Тауарларды және көрсетiлетiн қызметтердi кредитке өткiзетiн не төлемдердiң мерзiмiн ұзартатын жеке кәсiпкерлердiң немесе заңды тұлғалардың жүйелендiрiлген белгiлерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 қаңтардағы N 25 Қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы кредиттiк бюролар және кредиттiк тарихты қалыптастыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасын және  20-бабы  1-тармағының 2) тармақшасын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Тауарларды және көрсетiлетiн қызметтердi кредитке өткiзетiн не төлемдердiң мерзiмiн ұзартатын жеке кәсiпкерлердiң немесе заңды тұлғалардың жүйелендiрiлген белгiлерi бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 18 қаңтардағы
N 25 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды және көрсетiлетiн қызметтердi кредитке
өткiзетiн не төлемдердiң мерзiмiн ұзартатын жеке
кәсiпкерлердiң немесе заңды тұлғалардың
жүйелендiрiлген белгiлерi
Тауарларды және көрсетiлетiн қызметтердi кредитке өткiзетiн не төлемдердiң мерзiмiн ұзартатын жеке кәсiпкерлердiң немесе заңды тұлғалардың жүйелендiрiлген белгiлерi:
1) тұрғын үй-коммуналдық қызмет көрсету (электрмен, газбен, сумен жабдықтау, жылу беру, кәрiз);
2) телефон байланысы қызметтерiн көрсету;
3) ұтқыр ұялы байланыс операторлары қызметтерiн көрсету;
4) телевизиялық кабель желiсiн пайдалану қызметтерiн көрсету болып табылады.

Об утверждении систематизированных признаков индивидуальных предпринимателей или юридических лиц, реализующих товары и услуги в кредит либо предоставляющих отсрочки платежей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2005 года N 25
В целях реализации подпункта 2) пункта 1 статьи 18  и подпункта 2) пункта 1 статьи 20  Закона Республики Казахстан "О кредитных бюро и формировании кредитных историй в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить систематизированные признаки индивидуальных предпринимателей или юридических лиц, реализующих товары и услуги в кредит либо предоставляющих отсрочки платежей.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 2005 года N 25
Систематизированные признаки
индивидуальных предпринимателей или юридических лиц,
реализующих товары и услуги в кредит либо предоставляющих отсрочки
платежей
Систематизированными признаками индивидуальных предпринимателей или юридических лиц, реализующих товары и услуги в кредит либо предоставляющих отсрочки платежей, являются:
1) оказание жилищно-коммунального обслуживания (электро-газо-водоснабжение, отопление, канализация);
2) оказание услуг телефонной связи;
3) оказание услуг операторов мобильной сотовой связи;
4) оказание услуг пользования телевизионной кабельной сетью.