Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 11 шiлдедегi N 893 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 58 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мүгедектердi арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз етудi жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 шiлдедегi N 893  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 30, 277-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1996 года N 893
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 58
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1996 года N 893 "О мерах по улучшению обеспечения инвалидов специальными средствами передвижения" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 30, ст. 277).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан