Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану және мемлекеттiк органдардың жекелеген нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң қолданылуын жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. 1-қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының жекелеген нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң қолданылуы жойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 9 ақпандағы
N 124 қаулысына
1-қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң және Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру жөнiндегi жәрдемақылар туралы" КCPO Министрлер Кеңесiнiң және БКООК 1984 жылғы 23 ақпандағы N 191 қаулысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің және Қазақ республикалық Кәсіподақтар одағы кеңесінің 1984 жылғы 29 наурыздағы N 121 қаулысы (Қазақ КСР-ның ҚЖ-ы, 1984 ж., N 8, 26-құжат).
2. "Науқас баланы күту жөнiндегi ақы төленетін кезеңнiң ұзақтығын ұлғайту туралы" КСРО Министрлер Кеңесінiң және БКООК 1987 жылғы 20 қазандағы N 1177 қаулысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң және Қазақ республикалық Кәсiподақтар одағы кеңесінің 1987 жылғы 9 қарашадағы N 491 қаулысы (Қазақ КСР-ның ҚЖ-ы, 1988 ж., N 2, 9-құжат).
3. "Жұмысшылар мен қызметшiлердiң кейбiр санаттарына жұмысқа уақытша жарамсыздығы жөнiндегi жәрдемақылардың мөлшерлерін арттыру туралы" КCPO Министрлер Кеңесiнiң және БКООК 1990 жылғы 14 мамырдағы N 478 қаулысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің және Қазақ республикалық Кәсiподақтар одағы кеңесiнiң 1990 жылғы 31 мамырдағы N 227 қаулысы (Қазақ КСР-ның ҚЖ-ы, 1990 ж., N 15, 83-құжат).
4. "Қазақ КСР Ғылым Академиясының мәселелері" атты Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 20 наурыздағы N 172 қаулысы.
5. "Көтерме бағаларды реформалау және халықты әлеуметтік қорғау туралы" КСРО Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 19 наурыздағы N 105 қаулысын iске асыру туралы" Қазақ КCP Министрлер Кабинетінiң 1991 жылғы 21 наурыздағы N 184 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 9, 63-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан, Премьер-Министра Республики Казахстан и об отмене действия отдельных нормативных правовых актов государственных органов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2005 года N 124
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Отменить действие отдельных нормативных правовых актов государственных органов Республики Казахстан согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2005 года N 124
Перечень утративших силу некоторых решений
Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров
Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан и
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахский республиканский Совет профессиональных союзов от 29 марта 1984 года N 121 "О постановлении Совета Министров СССР и ВЦСПС от 23 февраля 1984 г. N 191 "О пособиях по государственному социальному страхованию" (СП Казахской ССР, 1984 г., N 8, ст. 26).
2. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахский республиканский Совет профессиональных союзов от 9 ноября 1987 года N 491 "О постановлении Совета Министров СССР и ВЦСПС от 20 октября 1987 г. N 1177 "Об увеличении продолжительности оплачиваемого периода по уходу за больным ребенком" (СП Казахской ССР, 1988 г., N 2, ст. 9).
3.  Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахский республиканский Совет профессиональных союзов от 31 мая 1990 года N 227 "О постановлении Совета Министров СССР и ВЦСПС от 14 мая 1990 г. N 478 "О повышении размеров пособий по временной нетрудоспособности некоторым категориям рабочих и служащих" (СП Казахской ССР, 1990 г., N 15, ст. 83).
4.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 20 марта 1991 года N 172 "Вопросы Академии Наук Казахской ССР".
5. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 21 марта 1991 года N 184 "О реализации постановления Кабинета Министров СССР от 19 марта 1991 г. N 105 "О реформе розничных цен и социальной защите населения" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 9, ст. 63).

6. "Жобалау-сметалық құжаттарды, құрылыстардың бетпарақ тізiмдерін сараптау және бекiту және құрылыспен аяқталған объектілердi пайдалануға қабылдау бойынша Мемлекеттік комиссияны құру тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 22 мамырдағы N 318 қаулысы (Қазақ КCP ҚЖ-ы, 1991 ж., N 15, 91-құжат).
7. "Әскери қызметкерлерiне және iшкi iстер органдарының басқару мен қатардағы құрамдағы тұлғаларға өтемақы төлемдерінің енгiзiлгенін ескерiп зейнетақыны есептеу тәртiбi туралы" Қазақ КCP Министрлер Кабинетінiң 1991 жылғы 30 мамырдағы N 344 қаулысы.
8. "Елдi мекендi пункттердi ауылдық халық орналасқан желiге және агроөнеркәсiптiк кешен жүйесiне жататын халық шаруашылығы салаларының, кәсіпорындардың, ұйымдар мен басқа да шаруашылық жүргізушi субъектiлердiң тiзбесiне енгізу тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 5 маусымдағы N 356 қаулысы.
9. "Республикада ағаш дайындау және ағаш өңдеу өнеркәсiбiн дамыту бойынша қосымша шаралар туралы" Қазақ КCP Министрлер Кабинетінiң 1991 жылғы 6 маусымдағы N 358 қаулысы.
10. "Оқитын жастардың жекелеген категориясын шәкiртақымен қамтамасыз ету туралы" КСРО Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 19 мамырдағы N 249 қаулысын iске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінiң 1991 жылғы 20 маусымдағы N 387 қаулысы.
11. "Бөлшек сауданың реформасына байланысты тұрғын халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" КCPO Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 17 мамырдағы N 270 қаулысын iске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 23 шiлдедегі N 436 қаулысы.
12. "Еңбекке жарамсыз азаматтарды күтетiн жұмыс iстемейтiн еңбекке жарамды адамдарға бөлшек сауданың реформасына байланысты өтемақы төлеу туралы" КСРО Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 2 маусымдағы N 328 қаулысын iске асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 24 шiлдедегі N 452 қаулысы (Қазақ КСР КЖ-ы, 1991 ж., N 18, 122-құжат).
13. "Бөлшек сауданың реформасына байланысты балалы отбастарын әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 30 шiлдедегi N 456 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 18, 123-құжат).
14. "Жекелеген жағдайларда мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру жөнiндегі жәрдемдермен қамсыздандыру тәртiбi туралы" КCPO Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 14 тамыздағы N 601 қаулысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 13 қыркүйектегі N 529 қаулысы (Қазақ КCP ҚЖ-ы, 1991 ж., N 22, 155-құжат).
15. "Жарыстарға және оқу-жаттығу жиындарына қатынасушыларға материалдық қамқорлық жасауға жұмсалатын шығындар көлемiн бекiту құқы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнің 1991 жылғы 5 қарашадағы N 676 қаулысы.

6.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 22 мая 1991 года N 318 "О порядке экспертизы и утверждения проектно-сметной документации, титульных списков строек и создания Государственных комиссий по приемке в эксплуатацию законченных строительством объектов" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 15, ст. 91).
7.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 30 мая 1991 года N 344 "О порядке исчисления пенсий военнослужащим и лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел с учетом введения компенсационных выплат".
8.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 5 июня 1991 года N 356 "О порядке отнесения населенных пунктов к сельской поселенческой сети и перечне отраслей народного хозяйства, предприятий, организаций и других хозяйствующих субъектов, относящихся к системе агропромышленного комплекса".
9.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 6 июня 1991 года N 358 "О дополнительных мерах по развитию лесозаготовок и лесоперерабатывающей промышленности в республике".
10.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 20 июня 1991 года N 387 "О реализации постановления Кабинета Министров СССР от 19 мая 1991 г. N 249 "О стипендиальном обеспечении отдельных категорий учащейся молодежи".
11.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 23 июля 1991 года N 436 "О реализации постановления Кабинета Министров СССР от 17 мая 1991 г. N 270 "О дополнительных мерах по усилению социальной защиты населения в связи с реформой розничных цен".
12.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 24 июля 1991 года N 452 "О реализации постановления Кабинета Министров СССР от 2 июня 1991 г. N 328 "О выплате компенсации в связи с реформой розничных цен неработающим трудоспособным лицам, осуществляющим уход за нетрудоспособными гражданами" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 18, ст. 122).
13.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 30 июля 1991 года N 456 "О дополнительных мерах по социальной защите семей с детьми в связи с реформой розничных цен" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 18, ст. 123).
14.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 13 сентября 1991 года N 529 "О постановлении Кабинета Министров СССР от 14 августа 1991 г. N 601 "О порядке обеспечения в отдельных случаях пособиями по государственному социальному страхованию" (СП Казахской   ССР, 1991 г., N 22, ст. 155).
15.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 5 ноября 1991 года N 676 "О предоставлении права утверждения норм расходов на материальное обеспечение участников соревнований и учебно-тренировочных сборов".

16. "Қазақстан кiтап лотереясын өткiзу шарттары туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінiң 1991 жылғы 10 қарашадағы N 681 қаулысы.
17. "Қазақ КCP-iнде азаматтардың қарамағындағы мүлікті мiндетті сақтандыруды жою туралы" Қазақ КCP Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 13 қарашадағы N 696 қаулысы.
18. "Совхоздардың және Қазақ КCP ауыл шаруашылығы және ауыл шаруашылығы және азық-түлік министрлiгі жүйесінің басқа да ауыл шаруашылық кәсіпорындарының мүлкiн мемлекеттік мiндеттi сақтандыруды жою туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 25 қарашадағы N 724 қаулысы.
19. "Көтеріңкі сауда жеңiлдiктерi берілетiн аудандардың, ұйымдар мен мекемелердiң тiзiмiн анықтау туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 25 қарашадағы N 725 қаулысы.
20. "Қазақстан Республикасында айналадағы табиғи ортаның пайдаланылуы мен қорғалуын мемлекеттiк бақылау туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 18 желтоқсандағы N 785 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ-ы, 1991 ж., N 27, 186-құжат).
21. "Европа елдерiнiң территориясында бұрын астыртын партизан күресiне қатысқан адамдарға жеңілдiктер беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 20 желтоқсандағы N 791 қаулысы (Қазақ КCP ҚЖ-ы, 1991 ж., N 27, 188-құжат).
22. "Ғылым және жоғары оқу орындарының профессор-оқытушы құрамы қызметкерлерінің жалақысы мен лауазымдық окладтары ставкаларының жаңа мөлшерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 31 қаңтардағы N 84 қаулысы.
23. "Қазақстан Республикасында туристiк қызметті лицензиялау туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 4 ақпандағы N 93 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 5, 86-құжат).
24. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кеден қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 19 ақпандағы N 127 қаулысы.
25. "Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 5 маусымдағы N 356 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 4 наурыздағы N 180 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 9, 165-құжат).
26. "Суармалы жерлердегi су беру жөніндегі қызметтерге ақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1992 жылғы 4 наурыздағы N 182 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 9, 167-құжат).
27. "Республикалық жастар кәсіпкерлігін қолдау қоры туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 10 наурыздағы N 207 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 10, 178-құжат).

16.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 10 ноября 1991 года N 681 "Об условиях проведения казахстанской книжной лотереи".
17.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 13 ноября 1991 года N 696 "Об отмене обязательного страхования имущества, принадлежащего гражданам в Казахской ССР".
18.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 25 ноября 1991 года N 724 "Об отмене государственного обязательного страхования имущества совхозов и других сельскохозяйственных предприятий системы Министерства сельского хозяйства и продовольствия Казахской ССР".
19.  Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 25 ноября 1991 года N 725 "Об уточнении списка районов, организаций и предприятий, для которых предоставляются повышенные торговые скидки".
20.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 декабря 1991 года N 785 "Об утверждении Положения о государственном контроле за использованием и охраной окружающей природной среды в Республике Казахстан" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 27, ст. 186).
21.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1991 года N 791 "О предоставлении льгот бывшим участникам подпольно-партизанской борьбы на территории стран Европы" (СП Казахской ССР, 1991 г., N 27, ст. 188).
22.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 января 1992 года N 84 "Об утверждении новых размеров ставок заработной платы и должностных окладов работников науки и профессорско-преподавательского состава высших учебных заведений".
23.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 февраля 1992 года N 93 "Об утверждении Положения о лицензировании туристской деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 5, ст. 86).
24.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 февраля 1992 года N 127 "О Государственной Таможенной службе Республики Казахстан".
25. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 марта 1992 года N 180 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 5 июня 1991 г. N 356" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 9, ст. 165).
26.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 марта 1992 года N 182 "Об оплате за услуги по подаче воды в орошаемом земледелии" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 9, ст. 167).
27.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1992 года N 207 "О Республиканском фонде поддержки молодежного предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 10, ст. 178).

28. "Қазақстан музыка қайраткерлерінің одағына аударымдар жасау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 11 наурыздағы N 211 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 10, 180-құжат).
29. "Республиканың халық шаруашылығында бухгалтерлiк есеп пен статистика жүйесiн жетiлдiру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 31 наурыздағы N 306 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 13, 225-құжат).
30. "Жер салығынан басқа және белгiленген тәртiппен басқа салықтарды төлейтін өнеркәсiптiк түрдегi ауыл шаруашылық кәсiпорындарының тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 сәуірдегі N 355 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 16, 256-құжат).
31. "Ауыл шаруашылық жұмыстарына тартылатын қызметкерлердiң кейбір санаттарына жеңiлдiктер беру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 сәуiрдегi N 356 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 16, 257-құжат).
32. "Қылмыстық iс-қимылдардан зардап шеккен азаматтардың стационарлық емделуiне арналған қаражатты есептеуге арналған ставка туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 сәуiрдегі N 393 қаулысы.
33. "Қазақстан Республикасының Yкiметi, министрлiктерi мен ведомстволары жасасатын халықаралық шарттар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 сәуiрдегi N 395 қаулысы.
34. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы еңбекақыны көтеру және бағаны реттеу туралы" 1992 жылғы 25 сәуiрдегi N 730 Жарлығын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 мамырдағы N 448 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 20, 324-құжат).
35. "Қазақстан Республикасындағы iшкi әскер әскери қызметшiлерiнiң ақшалай үлесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 мамырдағы N 470 қаулысы.
36. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1992 жылғы 10 маусымдағы N 138-ө өкiмi.
37. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы еңбекақыны көтеру және бағаны реттеу туралы" 1992 жылғы 25 сәуiрдегi N 730 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 20 мамырдағы N 448 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 17 маусымдағы N 533 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 24, 373-құжат).
38. "Өнiмдi жеткiзу туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 19 маусымдағы N 536 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 24, 374-құжат).

28.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 марта 1992 года N 211 "Об отчислениях в Союз музыкальных деятелей Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 10, ст. 180).
29.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 марта 1992 года N 306 "Вопросы совершенствования системы бухгалтерского учета и статистики в народном хозяйстве республики" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 13, ст. 225).
30.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 апреля 1992 года N 355 "О перечне сельскохозяйственных предприятий промышленного типа, уплачивающих кроме земельного налога и другие налоги в установленном порядке" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N  16, ст. 256).
31.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 апреля 1992 года N 356 "О порядке предоставления льгот некоторым категориям работников, привлекаемых на сельскохозяйственные работы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 257).
32.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1992 года N 393 "О ставке для исчисления средств, затраченных на стационарное лечение граждан, потерпевших от преступных действий".
33.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1992 года N 395 "О международных договорах, заключаемых Правительством, министерствами и ведомствами Республики Казахстан".
34.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1992 года N 448 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 25 апреля 1992 г. N 730 "О повышении заработной платы и регулировании цен в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 20, ст. 324).
35.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 мая 1992 года N 470 "О денежном довольствии военнослужащих внутренних войск в Республике Казахстан".
36. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 1992 года N 138-р.
37. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1992 года N 533 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1992 г. N 448 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 25 апреля 1992 г. N 730 "О повышении заработной платы и регулировании цен в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 24, ст. 373).
38.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июня 1992 года N 536 "Об утверждении Положения о поставках продукции" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 24, ст. 374).

39. "Баспа шығармаларының бақылау және мiндеттi даналарын тарату тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 маусымдағы N 548  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 25, 396-құжат).
40. "Ауыл шаруашылық дақылдарының тұқымдарын және өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң басқа түрлерiн мемлекетке сату үшін комбикормды қарсы сату нормаларын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 570  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 27, 408-құжат).
41. "Республикада медициналық құралдар, приборлар мен жабдықтар өндiрiсiн дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 3 шiлдедегi N 577  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 28, 415-құжат).
42. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік салық инспекциясының қызметкерлерi жалақыларының схемалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1992 жылғы 16 шiлдедегi N 605  қаулысы .
43. "Қазақстан Республикасында ынталы кеншiлер артельдерінiң қызметін жақсарту шаралары және асыл металдарды, асыл тастарды және басқа минералды шикiзатты ынталы түрде өндiру мен қайта өңдеудi дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 23 шiлдедегi N 628  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 30, 450-құжат).
44. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк ломбарды туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 6 тамыздағы N 660  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 32, 487-құжат).
45. "Балалар ассортиментi тауарларын қосылған құн салығынан босату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1992 жылғы 12 тамыздағы N 673  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 32, 494-құжат).
46. "Невада-Семей" акционерлік қоғамының тауарлары мен қызметтерiнiң экспортына ставкаларды белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 17 қыркүйектегі N 773  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 35, 545-құжат).
47. "Шетелдiк қазақ диаспорасының өкiлдерiне Қазақстан Республикасында болған кезеңiндегi әлеуметтік-экономикалық жеңілдiктердi қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 23 қыркүйектегi N 791  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 36, 558-құжат).
48. "Тауарларды кредитке сату туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 қыркүйектегі N 805  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 36, 561-құжат).

39.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1992 года N 548 "О порядке рассылки контрольных и обязательных экземпляров произведений печати" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 396).
40.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 570 "Об упорядочении норм встречной продажи комбикормов за реализуемые государству семена сельскохозяйственных культур и другие виды продукции растениеводства" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 27, ст. 408).
41.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июля 1992 года N 577 "О неотложных мерах по развитию в республике производства медицинских инструментов, приборов и оборудования" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 28, ст. 415).
42.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 июля 1992 года N 605 "О схеме окладов работников государственных налоговых инспекций Республики Казахстан".
43.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 июля 1992 года N 628 "О мерах по улучшению деятельности артелей старателей и развитии старательской добычи и переработки драгоценных металлов, драгоценных камней и другого минерального сырья в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 30, ст. 450).
44.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 августа 1992 года N 660 "Об утверждении Положения о Государственном ломбарде Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 32, ст. 487).
45.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 августа 1992 года N 673 "Об освобождении от налога на добавленную стоимость товаров детского ассортимента" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 32, ст. 494).
46.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 сентября 1992 года N 773 "Об установлении ставок налога на экспорт товаров и услуг акционерного общества "Невада-Семей" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 545).
47.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 сентября 1992 года N 791 "Об обеспечении социально-экономических льгот представителям зарубежной казахской диаспоры в период пребывания в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 36, ст. 558).
48.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 сентября 1992 года N 805 "Об утверждении Инструкции о порядке продажи товаров в кредит" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 36, ст. 561).

49. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң экология және табиғатты пайдалану мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiн өзгерту және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 9 қазандағы N 856 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 39, 590-құжат).
50. "Қазақстан Республикасындағы рационализаторлық қызмет туралы үлгі ережені бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 қарашадағы N 996  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 47, 691-құжат).
51. "Пісірілген нанға, манна жармасына, тарыға және комбикормға сатылатын нанды, нан-қалаш бұйымдарын, ұнды сатудан келетiн шығынды өтеуге арналған қаражат жетіспеушiлiгiн кредиттеу тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1992 жылғы 7 желтоқсандағы N 1029  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1992 ж., N 48, 707-құжат).
52. "Қазақстан Республикасының халық шаруашылығындағы статистиканы, алғашқы және бухгалтерлік есептi қайта құру жөнiндегі мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 желтоқсандағы N 1098  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 50, 725-құжат).
53. "Мемлекет мұқтаждары үшiн 1993 жылы ауыл шаруашылығы өнiмiн және шикізатын сатып алу және жеткiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 4 наурыздағы N 161 қаулысы.
54. "1992 жылғы астық пен астықмайлы тұқымдарын мемлекеттік ресурстарға қосымша сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 19 наурыздағы N 216 қаулысы.
55. "Қазақстан Республикасының авариялық-құтқару қызметiн құру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 наурыздағы N 222  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 8, 102-құжат).
56. "Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптiк кешенiнiң салалары үшiн жаңа техниканы әзiрлеу және өндiрiске қою туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 23 наурыздағы N 225  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 9, 106-құжат).
57. "Қазақстан Республикасының зейнетақы қоры туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 14 сәуiрдегi N 300  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 12, 300-құжат).
58. "Төтенше жағдайларда сақтандырудың және іс-әрекет жасаудың республикалық жүйесін көлiк құралдарымен қамтамасыз ету және оның күштері мен құрал-жабдықтарын тасымалдауды ұйымдастыру тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 16 сәуiрдегi N 315  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 13, 159-құжат).

49. Пункт 10 изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 октября 1992 года N 856 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам экологии и природопользования" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 39, ст. 590).
50.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 ноября 1992 года N 996 "Об утверждении Типового положения о рационализаторской деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 47, ст. 691).
51.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1992 года N 1029 "Об утверждении порядка кредитования недостатка средств для возмещения потерь от реализации хлеба, хлебобулочных изделий, муки, реализуемой взамен печеного хлеба, крупы манной, пшена и комбикормов" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 48, ст. 707).
52.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1992 года N 1098 "О государственной программе Республики Казахстан по перестройке статистики, первичного и бухгалтерского учета в народном хозяйстве" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 50, ст. 725).
53. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 марта 1993 года N 161 "О закупках и поставках сельскохозяйственной продукции и сырья для государственных нужд в 1993 году".
54. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 марта 1993 года N 216 "О дополнительной закупке в государственные ресурсы зерна и маслосемян урожая 1992 года".
55.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 марта 1993 года N 222 "О мерах по созданию аварийно-спасательной службы Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 102).
56.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1993 года N 225 "Об утверждении Положения о разработке и поставке на производство новой техники для отраслей агропромышленного комплекса Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 9, ст. 106).
57.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1993 года N 300 "О Пенсионном фонде Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 12, ст. 300).
58.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 апреля 1993 года N 315 "Об утверждении Положения о порядке обеспечения транспортными средствами и организации перевозок сил и средств Республиканской системы по предупреждению и действиям в чрезвычайных ситуациях" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 13, ст. 159).

59. "Сүттің, малдың және құстың мемлекеттiк кепiлдiк сатып алу бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 сәуiрдегi N 337  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 15, 176-құжат).
60. "Республиканың мемлекеттiк мұқтажын қамтамасыз ету үшiн қара металл сынықтары мен қалдықтарын дайындауды (тапсыруды) ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 мамырдағы N 364  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 16, 188-құжат).
61. "Республиканың күкірт қышқылын өндiрумен шұғылданатын өнеркәсiп орындарының жұмысын тұрақтандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 19 мамырдағы N 401  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 17, 206-құжат).
62. "Қазақстан Республикасының зейнетақы қоры туралы ережеге толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1993 жылғы 21 мамырдағы N 423 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 18, 220-құжат).
63. "Республикада өндiрiлетiн және орталықтандырылған түрде сатып алынатын азық-түлік ресурстары мен халық тұтынатын тауарлар бөлу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 мамырдағы N 435  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 19, 237-құжат).
64. "Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына қаржыны аудару кезiнде берешек сомасына салынатын өсiмдi арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 31 мамырдағы N 444  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 19, 240-құжат).
65. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1993 жылғы 7 маусымдағы N 229-ө өкiмi.
66. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік тапсырыстар мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiн өзгерту және күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 481 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстердiң 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 22, 283-құжат).
67. "Фабрикалық қант қызылшасын өндiрудi ұлғайтуға және оны мемлекет мұқтажының есебiне барынша мол тартуға колхоздардың, совхоздардың, басқа шаруашылықтар мен көлiк ұйымдарының материалдық ынталылығын арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 30 маусымдағы N 560  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 26, 318-құжат).
68. "Жүннің экспортына кеден бажының ставкасын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 5 шiлдедегі N 571  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 26, 322-құжат).

59.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 апреля 1993 года N 337 "О государственных гарантированных (защитных) закупочных ценах на молоко, скот и птицу" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 15, ст. 176).
60.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1993 года N 364 "Об организации заготовки (сдачи) лома и отходов черных металлов для обеспечения государственных нужд республики" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 16, ст. 188).
61.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1993 года N 401 "О мерах по стабилизации работы промышленных предприятий республики, занятых производством серной кислоты" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 17, ст. 206).
62. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 мая 1993 года N 423 "О внесении дополнения в Положение о пенсионном фонде Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 220).
63.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 года N 435 "О Порядке распределения ресурсов продовольствия и товаров народного потребления, производимых в республике и закупаемых централизованно" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 237).
64.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1993 года N 444 "Об увеличении размера пени с сумм недоимки при перечислении средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 240).
65. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июня 1993 года N 229-р.
66. Пункт 5 изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 года N 481 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам государственных заказов" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 22, ст. 283).
67.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1993 года N 560 "О мерах по повышению материальной заинтересованности колхозов, совхозов, других хозяйств и транспортных организаций в увеличении производства фабричной сахарной свеклы и максимальному привлечению ее в счет государственных нужд" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 26, ст. 318).
68.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1993 года N 571 "Об изменении ставки таможенной пошлины на экспорт шерсти" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 26, ст. 322).

69. "Қой шаруашылығын дамытуды экономикалық тұрақтандыру және ынталандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 15 шiлдедегі N 612  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 29, 346-құжат).
70. "Қазақстан Республикасындағы бағалы металдардың қайталама ресурстарын пайдаланудың тиiмділiгiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 тамыздағы N 718  қаулысы .
71. "Шығыс Қазақстан облысындағы жер сiлкiнiсiнен зардап шеккен экологиялық апат аймақтары мен аудандарда руда базалары мен құрылыс объектілерін дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 31 тамыздағы N 762  қаулысы .
72. "Сортсыз сүтке дотация төлеудi тоқтату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 9 қыркүйектегі N 856   қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 37, 426-құжат).
73. "Қазақстан Республикасының аумағындағы төтенше жағдайларда мемлекеттік басқару органдарын байланыспен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 4 қазандағы N 981  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағындағы төтенше жағдайларда байланыспен қамтамасыз ету тәртiбi туралы ереженiң 20-тармағы.
74. "Құрамында сирек, сирек ұшырасатын және шашыранды химиялық элементтер, олардың қосылыстары бар және мемлекеттік резервте сақтаулы өнімді халық шаруашылығының мүддесi үшiн пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 5 тамыздағы N 674  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 31, 366-құжат).
75. "Қазақстан Республикасындағы бағалы металдардың қайталама ресурстарын пайдаланудың тиiмділігін арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 тамыздағы N 718  қаулысы .
76. "Қазақстан Республикасындағы сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 9 қыркүйектегі N 853   қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 37, 424-құжат).
77. "Қазақстан Республикасында өнiмдердiң және тауарлардың экспорты мен импорты бойынша есепке алуды және есеп берудi ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 23 қыркүйектегі N 935  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 39, 457-құжат).
78. "Мемлекеттiк гидрометеорологиялық сараптама туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 29 қыркүйектегi N 959  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 40, 463-құжат).

69.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 июля 1993 года N 612 "О мерах по экономической стабилизации и стимулированию развития овцеводства" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 29, ст. 346).
70.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 августа 1993 года N 718 "О повышении эффективности использования вторичных ресурсов драгоценных металлов в Республике Казахстан".
71.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1993 года N 762 "О развитии рудной базы и строительстве объектов в зоне экологического бедствия и районах, пострадавших от землетрясения в Восточно-Казахстанской области".
72.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 сентября 1993 года N 856 "Об отмене выплаты дотации на несортовое молоко" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 37, ст. 426).
73. Пункт 20 Положения о порядке обеспечения связью в чрезвычайных ситуациях на территории Республики Казахстан, утвержденном  постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1993 года N 981 "Об обеспечении связью органов государственного управления в чрезвычайных ситуациях на территории Республики Казахстан".
74.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 августа 1993 года N 674 "Об использовании в интересах народного хозяйства продукции, содержащей редкие, редкоземельные и рассеянные химические элементы, включая их соединения, и хранящейся в государственном резерве" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 31, ст. 366).
75.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 августа 1993 года N 718 "О повышении эффективности использования вторичных ресурсов драгоценных металлов в Республике Казахстан".
76.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 сентября 1993 года N 853 "О реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О страховании в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 37, ст. 424).
77.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 сентября 1993 года N 935 "Об организации учета и отчетности по экспорту и импорту продукции и товаров в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 39, ст. 457).
78.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1993 года N 959 "Об утверждении Положения о государственной гидрометеорологической экспертизе" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 40, ст. 463).

79. "Қазақстанның халықаралық агроөнеркәсіптiк биржасының қызмет ауқымын кеңейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 974  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 40, 467-құжат).
80. "Қазақстан Республикасының орман қоры аумағында шөп шабу мен мал жаюдың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 14 қазандағы N 1021  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 41, 481-құжат).
81. "Халық тұтынатын тауарлар жөнiндегi департамент құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 қазандағы N 1039  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 42, 499-құжат).
82. "Дәрi-дәрмек өнімдерінің, медициналық мақсаттағы бұйымдардың және емдеу-профилактикалық тағам өнiмдерiнің сапасын мемлекеттiк бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 2 қарашадағы N 1090  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 43, 516-құжат).
83. "Ұлттық валютаны енгізу жағдайында бағаның өсуiн шектеу жөнiндегi төтенше шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1993 жылғы 12 қарашадағы N 1121  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 43, 522-құжат).
84. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 7 мамырдағы N 374 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 19 қарашадағы N 1159 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 44, 536-құжат).
85. "Қазақстан Республикасында жүргiзілетін ашық ғылыми-зерттеу, тәжірибе-конструкторлық және жобалау-технологиялық жұмыстарды мемлекеттік тiркеу және олар бойынша eceптік құжаттарды табыс ету тәртібін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 19 қарашадағы N 1161  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 44, 537-құжат).
86. "Қазақстан Республикасының кейбiр шешiмдерiн өзгерту және олардың күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 26 қарашадағы N 1192 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1993 ж., N 46, 555-құжат).
87. "Қазақстан Республикасының кейбiр шешiмдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 3 желтоқсандағы N 1216 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 47, 573-құжат).
88. "Қазақстан Республикасының зейнетақы қорына қаржыны аудару кезінде берешек сомасына салынатын өсiмдi арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 31 мамырдағы N 444 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 9 желтоқсандағы N 1229 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 48, 582-құжат).

79.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 974 "О расширении сферы деятельности Международной Казахстанской агропромышленной биржи" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 40, ст. 467).
80.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 октября 1993 года N 1021 "Об утверждении правил сенокошения и пастьбы скота на территории лесного фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 41, ст. 481).
81.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1993 года N 1039 "О создании департамента по товарам народного потребления" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 42, ст. 499).
82.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 ноября 1993 года N 1090 "О государственном контроле качества лекарственных средств, изделий медицинского назначения и продуктов лечебно-профилактического питания" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 516).
83.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 ноября 1993 года N 1121 "О чрезвычайных мерах по ограничению роста цен в условиях введения национальной валюты" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 522).
84. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 ноября 1993 года N 1159 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 мая 1993 г. N 374" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 44, ст. 536).
85.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 ноября 1993 года N 1161 "Об утверждении порядка государственной регистрации открытых научно- исследовательских, опытно-конструкторских и проектно-технологических работ, проводимых в Республике Казахстан, и представления по ним отчетных документов" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 44, ст. 537).
86. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1993 года N 1192 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 46, ст. 555).
87. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 декабря 1993 года N 1216 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 47, ст. 573).
88. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 декабря 1993 года N 1229 "О внесения дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1993 г. N 444 "Об увеличении размера пени с сумм недоимки при перечислении средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 48, ст. 582).

89. "1993 жылы ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн субсидиялауға көзделген қаражатты пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 желтоқсандағы N 1242 қаулысы.
90. "Ұлттық валютаны енгізу жағдайында бағаның өсуiн шектеу жөніндегі төтенше шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 12 қарашадағы N 1121 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 28 желтоқсандағы N 1302  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 50, 604-құжат).
91. "Агроөнеркәсiп кешенiнiң салалары үшiн шетелдiк технологияларды, техника мен басқа да өнiмдердi сатып алуды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 желтоқсандағы N 1312  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 50, 606-құжат).
92. "КСРО-ның қорғаушы құжаттарымен қорғалған өнертабысқа, өнеркәсіп үлгілеріне, тауар белгілерi мен қызмет көрсету белгiлерiне Қазақстан Республикасының қорғаушы құжаттарын беру тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 11 қарашадағы N 949 қаулысына өзгеріс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 52 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 3, 26-құжат).
93. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік тұрғын үй құрылысы банкiнiң мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 56 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 4, 34-құжат).
94. "Жарылғыш материалдар өндiрiсiн ұйымдастыру және онымен Қазақстан Республикасының кәсiпорындарын қамтамасыз ету шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қаңтардағы N 78  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 5, 43-құжат).
95. "Қазақстан Республикасының зейнетақы қоры туралы ережесiне өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1994 жылғы 31 қаңтардағы N 116 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 5, 56-құжат).
96. "Ауыл шаруашылық кәсіпорындарын азаматтардың жеке меншiгiне сату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 ақпандағы N 216  қаулысы .
97. "Қазақстан Республикасының азаматтық қорғанысын жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 16 наурыздағы N 275  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 14, 133-құжат).
98. "Қазақстан Республикасында өнiмдi сертификаттауды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 сәуiрдегi N 320  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 16, 156-құжат).

89. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 декабря 1993 года N 1242 "Об использовании средств, предусмотренных на субсидирование сельскохозяйственных товаропроизводителей в 1993 году".
90. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1993 года N 1302 "О внесении дополнений и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 ноября 1993 г. N 1121 "О чрезвычайных мерах по ограничению роста цен в условиях введения национальной валюты" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 50, ст. 604).
91.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 декабря 1993 года N 1312 "Об упорядочении закупок зарубежных технологий, техники и другой продукции для отраслей агропромышленного комплекса" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 50, ст. 606).
92. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1994 года N 52 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 ноября 1992 г. N 949 "Об утверждении порядка выдачи охранных документов Республики Казахстан на изобретения, промышленные образцы, товарные знаки и знаки обслуживания, защищенные охранными документами СССР" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 3, ст. 26).
93.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1994 года N 56 "Вопросы государственного Банка жилищного строительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 4, ст. 34).
94.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 января 1994 года N 78 "Об организации производства взрывчатых материалов и мерах по обеспечению ими предприятий Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст. 43).
95. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 января 1994 года N 116 "О внесении изменений и дополнений в Положение о пенсионном фонде Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст. 56).
96.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1994 года N 216 "О продаже государственных сельскохозяйственных предприятий в частную собственность граждан".
97.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 марта 1994 года N 275 "О мерах по совершенствованию гражданской обороны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 14, ст. 133).
98.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 апреля 1994 года N 320 "О мерах по обеспечению сертификации продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 16, ст. 156).

99. "Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн сатып алу және сату кезiнде фьючерлiк контрактыларды дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 4 сәуiрдегі N 321  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 16, 157-құжат).
100. "Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп министрлiгiнiң халық тұтынатын тауарлар жөнiндегi департаментi (басқармасы) туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1994 жылғы 11 сәуiрдегi N 367  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 17, 172-құжат).
101. "Фармацевтика өнiмінің, медициналық мақсаттағы бұйымдардың және емдеу-профилактикалық тағам өнiмдерінің сапасын бақылаудың, сертификаттау мен стандарттаудың бiрыңғай мемлекеттік жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 398  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 18, 185-құжат).
102. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Сақтандыру департаментi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 сәуiрдегі N 447  қаулысы .
103. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1994 жылғы 17 наурыздағы N 104-ө өкiмi.
104. "Қазақстан Республикасында барит және бентонит өндiрiсiн дамытудың негiзгi бағыттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 12 мамырдағы N 502  қаулысы .
105. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 14 ақпандағы N 183 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 16 мамырдағы N 526 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 22, 230-құжат).
106. "Маскүнемдiкке, алкоголизмге, нашақорлыққа және есiрткi құмарлыққа қарсы күресте күшейту жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 17 мамырдағы N 529  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 22, 231-құжат).
107. "Қазақстан Республикасының карантин қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 31 мамырдағы N 579  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 24, 251-құжат).
108. "Мемлекеттiк ауыл шаруашылық кәсiпорындарын жекешелендiру барысында жер үлесiне (пай) құқын беру тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 10 маусымдағы N 611  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 25, 264-құжат).
109. "Қазақстан Республикасының кәсiпкерлiктi қолдау және дамыту жөніндегі мемлекеттік комиссиясы туралы ереженi бекiту жайлы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 16 маусымдағы N 638  Қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 25, 273-құжат).

99.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 апреля 1994 года N 321 "О развитии фьючерсных контрактов при купле-продаже сельскохозяйственной продукции" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 16, ст. 157).
100.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 апреля 1994 года N 367 "Об утверждении Положения о Департаменте (Управлении) по товарам народного потребления Министерства промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 17, ст. 172).
101.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 апреля 1994 года N 398 "О единой государственной системе контроля, качества, сертификации и стандартизации фармацевтической продукции, изделий медицинского назначения и продуктов лечебно- профилактического питания" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 18, ст. 185).
102.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1994 года N 447 "О Департаменте страхования Министерства финансов Республики Казахстан".
103. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 1994 года N 104-р.
104.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1994 года N 502 "Об основных направлениях развития баритового и бентонитового производства в Республике Казахстан".
105. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1994 года N 526 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 февраля 1994 г. N 183" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 22, ст. 230).
106.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 мая 1994 года N 529 "О мерах по усилению борьбы с пьянством, алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 22, ст. 231).
107.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 мая 1994 года N 579 "О карантинной службе Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 24, ст. 251).
108.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 июня 1994 года N 611 "Об утверждении порядка уступки права на земельную долю (пай) при приватизации государственных сельскохозяйственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 264).
109.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 июня 1994 года N 638 "Об утверждении Положения о Государственной комиссии Республики Казахстан по поддержке и развитию предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 273).

110. "Ғылыми зерттеулердiң аймақтық қоры туралы үлгi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 26 шілдедегі N 828  қаулысы .
111. "Жәрдем-жинақ шотын жүргізу және тұрғын үй шараларына кредит беру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 шілдедегі N 850  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 32, 356-құжат).
112. "Суды өрт сөндiру қажетiне пайдалану тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 тамыздағы N 930  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж.,  N 35, 388-құжат).
113. "Атакент" еркiн сауда аймағының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 тамыздағы N 950  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж.,  N 36, 394-құжат).
114. "Қазақстан Республикасының дәрменсiз мемлекеттiк кәсiпорындарын санациялау және тарату жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қыркүйектегі N 1001  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 37, 410-құжат).
115. "Төтенше жағдайлардың алдын алу мен iс-қимыл жасау жөнiндегі ұзақ мерзімді бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 29 қыркүйектегi N 1081  қаулысы (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 39, 435-құжат).
116. "Қазақстан Республикасының Шаруашылық жүргізушi және өзге субъектілерінің мемлекеттiк регистрiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 3 қазандағы N 1100  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 41, 445-құжат).
117. "Қазақстан Республикасы зейнетақы қорының қаржылары бойынша өзара есеп айырысу, есепке алу және жұмсау операцияларын жүргiзу тәртiбiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қазандағы N 1120  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 42, 455-құжат).
118. "Ауыл шаруашылығының тауар өндiрушілерiн мемлекеттiк қолдау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 17 қазандағы N 1166  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 44, 473-құжат).
119. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қаржы бақылау комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 21 қазандағы N 1180  қаулысы .
120. "Алкогольдi өнiмдер өндiру құқына рұқсат беру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1182  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1994 ж., N 44, 476-құжат).

110.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июля 1994 года N 828 "Об утверждении Типового положения о региональном фонде научных исследований".
111.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июля 1994 года N 850 "О ведении ссудо-сберегательных счетов и выдаче кредитов на жилищные мероприятия" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 32, ст. 356).
112.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 августа 1994 года N 930 "О порядке пользования водами для противопожарных нужд" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 35, ст. 388).
113.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1994 года N 950 "Вопросы свободной торговой зоны "Атакент" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 36, ст. 394).
114.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 сентября 1994 года N 1001 "О Межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных государственных предприятий Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 37, ст. 410).
115.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1994 года N 1081 "О Долгосрочной программе по предупреждению и действиям в чрезвычайных ситуациях" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 39, ст. 435).
116.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 октября 1994 года N 1100 "О создании государственного регистра хозяйствующих и иных субъектов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 41, ст. 445).
117.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 года N 1120 "Об утверждении Порядка совершения операций по взиманию, учету, зачислению и расходованию средств Пенсионного фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 42, ст. 455).
118.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 октября 1994 года N 1166 "О государственной поддержке сельскохозяйственных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 473).
119.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 года N 1180 "О должностных окладах работников Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан".
120.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 года N 1182 "О порядке разрешения на право производства алкогольной продукции" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 476).

121. "Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 қарашадағы N 1242  қаулысы .
122. "Қазақстан Республикасының Жоғары аттестациялық комиссиясы орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 қарашадағы N 1249  қаулысы .
123. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Тіл комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 қарашадағы N 1263  қаулысы .
124. "Астық өндiрудi нығайту және оны өткiзу рыногын кеңейту, облыстарды нанмен және басқа өңделген астық өнiмдерiмен өзін-өзi қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 қарашадағы N 1288  қаулысы .
125. "Ауыл шаруашылығы өнiмiн өндірушілерге кредит беру жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 желтоқсандағы N 1461  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 49, 550-құжат).
126. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1994 жылғы 28 желтоқсандағы N 1478  қаулысы .
127. "Тұтынушылар құқығын қорғау жөнiндегi ведомствоаралық кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 қаңтардағы N 33  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 2, 17-құжат).
128. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1995 жылғы 6 ақпандағы N 115 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 5, 62-құжат).
129. "Қазақстан Республикасының баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттік комитетінің жергiлiктi органдарының штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 ақпандағы N 122  қаулысы .
130. "Жүктердi темiр жол көлiгімен тасымалдаған кезде қолданылатын айыппұл санкцияларының мөлшерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 27 ақпандағы N 206  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 7, 82-құжат).
131. "Білiктілiктi арттыру және мамандарды қайта даярлау мемлекеттiк институттарының, факультеттерi мен орталықтарының әдiстемелiк қызметтің үйлестіру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 236  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 8, 92-құжат).

121.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 года N 1242 "О структуре центрального аппарата Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан".
122.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 года N 1249 "О структуре центрального аппарата Высшей аттестационной комиссии Республики Казахстан".
123.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 года N 1263 "О структуре центрального аппарата Комитета по языкам при Кабинете Министров Республики Казахстан".
124.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1994 года N 1288 "О мерах по укреплению производства и расширению рынка сбыта зерна, самообеспечению областей хлебом и другими продуктами переработки зерна".
125.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 декабря 1994 года N 1461 "О механизме кредитования сельскохозяйственных производителей" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 49, ст. 550).
126.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года N 1478 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан".
127.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1995 года N 33 "О Межведомственном совете по защите прав потребителей" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 2, ст. 17).
128. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля 1995 года N 115 "О внесении изменений и дополнений в решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 5, ст. 62).
129.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 февраля 1995 года N 122 "О штатной численности местных органов Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике".
130.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 февраля 1995 года N 206 "О размерах штрафных санкций, применяемых при перевозке грузов железнодорожным транспортом" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 7, ст. 82).
131.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 года N 236 "О межведомственной комиссии по координации методической деятельности государственных институтов, факультетов и центров повышения квалификации и переподготовки специалистов" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 8, ст. 92).

132. "Қазақстан Республикасы ормандарының жай-күйiне, өсiрiлуiне, қорғалуына, сақталуы мен пайдаланылуына мемлекеттік бақылау жөнiндегі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1995 жылғы 21 наурыздағы N 317  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 10, 117-құжат).
133. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң жанындағы Республикалық құқықтық ақпарат орталығының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегі N 538  қаулысы .
134. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттік комитетінің жанындағы Лизинг жөнiндегi департамент туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 сәуiрдегi N 599  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 16, 180-құжат).
135. "Қазақстан Республикасына әкелiнетін тауарлардың шыққан елiн анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 мамырдағы N 640  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 17, 192-құжат).
136. "Таратылатын кәсіпорындарының қызметкерлеріне жәрдемақы төлеудiң механизмін енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 мамырдағы N 729  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 18, 207-құжат).
137. "Қазақстан Республикасында алкогольді ішімдіктерді сату тәртiбiн сақтауды бақылауды күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 15 мамырдағы N 678  қаулысы .
138. "Халықты жұмыспен қамтудың 1995 жылға арналған бағдарламасы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 маусымдағы N 820  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 21, 239-құжат).
139. "Жалпы мемлекеттiк пайдаланыстағы жүйеге арналған байланыс жабдықтарына кеден бажының ставкаларын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 маусымдағы N 841  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 21, 243-құжат).
140. "Тұтынушылар құқығын қорғау жөнiндегi жұмысты жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 маусымдағы N 864  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 22, 252-құжат).
141. "Тауарлардың шығу тегi туралы сертификатты беру және куәландыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1995 жылғы 29 маусымдағы N 889  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 22, 257-құжат).
142. "Венчурлiк фирмалар құрудың тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1995 жылғы 3 шiлдедегi N 908  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 23, 260-құжат).

132.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 года N 317 "Об утверждении Положения о государственном контроле за состоянием, воспроизводством, охраной, защитой и использованием лесов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 117).
133.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года N 538 "Вопросы Республиканского Центра правовой информации при Министерстве юстиции Республики Казахстан".
134.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1995 года N 599 "О Департаменте по лизингу при Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 16, ст. 180).
135.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 мая 1995 года N 640 "Об определении страны происхождения товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 192).
136.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 мая 1995 года N 729 "О введении механизма выплаты пособий работникам ликвидируемых предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 207).
137.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 мая 1995 года N 678 "Об усилении контроля за соблюдением порядка реализации алкогольных напитков в Республике Казахстан".
138.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1995 года N 820 "О Программе занятости населения на 1995 год" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст. 239).
139.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июня 1995 года N 841 "Об установлении ставки таможенной пошлины на оборудование связи для сети общегосударственного пользования" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст. 243).
140.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 года N 864 "Об активизации работы по защите прав потребителей" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 252).
141.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1995 года N 889 "О выдаче и удостоверении сертификатов о происхождении товаров" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 257).
142.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июля 1995 года N 908 "О порядке создания венчурных фирм" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 260).

143. "Қазақстан Республикасының Экология және табиғат пайдалану жөнiндегi мемлекеттік кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 4 шiлдедегi N 912  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 23, 262-құжат).
144. "Мемлекеттiк әлеуметтiк сала объектілерiн ұстауға арналған шығындар нормативтері туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 шiлдедегi N 1021 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 23, 298-құжат).
145. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "1995 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120 заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шілдедегі N 2371 Жарлығын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 14 тамыздағы N 1120  қаулысы .
146. "Жоюға жататын мемлекет қатысатын мемлекеттiк кәсіпорындар, шаруашылық серiктестiктердiң қызметкерлерiн жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 16 тамыздағы N 1128  қаулысы .
147. "Құрылыс құнын арзандату жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1209  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 29, 359-құжат).
148. "Жұмыссыздарға төленетін жәрдемақы мен стипендияға қосымша төлем туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1995 жылғы 12 қыркүйектегi N 1253  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 30, 372-құжат).
149. "Тұрғын үй нарығын одан әрі дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 1281  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 31, 385-құжат).
150. "Қазақстан Республикасының аумағында аңшылық құқын беру тәртiбi жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 1282  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 31, 386-құжат).
151. "Қазақстан Республикасында орналасқан Ресей Федерациясының шекара әскерлерiнiң оперативтiк тобын қызмет пәтерлермен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5 қазандағы N 1307 қаулысы.
152. "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу мәселелерi жөнiндегі Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1995 жылғы 13 қазандағы 1327  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 32, 407-құжат) бекiтiлген заң тұлғаларын мемлекеттiк тiркеу мәселелері жөніндегi Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгертулер мен толықтырулардың 11-тармағы.

143.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 июля 1995 года N 912 "О Государственном совете Республики Казахстан по экологии и природопользованию" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 262).
144.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1995 года N 1021 "О нормативах затрат на содержание объектов государственной социальной сферы" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 298).
145.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 августа 1995 года N 1120 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 20 июля 1995 г. N 2371 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу закона, от 15 марта 1995 г. N 2120 "О республиканском бюджете на 1995 г.".
146.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 августа 1995 года N 1128 "О занятости работников государственных предприятий, хозяйственных товариществ с участием государства, подлежащих ликвидации".
147.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 года N 1209 "О мерах по удешевлению стоимости строительства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 359).
148.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 сентября 1995 года N 1253 "О доплатах к пособиям и стипендиям, выплачиваемым безработным" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 30, ст. 372).
149.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 года N 1281 "О дальнейшем развитии рынка жилья" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 31, ст. 385).
150.  Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 года N 1282 "Об утверждении Положения о порядке предоставления права охоты на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 31, ст. 386).
151. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 октября 1995 года N 1307 "Об обеспечении оперативной группы Пограничных войск Российской федерации в Республике Казахстан служебными квартирами".
152. Пункт 11 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц, утвержденный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 октября 1995 г. N 1327 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 32, ст. 407).

153. "Қазақстан Республикасының Кеден комитетiнiң қызметтік жеңiл автомашиналар лимитін көбейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 23 қазандағы N 1376  қаулысы .
154. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 9 қарашадағы N 1501  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 34, 446-құжат).
155. "Қазақстан Республикасында бұқаралық спортты дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 4 мамырдағы N 2261 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1995 жылғы 24 қарашадағы N 1593  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 36, 464-құжат).
156. "Энергия беруді шектеу мен тұтынушыларды энергиямен жабдықтау көздерін қиып тастауды ретке келтiру туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1743  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 38, 494-құжат).
157. "Агроөнеркәсіп кешенiн лизинг негiзiнде машина жасау өнiмдерiмен қамтамасыз етуді ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 1851  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 40, 507-құжат).
158. "1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң іс-қимыл жоспары және 1996 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметі шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 3, 17-құжат).
159. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiктерiмен берiлетін сыртқы кредиттерді тартуды шектеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 16 қаңтардағы N 61  қаулысы .
160. "Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң (жалпы бөлiм) қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 1996 жылғы 19 қаңтардағы N 71  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 6, 26-құжат).
161. "Қазақстан Республикасы Кеден комитетінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 106  қаулысы .
162. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттік комитетi жанындағы кәсіпорындарды қайта ұйымдастыру жөнiндегi агенттiк туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 7 ақпандағы N 169  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 7, 43-құжат).

153.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1995 года N 1376 "Об увеличении лимита служебных легковых автомобилей Таможенному комитету Республики Казахстан".
154.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1995 года N 1501 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1994 г. N 56" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 34, ст. 446).
155.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1995 года N 1593 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 4 мая 1995 г. N 2261 "О неотложных мерах по развитию массового спорта в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 36, ст. 464).
156.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 года N 1743 "Об утверждении Положения об упорядочении ограничений отпуска энергии и отключения потребителей от источников энергоснабжения" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 494).
157.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года N 1851 "Об организации обеспечения агропромышленного комплекса машиностроительной продукцией на основе лизинга" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 40, ст. 507).
158.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 года N 56 "О Плане действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996 год" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 3, ст. 17).
159.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1996 года N 61 "Об ограничении привлечения внешних кредитов под государственные гарантии Республики Казахстан".
160. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 1996 года N 71 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан в связи с принятием Гражданского кодекса Республики Казахстан (общая часть)" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 6, ст. 26).
161.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 1996 года N 106 "О некоторых вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан".
162.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 года N 169 "Об Агентстве по реорганизации предприятий при Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 7, ст. 43).

163. "Өндiрiс дамуының мақсатты индикаторлары, сондай-ақ 1996 жылда өнiм, жұмыс және қызмет бағамы мен тариф өзгерiстерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 14 ақпандағы N 202 қаулысы.
164. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 26 ақпандағы N 240  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 10, 69-құжат).
165. "Қазақстан Республикасы ғылым және жаңа технологиялар министрлігінің жанындағы атом энергиясы жөніндегi aгeнттiгі орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 ақпандағы N 243  қаулысы .
166. "Қазақстан Республикасында 1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттiк меншiкті жекешелендiру мен қайта құрылымдардың бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 27 ақпандағы N 246  қаулысы .
167. "Әкетілетін тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 299  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 11, 84-құжат).
168. "Аймақтарда реформаларды тереңдету жөнiндегі облыстар және Алматы қаласы әкімдерінің iс-қимыл бағдарламалары мен жоспарлары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 наурыздағы N 309  қаулысы .
169. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 14 наурыздағы N 116-ө өкiмi.
170. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 15 наурыздағы N 118-ө  өкiмi .
171. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 25 наурыздағы N 134-ө өкiмi.
172. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 26 наурыздағы N 358  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 13, 103-құжат).
173. "1996 жылы Табиғи монополияшы кәсiпорындарды құрылымдық қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 28 наурыздағы N 361  қаулысы .
174. "Азаматтарға және заңды ұйымдарға жер учаскелерiн беру нормаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 сәуірдегі N 401  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 15, 324-құжат).
175. "Мемлекеттiк қажеттілiк үшiн жер учаскелерiн алып қою және сатып алу тәртібі туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 сәуiрдегі N 403  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 15, 126-құжат).
176. "Тұрғын үйді ұстау мен коммуналдық қызметін көрсетуге ақы төлеудің жаңа принциптеріне көшу туралы" Қазақстан Республикасы  Үкіметінің 1996 жылғы 12 сәуірдегі N 437  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 16, 131-құжат).

163. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1996 года N 202 "О целевых индикаторах развития производства и изменений цен и тарифов на продукцию, работы и услуги на 1996 год".
164.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1996 года N 240 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 10, ст. 69).
165.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1996 года N 243 "О структуре центрального аппарата Агентства по атомной энергии при Министерстве науки и новых технологий Республики Казахстан".
166.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 1996 года N 246 "О Программе приватизации и реструктуризации государственной собственности в Республике Казахстан на 1996-1998 годы".
167.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 года N 299 "О ставках таможенных пошлин на вывозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 11, ст. 84).
168.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1996 года N 309 "О программах и планах действия акимов областей и г. Алматы по углублению реформ в регионах".
169. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 1996 года N 116-р.
170.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 марта 1996 года N 118-р.
171. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 марта 1996 года N 134-р.
172.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1996 года N 358 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 13, ст. 103).
173.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 1996 года N 361 "О структурной реорганизации предприятий естественных монополистов в 1996 году".
174.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1996 года N 401 "Об утверждении норм предоставления земельных участков гражданам и юридическим лицам" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 15, ст. 124).
175.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1996 года N 403 "Об утверждении Положения о порядке изъятия и выкупа земельных участков для государственных надобностей" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 15, ст. 126).
176.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 года N 437 "О переходе на новые принципы оплаты содержания жилья и коммунальных услуг" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 16, ст. 131).

177. "Атырау қаласын ұзақ мерзiмдi дамыту стратегиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 сәуiрдегі N 446  қаулысы .
178. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуірдегі N 523  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 18, 153-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешiмдерiне енгізілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы.
179. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 маусымдағы N 864 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 29 сәуiрдегі N 524  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 18, 154-құжат).
180. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 30 сәуiрдегі N 534  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 18, 157-құжат).
181. "Қазақстан Республикасының акциз маркаларымен таңбаланған акциздеуге жататын тәркіленген тауарларды сатуды ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1996 жылғы 30 сәуiрдегi N 535  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 18, 158-құжат).
182. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 шілдедегі N 1021 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 мамырдағы N 565  қаулысы .
183. "Иммунопрофилактика" мақсатты кешендi бағдарлама туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 мамырдағы N 577  қаулысы .
184. "Қазақстан Республикасында бағалы қағаздар нарығын дамыту бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 17 мамырдағы N 608  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 21, 188-құжат).
185. "Қазақстан Республикасында мемлекеттік банктер қызметiнiң ерекшелiктерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 17 мамырдағы N 610  қаулысы .
186. "Халықты жұмыспен қамтудың мемлекеттiк саясатының тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 мамырдағы N 631  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 22, 197-құжат).
187. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 қарашадағы N 1288 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 24 мамырдағы N 641  қаулысы .
188. "Тұрғын үйлердегi пәтерлер мен тұрғын емес үй-жайларды меншiктенушілердiң тұтынушылар кооперативтерiн дамыту жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 27 мамырдағы N 647  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 24, 205-құжат).

177.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 года N 446 "О Стратегии долгосрочного развития города Атырау".
178. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 года N 523 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 153).
179.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1996 года N 524 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 864" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 154).
180.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1996 года N 534 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 157).
181.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 1996 года N 535 "О мерах по упорядочению реализации конфискованных подакцизных товаров, не маркированных акцизными марками Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 158).
182.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 года N 565 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июля 1995 г. N 1021".
183.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1996 года N 577 "О целевой комплексной программе "Иммунопрофилактика".
184.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 1996 года N 608 "Об утверждении Программы развития рынка ценных бумаг в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 21, ст. 188).
185.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 1996 года N 610 "Об особенностях деятельности государственных банков в Республике Казахстан".
186.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 года N 631 "О Концепции государственной политики занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 22, ст. 197).
187.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1996 года N 641 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1994 г. N 1288".
188.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1996 года N 647 "О мерах по развитию потребительских кооперативов собственников квартир и нежилых помещений в жилых домах" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 24, ст. 205).

189. "Жүзеге асырылған экспорттық контрактілердің iшiнара тәуелсіз инспекциясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 мамырдағы N 654  қаулысы .
190. "Банкаралық және қаржылық телекоммуникациялар орталығы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 4 маусымдағы N 691  қаулысы .
191. "Кеден Одағы елдерiмен сыртқы сауда жөнiндегі статистикалық есептілiк нысандары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 5 маусымдағы N 694  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 26, 220-құжат).
192. "Ипотекалық кредиттерді қамтамасыз ету үшiн жер учаскелері және жер пайдалану құқығы кепілінің тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 6 маусымдағы N 711  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 27, 229-құжат).
193. "Қазақстан Республикасында мемлекеттік меншіктi есепке алудың тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 6 маусымдағы N 716  қаулысы .
194. "Көтерме сауда азық-түлік рыноктары жүйесін құру және оны дамыту мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 10 маусымдағы N 722  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 28, 240-құжат).
195. "Қазақстан Республикасының Үкiметi 1996 жылы жүргiзетiн тез қайтымды инвестициялық жобаларды конкурстық iрiктеудi ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 маусымдағы N 733  қаулысы .
196. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы қаржы-валюталық бақылау комитетi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 маусымдағы N 753  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 28, 248-құжат).
197. "Жер учаскелеріне жеке меншiк құқығын және жер пайдалану құқығын беру тәртiбi жөнiндегі ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 маусымдағы N 760  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 251-құжат).
198. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 маусымдағы N 733 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 маусымдағы N 768  қаулысы .
199. "Жеңiл және ағаш өңдеу өнеркәсiбiнiң кәсiпорындарын мемлекеттік қолдау шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 маусымдағы N 776  қаулысы .
200. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 299 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 810  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 258-құжат).
201. "Республиканың электр энергетикасы объектілерiн және энергия тұтынушыларын 1996/1997 жылғы күзгі-қысқы кезеңiнде тұрақты жұмысқа әзірлеу шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 шілдедегі N 900  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 31, 283-құжат).

189.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1996 года N 654 "О выборочной независимой инспекции осуществленных экспортных контрактов" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 25, ст. 209).
190.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1996 года N 691 "О центре межбанковских и финансовых телекоммуникаций".
191.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1996 года N 694 "О формах статистической отчетности по внешней торговле со странами Таможенного союза" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 26, ст. 220).
192.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 711 "Об утверждении порядка залога земельных участков и прав землепользования в обеспечение ипотечных кредитов" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 27, ст. 229).
193.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 716 "О порядке учета государственной собственности в Республике Казахстан".
194.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 1996 года N 722 "Вопросы создания и развития системы оптовых продовольственных рынков" (САПП Республики  Казахстан, 1996 г N 28 ст. 240).
195.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1996 года N 733 "Об организации конкурсного отбора быстроокупаемых инвестиционных проектов, проводимого Правительством Республики Казахстан в 1996 году".
196.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1996 года N 753 "Об утверждении Положения о Комитете финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан". (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 248).
197.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1996 года N 760 "Об утверждении Положения о порядке предоставления права частной собственности на земельные участки и права землепользования" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 251).
198.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1996 года N 768 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 733".
199.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1996 года N 776 "О мерах государственной поддержки предприятий легкой и деревообратывающей промышленности".
200.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 года N 810 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 299" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 258).
201.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1996 года N 900 "О мерах по подготовке объектов электроэнергетики и энергопотребителей республики к устойчивой работе в осенне-зимний период 1996/97 года" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 31, ст.283).

202. "Оңтүстік топар кен басқармасы" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 шiлдедегi N 901  қаулысы .
203. "Қазақстан Республикасында туристік қызметтi лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 шiлдедегі N 918  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 31, 288-құжат).
204. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 мамырдағы N 562 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 1996 жылғы 22 шiлдедегi N 920  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 31, 289-құжат).
205. "Қазақстан Республикасы Ғылым министрлігі - Ғылым Академиясының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 24 шілдедегі N 924  қаулысы .
206. "Қазақстан Республикасындағы тұтынушыларды энергиямен қамтамасыз етудi жетiлдiру мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 26 шiлдедегі N 935  қаулысы .
207. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 тамыздағы N 972  қаулысы .
208. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 тамыздағы N 987  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 2, 22-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 313-құжат).
209. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1996 жылғы 12 тамыздағы N 992  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 313а-құжат) 2-тармағы.
210. "Қазақмарганец" акционерлiк қоғамының мемлекеттік акциялар пакетiн сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 14 тамыздағы N 1008  қаулысы .
211. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 маусымдағы N 776 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1996 жылғы 19 тамыздағы N 1028  қаулысы .
212. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдеріне өзгертулер енгiзу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстердің 5, 6, 8, 10, 20, 28, 41, 50, 61-тармақтары.
213. "Гидрогеологиядағы басқару құрылымын мемлекеттiк peттеу және жетiлдiру мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 21 тамыздағы N 1042  қаулысы .

202.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 1996 года N 901 "О приватизации государственного пакета акции акционерного общества "Южно-Топарское рудоуправление".
203.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1996 года N 918 "О лицензировании туристической деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 31, ст. 288).
204.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1996 года N 920 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 562" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 31, ст. 289).
205.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1996 года N 924 "Вопросы Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан".
206.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1996 года N 935 "Вопросы совершенствования энергообеспечения потребителей в Республике Казахстан".
207.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1996 года N 972 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56".
208. Пункты 2, 22 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные  постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 года N 987 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 313).
209. Пункт 2  постановления Правительства Республики Казахстан от 12 августа 1996 года N 992 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 313а).
210.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1996 года N 1008 "О продаже государственного пакета акции акционерного общества "Казахмарганец".
211.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1996 года N 1028 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1996 г. N 776".
212. Пункты 5, 6, 8, 10, 20, 28, 41, 50, 61 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные  постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
213.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 1996 года N 1042 "Вопросы государственного регулирования и совершенствования структуры управления в гидрогеологии".

214. "Төтенше жағдайларда резервтік электр энергиясының көздерін пайдалану туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 23 тамыздағы N 1049  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 35, 332-құжат).
215. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 1281 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 3 қыркүйектегi N 1082  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 36, 342-құжат).
216. "Қазақстан Республикасында өнiмдердi штрихты шартты белгілеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 қыркүйектегі N 1110  қаулысы .
217. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 ақпандағы N 169 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1996 жылғы 13 қыркүйектегі N 1113  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 36, 350-құжат).
218. "Қазақстан Республикасының газ саласындағы мүлікті жекешелендiру жөнiндегi шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 17 қыркүйектегi N 1126  қаулысы .
219. "Ұйымдардың және халықтың қаражатын тұрғын үй құрылысына тарту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегі N 1131  қаулысы .
220. "Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 18 қыркүйектегі N 1135  қаулысы .
221. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1994 жылғы 6 қазандағы N 1120 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы және Қазақстан Республикасы Зейнетақы қорының қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 23 қыркүйектегi N 1156  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 38, 364-құжат).
222. "1996/1997 жылғы күзгі-қысқы кезеңiнде тұтынушыларды энергиямен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 30 қыркүйектегi N 1195a қаулысы.
223. "Мемлекеттің жеке меншiкке сататын немесе жер пайдалануға беретiн жер учаскелерінің бағалық құнын белгiлеу тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1996 жылғы 1 қазандағы N 1203  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 40, 378-құжат).
224. "Жаңа Астана" кеденiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 қазандағы N 1206  қаулысы .
225. "1996-1998 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында Мемлекеттік Статистиканы жетiлдiру бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 8 қазандағы N 1244  қаулысы .

214.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1996 года N 1049 "Об утверждении Положения об использовании резервных источников электроэнергии в чрезвычайных ситуациях" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 332).
215.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1996 года N 1082 "О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 сентября 1995 г. N 1281" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 36, ст. 342).
216.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 1996 года N 1110 "О системе штрихового кодирования продукции в Республике Казахстан".
217.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 1996 года N 1113 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 г. N 169" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 36, ст. 350).
218.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1996 года N 1126 "О плане мероприятий по приватизации имущества газовой отрасли Республики Казахстан".
219.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 года N 1131 "О дополнительных мерах по привлечению в жилищное строительство средств организаций и населения".
220.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1996 года N 1135 "Отдельные вопросы Таможенного комитета Республики Казахстан".
221.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1996 года N 1156 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1120 и мерах по совершенствованию деятельности Пенсионного фонда Pecпублики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 38, ст. 364).
222. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1996 года N 1195а "О неотложных мерах по обеспечению устойчивого энергоснабжения потребителей в осенне-зимний период 1996/97 года".
223.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1996 года N 1203 "Об утверждении Порядка определения оценочной стоимости земельных участков, продаваемых в частную собственность или предоставляемых в землепользование государством" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 40, ст. 378).
224.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 года N 1206 "О создании таможни "Жана Астана".
225.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 1996 года N 1244 "О Программе совершенствования государственной статистики в Республике Казахстан на 1996-1998 годы".

226. "Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екiншi түрге ауыстыру тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 14 қазандағы N 1262  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 42, 398-құжат).
227. "Арнайы жол қорын құру және бөлу тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 30 қазандағы N 1312  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 43, 412-құжат).
228. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 мамырдағы N 562 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қазандағы N 1320  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 43, 416-құжат).
229. "Мониторинг және тауар нарықтарының дамуын басқару тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қазандағы N 1323  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 43, 417-құжат).
230. "1996-2000 жылдарға арналған құрылыстардың өндiрiстік базасын құрылымдық қайта құру" бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 11 қарашадағы N 1366  қаулысы .
231. "Ақмола қаласында тіркелген және қала құрылысына жұмыс iстейтiн табыс салығынан, жер салығынан және мүлікке салынатын салықтан босатылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 қарашадағы N 1381  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 444-құжат).
232. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1384  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 446-құжат) 2-тармағы.
233. "Заңды тұлғалардың бағалы қағаздар рыногында кәсiби қызметті жүзеге асыруға құқығын лицензиялау кезінде қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 15 қарашадағы N 1391  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 47, 454-құжат).
234. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 21 қарашадағы N 523-ө  өкiмi .
235. "Құпия өнертабыстар үшiн өтемақылар мен сыйақылардың сараланған мөлшерiн және оларды төлеудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 желтоқсандағы N 1470   қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 49, 476-құжат).
236. "Қазақстан Республикасынан тауарларды экспортқа шығару тәртiбiн оңайлату және Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 5 желтоқсандағы N 1492  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 482-құжат).

