Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 ақпандағы N 84 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң арнайы әскерлері мен Тылы штат санының бекiтілген лимитi шегінде Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң мемлекеттік мекемелерi құрылсын:
1) "Әскери полиция жасағы (Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің күзетi)";
2) "Әскери полиция жасағы (Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi объектiлерiнiң күзетi)";
3) "Ақтөбе гарнизонының (2-разрядты) әскери полиция бөлiмi;
4) "Аягөз гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
5) "Гвардейск гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
6) "Қарағанды гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
7) "Сарыөзек гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
8) "Талдықорған гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
9) "Тараз гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
10) "Өскемен гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
11) "Шымкент гарнизонының (1-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
12) "Қапшағай гарнизонының (2-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
13) "Үшарал гарнизонының (2-разрядты) әскери полиция бөлiмi";
14) "Балқаш гарнизонының әскери полиция бөлiмшесi";
15) "Ақтау гарнизонының анықтау және iздестiру бөлiмшесi";
16) "Атырау гарнизонының анықтау және iздестiру бөлiмшесi";
17)  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.04.27. N  332 қаулысымен)
18) "Қостанай гарнизонының анықтау және iздестіру бөлiмшесi";
19)  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.04.27. N  332 қаулысымен)
20)  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2006.04.27. N  332 қаулысымен)
21) "Приозерск гарнизонының (2-разрядты) әскери полиция бөлiмi;
22) "Орал гарнизонының анықтау және iздестiру бөлiмшесi";
23) "Щучинск гарнизонының анықтау және iздестіру бөлiмшесi";
24) "Әскери полиция мамандарын даярлау орталығы";
25) "1127-зат қоймасы".
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді   - ҚР Үкіметінің 2006.04.27. N  332 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "4780-зат қоймасы" мемлекеттiк мекемесi "Орталық зат қоймасы" мемлекеттiк мекемесi болып қайта аталсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 707 қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгі заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк мекемелердiң жарғыларын бекiтсiн және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулының 2-тармағында көрсетiлген мемлекеттiк мекеменiң мемлекеттiк қайта тiркелуiн қамтамасыз етсiн;

Некоторые вопросы Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года N 84
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственные учреждения Министерства обороны Республики Казахстан в пределах утвержденного лимита штатной численности специальных войск и Тыла Вооруженных Сил Республики Казахстан:
1) "Отряд военной полиции (охраны Министерства обороны Республики Казахстан)";
2) "Отряд военной полиции (охраны объектов Министерства обороны Республики Казахстан)";
3) "Отдел военной полиции (2 разряда) Актюбинского гарнизона";
4) "Отдел военной полиции (1 разряда) Аягузского гарнизона";
5) "Отдел военной полиции (1 разряда) Гвардейского гарнизона";
6) "Отдел военной полиции (1 разряда) Карагандинского гарнизона";
7) "Отдел военной полиции (1 разряда) Сарыозекского гарнизона";
8) "Отдел военной полиции (1 разряда) Талдыкорганского гарнизона";
9) "Отдел военной полиции (1 разряда) Таразского гарнизона";
10) "Отдел военной полиции (1 разряда) Усть-Каменогорского гарнизона";
11) "Отдел военной полиции (1 разряда) Шымкентского гарнизона";
12) "Отдел военной полиции (2 разряда) Капшагайского гарнизона";
13) "Отдел военной полиции (2 разряда) Ушаральского гарнизона";
14) "Отделение военной полиции Балхашского гарнизона";
15) "Отделение дознания и розыска Актауского гарнизона";
16) "Отделение дознания и розыска Атырауского гарнизона";
17)  (исключен - от 27 апреля 2006 года N  332 );
18) "Отделение дознания и розыска Костанайского гарнизона";
19)  (исключен - от 27 апреля 2006 года N  332 );
20)  (исключен - от 27 апреля 2006 года N  332 );
21) "Отдел военной полиции (2 разряда) Приозерского гарнизона";
22) "Отделение дознания и розыска Уральского гарнизона";
23) "Отделение дознания и розыска Щучинского гарнизона";
24) "Центр подготовки специалистов военной полиции";
25) "1127 вещевой склад".  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правительства РК от 27 апреля 2006 года N  332 .
2. Переименовать государственное учреждение Министерства обороны Республики Казахстан "4780 вещевой склад" в государственное учреждение "Центральный вещевой склад".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 707.
4. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить уставы государственных учреждений, указанных в пункте 1 настоящего постановления, и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) обеспечить государственную перерегистрацию государственного учреждения, указанного в пункте 2 настоящего постановления;

3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан