Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 197аю Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға  115-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"500" деген сандар "793" деген сандармен ауыстырылсын;
"120" деген сандар "270" деген сандармен ауыстырылсын;
"30" деген сандар "44" деген сандармен ауыстырылсын;
"16 бірлiк" деген сөздерден кейiн "маршрутизатор (Cisco 3845) - 1 бiрлiк, маршрутизатор (Cisco PixFirewall) - 1 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 197аю
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнение:
в приложении 115 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "500" заменить цифрами "793";
цифры "120" заменить цифрами "270";
цифры "30" заменить цифрами "44";
после слов "16 единиц" дополнить словами "маршрутизатор (Cisco 3845) - 1 единица, маршрутизатор (Cisco PixFirewall) - 1 единица".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан