Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң мемлекеттiк мекемелерін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1470 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Кеден кодексiнiң  17-бабының  2-тармағына және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 3 қазандағы N 1019  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасының кеден қызметiн дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарының 8-бөлiмiнiң 6.1 және 6.2-тармақтарына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитеті аумақтық бөлiмшелерiнiң штат саны лимиттерiнiң шегiнде мынадай мемлекеттiк мекемелер:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендік бақылау комитетiнiң Алматы қаласындағы оқу-әдiстемелiк орталығы;
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендiк бақылау комитетінiң Атырау қаласындағы оқу-әдiстемелiк орталығы құрылсын.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк мекемелер (бұдан әрі - мекемелер) қызметінің негiзгi мәнi Қазақстан Республикасының кеден органдары лауазымды адамдарының бiлiктiлiгiн арттыру болып белгiленсiн.
3. Мекемелердi қаржыландыру тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне көзделген қаражат есебiнен және шегінде жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендік бақылау комитетiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1133  қаулысына  мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi мынадай мазмұндағы 31 және 32-тармақтармен толықтырылсын:
"31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгі Кедендiк бақылау комитетiнiң Алматы қаласындағы оқу-әдiстемелiк орталығы;
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Атырау қаласындағы оқу-әдiстемелiк орталығы.".
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) мемлекеттiк мекемелердiң жарғыларын бекiтсiн және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О создании государственных учреждений Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1470
В соответствии с пунктом 2 статьи 17  Таможенного кодекса Республики Казахстан и пунктами 6.1 и 6.2 раздела 8 Плана мероприятий по реализации Программы развития таможенной службы Республики Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной постановлением  Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2003 года N 1019, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать в пределах лимитов штатной численности территориальных подразделений Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан государственные учреждения:
1) учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Алматы;
2) учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Атырау.
2. Основным предметом деятельности, указанных в пункте 1 настоящего постановления государственных учреждений (далее - учреждения), определить повышение квалификации должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан.
3. Установить, что финансирование учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год Министерству финансов Республики Казахстан.
4. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1133 "Вопросы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан" следующие дополнения:
перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан дополнить пунктами 31 и 32 следующего содержания:
"31. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Алматы;
32. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Атырау.".
5. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить уставы государственных учреждений и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан