Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 маусымдағы N 197е қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 418-қосымшада:
2-тармақ ", "Сайлаушылардың тiзiмiн жасаудың, дауыс берудi өткiзудiң, дауыс беру қорытындыларын айқындаудың және сайлау нәтижелерiн анықтаудың автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн құру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер Министрiнiң 2004 жылғы 17 наурыздағы N 69-ө өкiмi" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
реттiк нөмiрi 5-жолдың 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттарға бiр өлшемдi штрих-код енгiзу жөнiндегi қызметтердi сатып алу";
көрсетiлген қаулыға 419-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
1-тармақта:
"штрих-кодтар сканерi - 3400 бiрлiк" деген сөздер "штрих-кодтар сканерi - 3550 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
"13600", "6800" деген сандар тиiсiнше "24111", "7100" деген сандармен ауыстырылсын;
"ИҚ-портты дауыс беру жинағы терминалдарын жинаушы - 3400 бiрлiк" деген сөздер "ИҚ-портты дауыс беру жинағы терминалдарын жинаушы - 3550 бiрлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ЭЦҚ қалыптастыру жабдығы - 3621 бiрлiк" деген сөздерден кейiн ", штрих-кодтардың жылжымалы сканерi - 3550 бiрлiк, дауыстарды жинақтағышы бар дауыс беру пультi - 3550 бiрлiк, штрих-кодтарды тексеру құрылғысы - 3550 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта:
"3446", "3418", "3467" және "3400" деген сандар тиiсiнше "3596", "3568", "3630" және "3550" деген сандармен ауыстырылсын;
"модем - 3400 бiрлiк" деген сөздерден кейiн ", концентратор -  16 бiрлiк" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта:
"Real Applications Cluster лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу - 50 лицензия" деген сөздер "Лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу Oracle 9i Database Enterprise - 50 лицензия, Oracle 9i Database Standart Edition - 65 лицензия, Oracle 9i Lite - 800 лицензия" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2004 года N 197 е
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения и изменения:
в приложении 418 к указанному постановлению:
пункт 2 дополнить словами ", распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 69-р "Об утверждении Плана мероприятий по созданию автоматизированной информационной системы составления списков избирателей, проведения голосования, установления итогов голосования и определения результатов выборов";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 строки, порядковый номер 5, дополнить абзацем следующего содержания:
"Приобретение услуг по введению одномерного штрих-кода в документы, удостоверяющие личность гражданина Республики Казахстан";
в приложении 419 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 1:
слова "штрих-кодов - 3400 единиц" заменить словами "штрих-кодов - 3550 единиц";
цифры "13600", "6800" заменить соответственно цифрами "24111", "7100";
слова "с ИК-портом - 3400 единиц" заменить словами "с ИК-портом - 3550 единиц";
после слов "устройство формирования ЭЦП-3621 единица" дополнить словами ", сканер штрих-кодов переносной - 3550 единиц, пульт голосования с накопителем голосов - 3550 единиц, устройство проверки штрих-кодов - 3550 единиц";
в пункте 2:
цифры "3446", "3418", "3467" и "3400" заменить соответственно цифрами "3596", "3568", "3630" и "3550";
после слов "модем - 3400 единиц" дополнить словами ", концентратор - 16 единиц";
в пункте 3 слова "Real Applications Cluster - 50 лицензий" заменить словами "Oracle 9i Database Enterprise - 50 лицензий, Oracle 9i Database Standart Edition - 65 лицензий, Огас1е 9i Lite - 800 лицензий".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан