46 150" деген сандар "40 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы Бурабай кентін Көкшетау өнеркәсіптiк су құбырына қосу бөлігін салу" деген жолдағы "11 000" деген сандар "8 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Жаркент қаласының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту және салу" деген жолдағы "38 030" деген сандар "31 192" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Аягөз қаласының бас тоған құрылыстарын және су құбыры желілерін қайта жаңартудың I кезегi" деген жолдағы "98 250" деген сандар "124 646" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Камен топты су құбырының солтүстік бөлiгiн қайта жаңарту (1 кезегi)" деген жолдағы "132 190" деген сандар "132 118" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Орда топты су құбырын қайта жаңарту (I кезегi)" деген жолдағы "98 330" деген сандар "86 360" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Орда топты су құбырын қайта жаңарту (II кезегi)" деген жолдағы "74 130" деген сандар "67 270" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы "Тоқырау-Балхаш" су аққысының екiншi бөлiгін БСС алаңынан 425-белгiдегi резервуарлар алаңына дейiн салу" деген жолдағы "85 220" деген сандар "0" сандармен ауыстырылсын (алынып тасталсын);
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қарқаралы қаласында қалаішілік су құбыры желілерінің екiншi кезегiн салу" деген жолдағы "70 500" деген сандар "61 975" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жартас топты су құбыры. Қарағанды облысының Абай ауданы (Абай, Қарабас кентi) елдi мекендерiнiң су құбыры жүйелерiн қайта жаңарту және оңтайландыру" деген жолдағы "114 780" деген сандар "88 990" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Жетiсай ауданының Жетісай топты су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "7 720" деген сандар "6 820" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысында Дарбаза топты су құбырын қайта жаңарту (сегменттеу)" деген жолдағы "11 000" деген сандар "9 970" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысында Тасты-Шу топты су құбырын қайта жаңарту" деген жолдағы "7 200" деген сандар "5 762" деген сандармен ауыстырылсын;

"Локальная система строительства водоснабжения с.Мойылды г. Павлодар (сельская зона). Пункты водоснабжения 7 921";
в подпрограмме 101 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения", в том числе на инвестиционные проекты:
в строке "Реконструкция водопроводных сетей в районном центре Акколь Акмолинской области" цифры "104 660" заменить цифрами "94 450";
в строке "Реконструкция скважинного водозабора города Атбасара Акмолинской области (I-я очередь)" цифры "46150" заменить цифрами "40500";
в строке "Строительство ветки подключения поселка Боровое Акмолинской области к Кокшетаускому промводопроводу" цифры "11 000" заменить цифрами "8 000";
в строке "Реконструкция и строительство системы водоснабжения города Жаркент Алматинской области" цифры "38 030" заменить цифрами "31 192";
в строке "Первая очередь реконструкции водозаборных сооружений и водопроводных сетей города Аягоза Восточно-Казахстанской области" цифры "98 250" заменить цифрами "124 646";
в строке "Реконструкция северной ветки Каменского группового водопровода
(I-я очередь) Западно-Казахстанской области" цифры "132 190" заменить цифрами "132118";
в строке "Реконструкция Урдинского группового водопровода (I-я очередь) Западно-Казахстанская область" цифры "98 330" заменить цифрами "86 360";
в строке "Реконструкция Урдинского группового водопровода (II-я очередь) Западно-Казахстанская область" цифры "74 130" заменить цифрами "67 270";
в строке "Строительство второй нитки водовода Токрау-Балхаш от площадки ГНС до площадки резервуаров на отметке 425 Карагандинской области" цифры "85 220" заменить цифрами "0" (исключить);
в строке "Строительство второй очереди внутригородских водопроводных сетей города Каркаралинск Каркаралинского района Карагандинской области" цифры "70 500" заменить цифрами "61 975";
в строке "Жартасский групповой водопровод. Реконструкция и оптимизация водопроводных систем населенных пунктов Абайского района Карагандинской области (Абай, пос. Карабас)"
цифры "114 780" заменить цифрами "88 990";
в строке "Реконструкция Жетысайского группового водопровода Жетысайского района Южно-Казахстанской области" цифры "7 720" заменить цифрами "6 820";
в строке "Реконструкция (сегментация) Дарбазинского группового водопровода в Южно-Казахстанской области" цифры "11 000" заменить цифрами "9 970";
в строке "Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода в Южно-Казахстанской области" цифры "7 200" заменить цифрами "5 762";

"Оңтүстiк Қазақстан облысында Кентау-Түркiстан топты су құбыры" деген жолдағы "340 000" деген сандар "481 107" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Кентау-Туркестанский групповой водопровод в Южно-Казахстанской области" цифры "340 000" заменить цифрами "481 107".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан