Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 19 қаңтардағы N 32 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
мәтiнiндегi "(патент)", "(патенттердiң)", "(патенттер)" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақта:
екiншi абзацтағы "соның iшiнде патент түрiнде" деген сөздер алынып тасталсын;
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2 және 3-қосымшаларға сәйкес лицензия мен лицензияға қосымшалар нысандарының үлгілерi.";
көрсетiлген қаулыға 2 және 3-қосымшалар осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 ақпаннан бастап күшiне енедi, ресми жариялануға тиiс және ол күшіне енгеннен кейін туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 19 қаңтардағы
N 32 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк елтаңбасы
МЕМЛЕКЕТТIК ЛИЦЕНЗИЯ
___________________________________________________________________
("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес
________________________________________________________ айналысуға
қызмет түрінің (iс-әрекеттің) атауы)
___________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, орналасқан жерi, деректемелерi/
жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты толығымен)
___________________________________________________________ берiлдi
Лицензияның қолданылуының айрықша жағдайлары ______________________
___________________________________________________________________
("Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  4-бабына
сәйкес)
___________________________________________________________________
Лицензияны берген орган ___________________________________________
(лицензиялау органының толық атауы)
Басшы (уәкiлеттi адам) ____________________________________________
(лицензияны берген орган басшысының
___________________________________________________________________
(уәкiлетті адамның) тегi және аты-жөні)
Лицензияның берiлген күнi 20__ жылғы "__"____________
Лицензияның нөмiрi _________ N_______________
____________ қаласы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2005 жылғы 19 қаңтардағы
N 32 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
1995 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1894 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік елтаңбасы
МЕМЛЕКЕТТIК ЛИЦЕНЗИЯҒА
ҚОСЫМША
Лицензияның нөмiрi ________ N____
Лицензияның берiлген күнi "___" ________ 20___ж.
Лицензияланатын қызмет түрiнiң құрамына кiретiн жұмыстар мен
қызметтердiң лицензияланатын түрлерiнiң тiзбесi ___________________
___________________________________________________________________
Филиалдар, өкілдiктер _____________________________________________
(толық атауы, орналасқан жерi, деректемелерi)
___________________________________________________________________
Өндiрiстік база ___________________________________________________
(орналасқан жерi)
Лицензияға қосымшаны берген орган _________________________________
(лицензияға қосымшаны берген
___________________________________________________________________
органның толық атауы)
Басшы (уәкiлеттi адам) ____________________________________________
(лицензияға қосымшаны берген орган
___________________________________________________________________
басшысының (уәкілеттi адамның) тегi және аты-жөнi)
Лицензияға қосымшаның берiлген күнi 20 жылғы "___" ______
Лицензияға қосымшаның нөмiрi______ N____________
_________ қаласы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года № 32. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515) следующие изменения и дополнения:
в тексте слова "(патента)", "(патентов)" исключить;
в пункте 1:
в абзаце втором слова "в том числе в виде патента," исключить;
абзац третий изложить в следующей редакции:
"образцы форм лицензии и приложения к лицензии согласно приложениям 2 и 3.";
приложения 2 и 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 февраля 2005 года, подлежит официальному опубликованию и распространяется на правоотношения, возникшие после вступления в силу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2005 года N 32
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 года N 1894
Государственный герб
Республики Казахстан
ГОСУДАРСТВЕННАЯ ЛИЦЕНЗИЯ
Выдана ______________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, реквизиты юридического
_____________________________________________________________________
лица/полностью фамилия, имя, отчество физического лица)
на занятие __________________________________________________________
(наименование вида деятельности (действия) в
_____________________________________________________________________
соответствии с Законом Республики Казахстан "О лицензировании")
Особые условия действия лицензии ____________________________________
(в соответствии со статьей 4 _____________________________________________________________________
Закона Республики Казахстан "О лицензировании")
Орган, выдавший лицензию_____________________________________________
(полное наименование органа лицензирования)
_____________________________________________________________________
Руководитель (уполномоченное лицо)___________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия и инициалы руководителя (уполномоченного лица)
_____________________________________________________________________
органа, выдавшего лицензию)
Дата выдачи лицензии "__"_________20___г.
Номер лицензии _________N_________
Город ____________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2005 года N 32
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 года N 1894
Государственный герб
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
К ГОСУДАРСТВЕННОЙ ЛИЦЕНЗИИ
Номер лицензии______N _______
Дата выдачи лицензии "__"________20_г.
Перечень лицензируемых видов работ и услуг, входящих в состав
лицензируемого вида деятельности_____________________________________
_____________________________________________________________________
Филиалы, представительства___________________________________________
(полное наименование, местонахождение,
_____________________________________________________________________
реквизиты)
Производственная база________________________________________________
(местонахождение)
Орган, выдавший приложение к лицензии _______________________________
(полное наименование органа,
_____________________________________________________________________
выдавшего приложение к лицензии)
Руководитель (уполномоченное лицо)___________________________________
(фамилия и инициалы руководителя
_____________________________________________________________________
(уполномоченного лица)
_____________________________________________________________________
органа, выдавшего приложение к лицензии)
Дата выдачи приложения к лицензии "__"________20__г.
Номер приложения к лицензии________N_________
Город ________________