226.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1996 года N 1262 "Об утверждении Порядка перевода сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 42, ст. 398).
227.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 года N 1312 "Об утверждении порядка создания и распределения специального земельного фонда" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 43, ст. 412).
228.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 года N 1320 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 562" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 43, ст. 416).
229.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 года N 1323 "Об утверждении Порядка мониторинга и управления развитием товарных рынков" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 43, ст. 417).
230.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года N 1366 "О Программе "Структурная перестройка производственной базы строительства на 1996-2000 годы".
231.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1996 года N 1381 "Об утверждении перечня организаций, освобождаемых от уплаты подоходного налога, земельного налога и налога на имущество, зарегистрированных и занятых на строительстве в городе Акмоле" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 444).
232. Пункт 2  постановления Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1384 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 446).
233.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1996 года N 1391 "Об утверждении квалификационных требований при лицензировании юридических лиц на право осуществления профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 47, ст. 454).
234.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 1996 года N 523-р.
235.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 года N 1470 "Об утверждении дифференцированных размеров компенсаций и вознаграждений за секретные изобретения и порядка их выплат" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 49, ст. 476).
236.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 1996 года N 1492 "Об упрощении порядка экспорта товаров из Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 482).

237. "Ауыл шаруашылығы өндiрiсiн мiндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 10 желтоқсандағы N 1513  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 51, 493-құжат).
238. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 маусымдағы N 733 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 желтоқсандағы N 1520  қаулысы .
239. "1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 13 желтоқсандағы N 2680 Жарлығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1532 қаулысы.
240. "1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533  қаулысы .
241. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң, ұлттық қауiпсiздiк органдарының әскери қызметкерлерiне, Мемлекеттік тергеу комитетінiң, iшкi iстер органдарының және Мемлекеттік салық комитетi салық қызметі органдарының салық полициясы қызметкерлерiнiң, әскери және арнаулы атағы жоқ жекелеген санаттағы адамдарының ақшалай үлесi (жалақысы) туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 желтоқсандағы N 1620  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетін өзгерiстердiң 1-тармағы.
242. "Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлігі орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1640  қаулысы .
243. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 мамырдағы N 562 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1642  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 53, 509-құжат).
244. "Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 1662  қаулысы .
245. "Орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың көрсеткен қызметтерi үшiн төлемдер алуды ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1745  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 53, 514-құжат).
246. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1759  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 53, 519-құжат).

237.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1996 года N 1513 "Об обязательном страховании сельскохозяйственного производства" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 51, ст. 493).
238.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1996 года N 1520 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 733".
239. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 года N 1532 "О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1995 г. N 2680 "О Программе действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы".
240.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 года N 1533 "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублении реформ на 1997 год".
241. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1996 года N 1620 "О денежном содержании (заработной плате) военнослужащих Министерства обороны, органов национальной безопасности, сотрудников органов Государственного следственного комитета, органов внутренних дел и работников налоговой полиции органов налоговой службы Государственного налогового комитета Республики Казахстан, отдельных категорий лиц, не имеющих воинских и специальных званий".
242.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1640 "О структуре центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан".
243.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1642 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 562" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 509).
244.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 года N 1662 "О структуре Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету".
245.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года N 1745 "О мерах по упорядочению взимания платы за услуги, оказываемые центральными и местными исполнительными органами" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 514).
246.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года N 1759 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 519).

247. "Астықты және оны қайта өңдеу өнiмдерiн экспорттау және iшкi сату кезiнде қажеттi құжаттарды ресiмдеудiң тәртiбiн оңайлату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 1, 6-құжат).
248. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 113  қаулысы .
249. "Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына сақтандыру жарналарын уақтылы төлемегені үшін бұрын есептелген өсiмдердi есептен шығару жөнiндегi жұмыстарды жүргізу тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 31 қаңтардағы N 133  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 4, 33-құжат).
250. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 13 ақпандағы N 206  қаулысы .
251. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 14 ақпандағы N 31-ө өкiмi.
252. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң 1997 жылғы 25 ақпандағы N 40-ө өкiмi.
253. "Бағалы қағаздар рыногындағы кәсiби қызметті жүзеге асыру құқығына лицензия беру тәртiбi мен шарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 наурыздағы N 293  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 10, 72-құжат).
254. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1997 жылғы 14 наурыздағы N 324  қаулысы .
255. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 наурыздағы N 329  қаулысы .
256. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінiң 1997 жылғы 19 наурыздағы N 70-ө  өкiмi .
257. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 қарашадағы N 1381 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 25 наурыздағы N 411  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 13, 93-құжат).
258. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 31 наурыздағы N 82-ө өкiмi.
259. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 6 қазандағы N 1120 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 447  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 14, 103-құжат).

247.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 года N 21 "Об упрощении порядка оформления необходимых документов при экспорте и внутренней реализации зерна и продуктов его переработки" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 1, ст. 6).
248.  Постановление Правительства Республики Казахстан 27 января 1997 года N 113 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1994 г. N 56".
249.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 1997 года N 133 "Об утверждении порядка проведения работ по списанию ранее начисленных пени за несвоевременную уплату страховых взносов в Пенсионный фонд Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 4, ст. 33).
250.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 1997 года N 206 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
251. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 февраля 1997 года N 31-р.
252. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 1997 года N 40-р.
253.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 293 "Об утверждении порядка и условий выдачи лицензий на право осуществления профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 10, ст. 72).
254.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1997 года N 324 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
255.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 года N 329 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
256.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 1997 года N 70-р.
257.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1997 года N 411 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1996 г. N 1381" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 13, ст. 93).
258. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 1997 года N 82-р.
259.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 447 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1120" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 103).

260. "Ауыл шаруашылығы өндiрiсiн міндетті сақтандыруды жүргiзудің тәртiбi мен шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 2 сәуiрдегі N 460  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 14, 106-құжат).
261. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 2 сәуiрдегi N 465  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 14, 107-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстердің 4-тармағы.
262. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 4 сәуiрдегi N 477  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 14, 110-құжат).
263. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 4 сәуiрдегi N 90-ө  өкiмi .
264. "Шағын кәсiпкерлiктiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 сәуiрдегі N 499  қаулысы .
265. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбір шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 сәуiрдегi N 505  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 15, 121-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 8, 15, 17-тармақтары.
266. "1997 жылға арналған халықты жұмыспен қамту бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 11 сәуiрдегі N 539  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 15, 124-құжат).
267. "Кеден брокері туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 сәуiрдегі N 556  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 16, 130-құжат).
268. "Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 15 сәуiрдегi N 565  қаулысы .
269. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 7 наурыздағы N 227 қаулысының күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегі N 605  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 16, 137-құжат).
270. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 22 сәуiрдегі N 109-ө  өкімі .
271. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 28 сәуiрдегі N 669  қаулысы .

260.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 года N 460 "О порядке и условиях проведения обязательного страхования сельскохозяйственного производства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 106).
261. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные  постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 года N 465 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 107).
262.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 1997 года N 477 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 21" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 14, ст. 110).
263.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 1997 года N 90-р.
264.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 года N 499 "Вопросы малого предпринимательства".
265. Пункт 8, 15, 17 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный  постановлением Правительства Республики Казахстан 8 апреля 1997 года N 505 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 15, ст. 121).
266.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1997 года N 539 "О Программе занятости населения на 1997 год" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 15, ст. 124).
267.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 556 "Об утверждении Положения о таможенном брокере" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 130).
268.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1997 года N 565 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533".
269.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 605 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 марта 1995 г. N 227" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 137).
270.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 109-р.
271.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1997 года N 669 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".

272. "Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 28 сәуiрдегі N 671  қаулысы .
273. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 7 мамырдағы N 804  қаулысы .
274. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 7 мамырдағы N 135-ө  өкiмi .
275. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 1 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 13 мамырдағы N 827  қаулысы .
276. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 13 мамырдағы N 141-ө өкiмi.
277. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 15 мамырдағы N 835  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 19, 176-құжат).
278. "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 875  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 21, 189-құжат) 2, 4-тармақтары.
279. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 6 қазандағы N 1120 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 27 мамырдағы N 883  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 22, 198-құжат).
280. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы N 887  қаулысы .
281. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 мамырдағы N 909  қаулысы .
282. "Қазақстан Республикасында жерге орналастыруды жүргiзудiң тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 5 маусымдағы N 931  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 24, 219-құжат).
283. "Тұрғын үй құрылысын ұйымдастыру мен қаржыландыруды жүзеге асыратын инвесторлардың жаңа аумақтарда кешендi құрылыс салуына конкурстар өткiзудің тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 6 маусымдағы N 933  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 24, 221-құжат).
284. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлiк пен активтердi басқару департаменті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 980  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 28, 245-құжат).

272.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 1997 года N 671 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533".
273.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1997 года N 804 "О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
274.  Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 1997 года N 135-р.
275.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1997 года N 827 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1997 г. N 14".
276. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 1997 года N 141-р.
277.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1997 года N 835 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 19, ст. 176).
278. Пункты 2, 4  постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 года N 875 "Вопросы Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 21, ст. 189).
279.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 883 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1994 г. N 1120" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 22, ст. 198).
280.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 887 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
281.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 1997 года N 909 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
282.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1997 года N 931 "Об утверждении Положения о порядке проведения землеустройства в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 24, ст. 219).
283.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1997 года N 933 "О Порядке проведения конкурсов на комплексную застройку новых территорий инвесторами, осуществляющими организацию и финансирование жилищного строительства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 24, ст. 221).
284.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1997 года N 980 "О Департаменте управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 28, ст. 245).

285. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Жекешелендiру жөнiндегi департаментi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 18 маусымдағы N 984  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 28, 246-құжат).
286. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 18 маусымдағы N 987  қаулысы .
287. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы"" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 19 маусымдағы N 991  қаулысы .
288. "Салық төлеушiлердi салық есебiнде аударым жасау тәсiлiне көшiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1001  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 28, 251-құжат).
289. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 980 қаулысына толықтыру мен өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1034  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 264-құжат).
290. "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру жүйесiн реформалауды жүзеге асыру жөнiндегі Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн әзiрлеудiң жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 1 шiлдедегi N 1040  қаулысы .
291. "Отандық ауыл шаруашылығы, азық-түлiк және жеңiл өнеркәсiп тауарларын өндiрудi дамытуды ынталандыратын шаралар кешенi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 шiлдедегi N 1163  қаулысы .
292. "Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына қаражат төлеудiң, оны есепке алудың және есептеудің тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 шiлдедегі N 1194  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 34, 322-құжат).
293. "Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 шiлдедегi N 1197  қаулысы .
294. "Ауыл шаруашылығы ұйымын қайта ұйымдастырудың немесе таратудың нәтижесінде құрылған шаруашылық жүргiзушi субъектілерге тұрақты жер пайдалануға тегiн берілетін жер учаскелерінің жер үлестерi мен мөлшерлерiн айқындаудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 7 тамыздағы N 1232  қаулысы .
295. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 12 тамыздағы N 1252  қаулысы .

285.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1997 года N 984 "О Департаменте по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 28, ст. 246).
286.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1997 года N 987 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства РК от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
287.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1997 года N 991 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
288.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 года N 1001 "О переходе налогоплательщиков на метод начислений в налоговом учете" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 28, ст.251).
289.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1034 "О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 980" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 264).
290.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1997 года N 1040 "Об утверждении плана подготовки нормативных правовых актов Республики Казахстан по реализации реформирования системы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан".
291.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 года N 1163 "О комплексе мер, стимулирующих развитие отечественного производства сельскохозяйственной продукции, продовольствия и товаров легкой промышленности".
292.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 года N 1194 "О порядке уплаты, учета и зачисления средств в Пенсионный фонд Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 34, ст. 322).
293.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 года N 1197 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533".
294.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1997 года N 1232 "Об утверждении Порядка определения земельных долей и размеров земельных участков, бесплатно передаваемых в постоянное землепользование хозяйствующим субъектам,   образованным в результате реорганизации или ликвидации сельскохозяйственной организации" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 36, ст. 341).
295.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа N 1997 года N 1252 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".

296. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 тамыздағы N 1270  қаулысы .
297. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 12 сәуiрдегі N 439 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 28 тамыздағы N 1297  қаулысы .
298. "Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1996 жылғы 21 қазандағы N 1289 және 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 2 қыркүйектегі N 1315  қаулысы .
299. "Өнiмдi табиғи нысанда бөлу туралы келiсiм-шарттардағы Қазақстан Республикасының роялтилерi мен үлестерiн белгiлеу және оны төлеудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 12 қыркүйектегi N 1329  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 41, 385-құжат).
300. "Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға арналған келiсiм-шарттарды жасау кезiнде роялтидiң ставкасын белгiлеу тәртiбiн, үстеме табысқа салық салуды есептеу үшін пайданың, iшкi нормаларын анықтау тәртiбiн және Қазақстан Республикасында жердi пайдалануға арналған келiсiм-шарттарды жасау кезінде жазылу бонусын айқындау мен коммерциялық табу бонусын есептеу тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 12 қыркүйектегі N 1330  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 41, 386-құжат).
301. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 1340  қаулысы .
302. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 16 қыркүйектегі N 1341  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 41, 387-құжат).
303. "Босқын-репатрианттардың қоныс аударуын ұйымдастыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 30 қыркүйектегі N 1388  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы 1997 ж., N 44, 405-құжат).
304. "Жинақтаушы зейнетақы қорларының зейнетақы жарналарын тарту және зейнетақы төлемдерiн жүзеге асыру жөнiндегi қызметiн лицензиялау туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 30 қыркүйектегі N 1396  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 44, 409-құжат).
305. "Қазақстан Республикасында жердi аймақтарға бөлудiң негiзгі ережелерi мен принциптерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 10 қазандағы N 1435  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 46, 425-құжат).

296.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1997 года N 1270 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533".
297.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1997 года N 1297 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1996 г. N 437" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 40, ст. 376).
298.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1997 года N 1315 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1996 г. N 1289 и от 13 декабря 1996 г. N 1533".
299.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 1997 года N 1329 "Об утверждении Порядка установления и выплаты роялти и доли Республики Казахстан в контрактах о разделе продукции в натуральной форме" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 41, ст. 385).
300.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 1997 года N 1330 "Об утверждении Порядка установления ставок роялти при заключении контрактов на недропользование в Республике Казахстан, Порядка определения внутренней нормы прибыли для исчисления налога на сверхприбыль и Порядка определения подписного бонуса и исчисления бонуса коммерческого обнаружения при заключении контрактов на недропользование в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 41, ст. 386).
301.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 1340 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
302.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1997 года N 1341 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 21" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 41, ст. 387).
303.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1997 года N 1388 "О дополнительных мерах по организации переселения беженцев-репатриантов" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 44, ст. 405).
304.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1997 года N 1396 "Об утверждении Положения о лицензировании деятельности накопительных пенсионных фондов по привлечению пенсионных взносов и осуществлению пенсионных выплат" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 44, ст. 409).
305.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 1997 года N 1435 "Об утверждении Основных положений и принципов зонирования земель Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 46, ст. 425).

306. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерiс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 3 қарашадағы N 1486  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 48, 446-құжат).
307. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1548  қаулысы .
308. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 және 1997 жылғы 7 қаңтардағы N 14 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 қарашадағы N 1647  қаулысы .
309. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 қарашадағы N 1381 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1756  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 53, 488-құжат).
310. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң сақтандыруды қадағалау департаменті туралы ережені бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1780  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 54, 497-құжат).
311. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1791  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 56, 510-құжат).
312. "Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1001 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1857  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 57, 519-құжат).
313. "Бюджеттен тыс қорларға аударымдарды төлеушiлердiң жеке шоттарын салық органдарына беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1861  қаулысы .
314. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 24 қарашадағы N 1593 және 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 қаңтардағы N 46  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 3, 18-құжат).
315. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 6 мамырдағы N 562 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 10 наурыздағы N 192  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 8, 49-құжат).
316. "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттік орталықтан зейнетақы төлемдерiн есептеу үшін қабылданатын кiрiстер түрлерінің тізбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 12 наурыздағы N 205  қаулысы .

306.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1997 года N 1486 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1996 г. N 56" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 48, ст. 446).
307.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года N 1548 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533".
308.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1997 года N 1647 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533 и от 7 января 1997 г. N 14".
309.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 года N 1756 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1996 г. N 1381" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 53, ст. 488).
310.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года N 1780 "Об утверждении Положения о Департаменте страхового надзора Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 54, ст. 497).
311.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года N 1791 "Об утверждении Положения о Налоговом комитете Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 56, ст. 510).
312.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года N 1857 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 г. N 1001" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 57, ст. 519).
313.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 года N 1861 "О передаче налоговым органам лицевых счетов плательщиков отчислений во внебюджетные фонды".
314.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1998 года N 46 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1995 г. N 1593 и от 13 декабря 1996 г. N 1533" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 3, ст. 18).
315.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 1998 года N 192 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1996 г. N 562" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 8, ст. 49).
316.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1998 года N 205 "Об утверждении Перечня видов доходов, принимаемых для исчисления пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий".

317. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Салық комитетiнiң құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 395  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 13, 113-құжат).
318. "Қазақстан Республикасының бюджеттен тыс қорларына қаражаттар жинауды қамтамасыз ету жөнiндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 7 мамырдағы N 413  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 14, 120-құжат).
319. "Спирт өндiрiсiн спирт өлшеушi аппараттармен және алкогольдi өнiмдердi шығару жөнiндегi технологиялық желiлер өндiрiсiнiң (сырадан басқа) көлемiн есептеу аспаптарымен мiндеттi түрде жарақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 маусымдағы N 544  қаулысы .
320. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 27 сәуiрдегi N 3928 Жарлығын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 шiлдедегi N 651  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 22, 190-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы.
321. "Қазақстан Республикасында орта білiм жүйесiн одан әрі реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 28 тамыздағы N 812  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 29, 258-құжат) 4-тармағының 1) тармақшасы.
322. "Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi алкогольдi өнiмдердi өндiруге және олардың айналымына мемлекеттік бақылау жасау жөнiндегi комитетiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 23 қыркүйектегі N 934  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 34, 304-құжат).
323. "Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезiнде тауарлардың жекелеген түрлерiн тасымалдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 27 қарашадағы N 1202  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 44, 394-құжат).
324. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1001 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 15 желтоқсандағы N 1285  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 43-құжат).
325. "Қазақстан Республикасы стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1998 жылғы 15 желтоқсандағы N 1287  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 431-құжат).
326. "Жалақы төлеу бойынша берешектi өтеу жөнiндегi шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 18 желтоқсандағы N 1295  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 433-құжат).

317.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 года N 395 "О структуре Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 13, ст. 113).
318.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1998 года N 413 "О дополнительных мерах по обеспечению сборов средств во внебюджетные фонды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 14, ст. 120).
319.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1998 года N 544 "Об обязательном оснащении спиртового производства спиртоизмеряющими аппаратами и технологических линий по производству алкогольной продукции приборами учета объемов производства (кроме пива)".
320. Пункт 4 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года N 651 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 г. N 3928" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 22, ст. 190).
321. Подпункт 1) пункта 4  постановления Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1998 года N 812 "О мерах по дальнейшему реформированию системы среднего образования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 29, ст. 258).
322.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1998 года N 934 "Вопросы Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 34, ст. 304).
323.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 1998 года N 1202 "О транспортировке отдельных видов товаров при ввозе на территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 44, ст. 394)."
324.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 1998 года N 1285 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 г. N 1001" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 43).
325.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 1998 года N 1287 "Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 431).
326.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 года N 1295 "Об утверждении Плана мероприятий по погашению задолженности по заработной плате" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 433).

327. "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын бағдарламалардың үкiмші-мекемелерінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 25 желтоқсандағы N 1335  қаулысының 7-тармағы.
328. "Акционерлiк қоғамдар акцияларының қосымша эмиссиясының жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 маусымдағы N 707  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 26, 242-құжат).
329. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 27 қарашадағы N 1202 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1263  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 43, 390-құжат).
330. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 14 сәуiрдегі N 556 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 29 желтоқсандағы N 2013  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 574-құжат).
331. "Халықты жұмыспен қамтудың бiрiншi кезектегi шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 28 ақпандағы N 312  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 9-10, 144-құжат).
332. "Жилстройбанк" жабық акционерлiк қоғамы берген несиелердiң индекстеуiн жою жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 16 наурыздағы N 39-ө өкiмi.
333. "Акционерлiк қоғамдардың акцияларының қосымша эмиссиясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 4 мамырдағы N 656  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 21, 232-құжат).
334. "Жұмыспен қамту мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 мамырдағы N 771  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 23, 268-құжат).
335. "Кеден брокері ретiндегі қызметке қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 27 маусымдағы N 959  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 322-құжат).
336. "Жилстройбанк" жабық акционерлік қоғамы құрылысқа және тұрғын үй алуға ұсынған несие индекстеуін "Банк Центр Кредит" ашық акционерлік қоғамының ақша есептеу дұрыстығын тексеру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 5 қыркүйектегі N 114-ө өкiмi.
337. "Шылым шегу мен басқа да зиянды әдеттердің алдын алу және олармен күрес жөнiндегi халықаралық және республикалық мақсатты бағдарламаларды ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi қоғамдық үйлестіру кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 1436  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 41, 464-құжат).

327. Пункт 7  постановления Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1335 "Вопросы учреждений-администраторов программ, финансируемых из государственного бюджета".
328.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 707 "Отдельные вопросы дополнительной эмиссии акций акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 26, ст. 242).
329.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года N 1263 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 1998 г. N 1202" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 43, ст. 390).
330.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 2013 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 556" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 574).
331.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 312 "О первоочередных мерах по обеспечению занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 9-10, ст. 144).
332. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 марта 2000 года N 39-р "О создании рабочей группы по вопросам отмены индексации кредитов, выданных закрытым акционерным обществом "Жилстройбанк".
333.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2000 года N 656 "Вопросы дополнительной эмиссии акций акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 21, ст. 232).
334.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2000 года N 771 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам занятости" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 23, ст. 268).
335.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 года N 959   "Об утверждении Квалификационных требований к деятельности в качестве таможенного брокера" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 322).
336. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 сентября 2000 года N 114-р "О создании рабочей группы по проверке правильности начисления открытым акционерным обществом "Банк Центр Кредит" индексации кредитов, выданных закрытым акционерным обществом "Жилстройбанк" на строительство и приобретение жилья".
337.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1436 "О создании Общественного координационного совета по организации и проведению международных и республиканских целевых программ по профилактике и борьбе с курением и другими вредными привычками" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 41, ст. 464).

338. "Жерге орналастыру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстарды жүргiзуге және топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнiмдердi өндiруге лицензиялар беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 30 қыркүйектегі N 1481  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 41, 479-құжат) 2-тармағының 3) тармақшасы.
339. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің жер қойнауын пайдаланушыларға салық салу мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1995 жылғы 1 маусымдағы N 764 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 20 қазандағы N 1575  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 508-құжат).
340. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 27 маусымдағы N 959 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 17 қарашадағы N 1724  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 569-құжат).
341. "Шылым шегу мен басқа да зиянды әдеттердің алдын алу және олармен күрес жөнiндегi халықаралық және республикалық мақсатты бағдарламаларды ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi қоғамдық үйлестiру кеңесi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 17 ақпандағы N 250  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 7, 75-құжат).
342. "Қазақ орман шаруашылығы басшы қызметкерлерi мен мамандарының бiлiктiлiгiн арттыру институтын тарату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi N 454  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 13, 158-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстердiң 2-тармағы.
343. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 21 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 мамырдағы N 700  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 19, 240-құжат).
344. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің жер қатынастарын реттеу жөніндегі кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 11 маусымдағы N 800  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы 2001 ж., N 21, 269-құжат).
345. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 6 маусымдағы N 711 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 29 тамыздағы N 1125  қаулысы .
346. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және олардың күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 қазандағы N 1369  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 478-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкіметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 5, 6-тармақтары.

338. Подпункт 3) пункта 2  постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2000 года N 1481 "Об утверждении Правил выдачи лицензий на производство землеустроительных, топографо-геодезических и картографических работ и реализацию топографо-геодезической и картографической продукции" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 41, ст. 479).
339.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2000 года N 1575 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам налогообложения недропользователей и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1995 г. N 764" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 508).
340.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 1724 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2000 г. N 959" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст. 569).
341.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2001 года N 250 "Об утверждении Положения об Общественном координационном совете по организации и проведению международных и республиканских целевых программ по профилактике и борьбе с курением и другими вредными привычками" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 7, ст. 75).
342. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденный  постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года N 454 "О ликвидации Казахского института повышения квалификации руководящих работников и специалистов лесного хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 158).
343.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года N 700 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 1997 года N 21" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 19, ст. 240).
344.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2001 года N 800 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по регулированию земельных отношений" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 269).
345.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2001 года N 1125 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 711".
346. Пункты 5, 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные  постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 1369 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 36-37, ст. 478).

347. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1996 жылғы 1 қазандағы N 1203 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1463  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 40, 507-құжат).
348. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Қазагрэкс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын және оның еншiлес мемлекеттік кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 38  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, 13-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 2) тармақшасы.
349. "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметші емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, 14-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.
350. "Мұнай-газ тасымалы саласын дамытудың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 2 сәуiрдегі N 390  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 10, 96-құжат) 3-тармағының 1) тармақшасы.
351. "Шикiзат секторы ұйымдарынан республикалық және жергiлiктi бюджеттерге 2002 жылға арналған түсiмдердiң тоқсандық көлемдерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 сәуiрдегі N 400  қаулысы .
352. "Жануарлардың сирек кездесетiн және құрып кету қаупі төнген түрлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 сәуiрдегi N 408  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 10, 10-құжат).
353. "Өсiп тұрған сүрек үшін төлемнiң балалық ставкаларын, орманды пайдаланғаны үшiн төлемдi есептеу және бюджетке енгiзу ережесiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыруларды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 15 сәуiрдегі N 431  қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.
354. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 3 сәуiрдегі N 400 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 шілдедегі N 755  қаулысы .
355. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 сәуiрдегi N 400 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 14 қазандағы N 1121  қаулысы .

347.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1463 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1996 года N 1203" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 40, ст. 507).
348. Подпункт 2) изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные  постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 38 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Казагрэкс" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и его дочерних государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2-3, ст. 13).
349. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работников казенных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2-3, ст. 14).
350. Подпункт 1) пункта 3  постановления Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 390 "Отдельные вопросы развития нефтегазотранспортной отрасли" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 96).
351.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 400 "Об утверждении квартальных объемов поступлений в республиканский и местные бюджеты на 2002 год от организаций сырьевого сектора".
352. Пункт 2  постановления Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2002 года N 408 "Об утверждении перечня редких и находящихся под угрозой исчезновения видов животных" (САПП Республики Казахстан 2002 г., N 10, ст. 10).
353. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2002 года N 431 "Об утверждении базовых ставок платы за древесину, отпускаемую на корню, Правил исчисления и внесения в бюджет платы за лесные пользования, а также изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
354.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2002 года N 755 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2002 г. N 400".
355.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 1121 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2002 г. N 400".

356. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне жинақтаушы зейнетақы қорлары қызметiнiң мәселелерi бойынша толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қарашадағы N 1258  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 42, 427-құжат) 1-тармағының 2) тармақшасы.
357. "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 14 сәуiрдегi N 357  қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 16, 168-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстердің 1, 5-тармақтары.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 9 ақпандағы
N 124 қаулысына
2-қосымша
Мемлекеттiк органдардың қолданылуы жойылатын
нормативтік құқықтық кесімдерінiң тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 1 тiркелген "Еңбектi қорғаудың аймақтық басқармасының Мемлекеттік бас (мемлекеттiк) инспекторы туралы ереженi бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігінің 1994 жылғы 15 наурыздағы N 51  қаулысы .
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 2 тіркелген "Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгіндегi табиғатты қорғау жөнiндегi мемлекеттiк инспекторлар қаруланатын қару-жарақ пен оқ-дәрінi алу, тасымалдау, сақтау, есеп жүргiзу және қолдану тәртібi туралы" нұсқауды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгінiң 1994 жылғы 19 мамырдағы  бұйрығы .
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгінде N 3 тіркелген "Еңбектi қорғау жөнiндегі қағидалар мен нұсқауларды әзiрлеу мен бекiту тәртібi туралы ереженi және еңбекті қорғау жөнiндегі қағидалар мен нұсқауларды әзiрлеу жөнiндегі әдістемелік сілтемелерді бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігінің 1994 жылғы 28 маусымдағы N 60  қаулысы .
4. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 5 тiркелген "Қазақстан Республикасының азаматтары мен заңды тұлғалардың жер учаскелерiн өмiр бойы мұраға қалдырып иелену құқығын, пайдалану құқығын немесе алу құқығын, сатып алу-сату үлгі шартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге орналастыру жөніндегі мемлекеттік комитетi төрағасының 1994 жылғы 23 тамыздағы  бұйрығы .
5. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 6 тiркелген "Жep үлесi құқығын беру шартын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөніндегі мемлекеттік комитетi төрағасының 1994 жылғы 8 шілдедегі бұйрығы.

356. Подпункт 2) пункта 1  постановления Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года N 1258 "О внесении дополнения и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопрос деятельности накопительных пенсионных фондов" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 42, ст. 427).
357. Пункты 1, 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2003 года N 357 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 16, ст. 168).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2005 года N 124
Перечень
отменяемых нормативных правовых актов
государственных органов
1.  Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 15 марта 1994 года N 51 "Об утверждении Положения о Главном государственном (государственном) инспекторе регионального управления охраны труда", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1.
2.  Приказ Министра экологии и биоресурсов Республики Казахстан от 19 мая 1994 года "Об утверждении инструкции "О порядке приобретения, перевозки, хранения, учета и использования огнестрельного оружия, боевых припасов к нему, состоящих на вооружении государственных инспекторов по охране природы Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 2.
3.  Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 28 июня 1994 года N 60 "Об утверждении Положения о порядке разработки и утверждения правил и инструкций по охране труда и Методических указаний по разработке правил и инструкций по охране труда", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 3.
4.  Приказ Председателя Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству от 23 августа 1994 года "Об утверждении Типового договора купли-продажи гражданами и юридическими лицами Республики Казахстан права пожизненного наследуемого владения, права пользования либо права аренды на земельный участок", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 5.
5.  Приказ Председателя Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству от 8 июля 1994 года "Об утверждении договора на уступку права земельной доли", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 6.

6. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгінде N 8 тiркелген "Табиғатты арнайы пайдалану үшін шарт жасасудың уақытша тәртібiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрiнiң 1994 жылғы 11 сәуiрдегі  бұйрығы .
7. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 9 тiркелген "Еңбектi қорғау жөнiндегi бас техникалық жетекшi туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң 1994 жылғы 25 шiлдедегі N 62  қаулысы .
8. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 10 тiркелген "Мемлекет меншiгіндегi объектiлер мен акционерлiк қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакеттерiн сату жөнiнде ашық аукциондар ұйымдастыру туралы уақытша ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік мүлiк жөнiндегі мемлекеттік комитетiнiң 1994 жылғы 17 тамыздағы N 194  қаулысы .
9. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде N 13 тiркелген "Тұрғын үй саласындағы жылжымайтын мүлiк объектiлерiн бағалауды жүзеге асыру құқығына лицензиялар беру тәртібi туралы уақытша ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрi орынбасарының 1994 жылғы 4 мамырдағы  бұйрығы .
10. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде  N 16 тiркелген "Мемлекеттік меншiкті (мемлекеттiк ауылшаруашылық кәсiпорындарынан басқаларын) жекешелендiруден алынған қаржының келiп түсу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегі мемлекеттік комитетiнiң 1993 жылғы 9 шiлдедегі N 9/1352 хаты.
11. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 17 тiркелген "Тапсырыс берушілер, жобалау алдындағы және жобалау құжаттамасын әзiрлеушiлер мен Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлігiнiң сараптық органдары арасындағы алауыздықтарды қарау тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрi орынбасарының 1993 жылғы 30 желтоқсандағы  бұйрығы .
12. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 18 тiркелген "Ассоциациялардағы, корпорациялардағы, компаниялардағы және басқа бiрлестіктердегі еңбекте қорғау қызметi туралы үлгі ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігінiң 1994 жылғы 30 наурыздағы N 53  қаулысы .
13. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 19 тiркелген "Еңбекте қорғаудың аймақтық басқармасы туралы" үлгі ереже" туралы Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігінiң 1994 жылғы 11 наурыздағы N 50  қаулысы .
14. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 20 тiркелген "Кәсiпорындардың еңбектi қорғау қызметi туралы үлгі ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң 1994 жылғы 11 наурыздағы N 49  қаулысы .

6.  Приказ Министра экологии и биоресурсов Республики Казахстан от 11 апреля 1994 года "Об утверждении Временного порядка заключения договоров на специальное природопользование", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 8.
7.  Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 25 июля 1994 года N 62 "О главном техническом руководителе по охране труда", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 9.
8.  Постановление Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу от 17 августа 1994 года N 194 "Об утверждении "Временного положения об организации открытых аукционов по продаже объектов государственной собственности и госпакетов акций акционерных обществ", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 10.
9.  Приказ Заместителя Министра строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан 4 мая 1994 года "Об утверждении Временного положения о порядке выдачи лицензии на право осуществления оценки объектов недвижимости в жилищной сфере", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 13.
10.  Письмо Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу от 9 июля 1993 года N 9/1352 "Порядок поступления средств, полученных от приватизации государственной собственности (кроме государственных сельскохозяйственных предприятий)", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 16.
11.  Приказ Заместителя Министра экологии и биоресурсов Республики Казахстан 30 декабря 1993 года "Об утверждении Инструкции о порядке рассмотрения разногласий между заказчиками, разработчиками предпроектной и проектной документации и экспертными органами Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 17.
12.  Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 30 марта 1994 года N 53 "Об утверждении Типового положения о службе охраны труда в ассоциациях, корпорациях, компаниях и других объединениях", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 18.
13.  Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 11 марта 1994 года N 50 "Типовое положение "О региональном управлении охраны труда", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 19.
14.  Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 11 марта 1994 года N 49 "Об утверждении Типового положения о службе охраны труда предприятия", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 20.

15. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 23 тiркелген "Қылмыспен күресуде ғылыми-техникалық әдiстер мен құралдарды тиiмдi пайдалануды арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 1993 жылғы 31 мамырдағы N 210  бұйрығы .
16. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 36 тiркелген "Почталық жөнелтімдердi және мерзiмдi басылымдарды алмастыру жиiлігінiң, тасымалдаудың, жеткiзудiң нормативтерi, почтаны өңдеудiң және жеткізудiң негiзгі бақылау мерзiмi" туралы Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрiнiң 1994 жылғы  бұйрығы .
17. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 154 тiркелген "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгінiң дипломатиялық қызметкерлердi аттестациядан өткiзу тәртiбi туралы" ереже" туралы Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң 1994 жылғы 12 мамырдағы N 294 бұйрығы.
18. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 42 тiркелген "Халық шаруашылығы қызметкерлерiнiң барлық санаттарына арналған бiрыңғай тарифтiк кестенiң негізiндегі еңбекке ақы төлеудiң жаңа шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігінiң 1993 жылғы 15 шiлдедегі N 36  қаулысы .
19. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 53 тiркелген "Қазақстан Республикасы су айдындарының биоқорларын әуесқойлық және спорттық мақсаттарға пайдалану тәртiбi" туралы Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрiнiң 1994 жылғы 12 желтоқсандағы N 122  бұйрығы .
20. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 57 тіркелген "Қазақстан Республикасының темiр жолдары бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдаудың уақытша ережелерi" туралы Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрiнiң 1995 жылғы 16 ақпандағы N 37  бұйрығы .
21. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 60 тiркелген "Басшылар мен мамандардың еңбектi қорғау жөнiндегі бiлiмiн тексерудiң тәртібi туралы үлгі ереже" туралы Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігі алқасының 1995 жылғы 3 сәуірдегі N 4-2  қаулысы .
22. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгінде N 61 тiркелген "Еңбек ұжымының (кәсiподақ ұйымның) еңбегін қорғау бойынша уәкiл жөнiндегі үлгi ереже" туралы Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігі алқасының 1995 жылғы 3 сәуiрдегі N 4-3  қаулысы .
23. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 109 тіркелген "Қаржы жоспарын жасау және қолма-қол ақша тасқынын болжамдау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1995 жылғы 18 қыркүйектегi N 239  бұйрығы .
24. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 129 тiркелген "Шетелдiк несиелер мен займдарды тiркеу жөнiндегі Нұсқаулық" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1995 жылғы 1 тамыздағы N 194  бұйрығы .

15.  Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 мая 1993 года N 210 "О повышении эффективности применения научно-технических методов и средств в борьбе с преступностью", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 23.
16.  Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1994 года "Нормативы частоты обмена, перевозки, доставки почтовых отправлений и периодической печати, основные контрольные сроки обработки и доставки почты", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 36.
17. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 12 мая 1994 года N 294 "Положение "О порядке проведения служебной аттестации дипломатических работников Министерства иностранных дел Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 154.
18.  Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 15 июля 1993 года N 36 "О новых условиях оплаты труда на основе Единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 42.
19.  Приказ Министра экологии и биоресурсов Республики Казахстан от 12 декабря 1994 года N 122 "Правила любительского и спортивного пользования биоресурсами водоемов Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 53.
20.  Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 16 февраля 1995 года N 37 "Временные Правила перевозок пассажиров и багажа по железным дорогам Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 57.
21.  Постановление коллегии Министерства труда Республики Казахстан от 3 апреля 1995 года N 4-2 "Типовое положение о порядке проверки знаний по охране труда у руководителей и специалистов", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 60.
22.  Постановление коллегии Министерства труда Республики Казахстан от 3 апреля 1995 года N 4-3 "Типовое положение об уполномоченном по охране труда трудового коллектива (профсоюзной организации)", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 61.
23.  Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 1995 года N 239 "Об утверждении Инструкции по составлению финансового плана и прогнозированию потока наличности", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 109.
24.  Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 194 "Об утверждении Инструкции по регистрации иностранных кредитов и займов", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 129.

25. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 134 тiркелген "Қазақстан Республикасында жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын пайдалану кезiндегi жұмыстарды топтау жөнiндегі нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы  бұйрығы .
26. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 138 тiркелген "Стандарттау, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк стандарттау жүйесi жөнiндегі ережелердi, Мемлекеттік стандарттау мен техникалық шарттардың жобаларын Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң еңбекті қорғау органдарымен келiсу тәртiбiн ПР ҚР 60.1.01-95 (РД 50-III-86 орнына) бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрi орынбасарының 1995 жылғы 31 қазандағы  бұйрығы .
27. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 143 тiркелген "Қуғын-сүргін кезеңiнде Қазақстан Республикасы аумағына күштеп көшірiлген Қазақстан Республикасы азаматтарының паспорттарындағы ұлты туралы жазбаны өзгерту тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрінің 1995 жылғы 20 қарашадағы  бұйрығының 1-4 тармақтары.
28. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 178 тіркелген "Акциялардың мемлекеттік пакеттерiн сату жөнiндегi аукциондар ұйымдастыру мен өткiзу үшін шарттар жасау құқығы конкурсын өткізу тәртібi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөнiндегі мемлекеттік комитетінің 1996 жылғы 19 наурыздағы N 106  қаулысы .
29. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 179 тiркелген "Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөнiндегі мемлекеттік комитетi мен Қазақстан Республикасының Жер қатынастары мен жерге орналастыру жөніндегі мемлекеттiк комитетi органдарының жер учаскелерiн меншiк құқығына беру, сатуға қойылған жекешелендiретiн объектiлердiң жерiн пайдалану құқығын табыстау жөнiндегі өзара іс-қимыл жасау туралы" Қазақстан Республикасы Жекешелендіру жөніндегі мемлекеттік комитетінiң 1996 жылғы 25 сәуiрдегі N 163 және Қазақстан Республикасы Жер қатынастары мен жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттік комитетiнiң 1996 жылғы 24 сәуiрдегі N 52  қаулысы .
30. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 190 тiркелген "Жабдықтау басқармаларын (бөлiмдерiн) жекешелендiру ретi жөніндегі ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік мүлікті басқару жөнiндегi мемлекеттік комитетiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегі N 310 және Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөніндегі мемлекеттік комитетiнiң 1996 жылғы 16 сәуiрдегі N 142 бiрлескен  қаулысы .

25.  Приказ Министра транспорта и коммуникации Республики Казахстан 23 августа 1995 года "Об утверждении Инструкции по классификации работ при эксплуатации автомобильных дорог общего пользования в Республике Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 134.
26.  Приказ Заместителя Министра труда Республики Казахстан от 31 октября 1995 года "Об утверждении Правил по стандартизации, государственной системе стандартизации Республики Казахстан, порядка согласования проектов государственных стандартов и технических условий с органами охраны труда Министерства труда Республики Казахстан ПР Республики Казахстан 60.1.01-95 (Взамен РД 50-III-86)", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 138.
27. Пункты 1-4  приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 ноября 1995 года N 263 "Об утверждении Инструкции о порядке изменения записи о национальности в паспортах граждан Республики Казахстан, насильственно переселенных в период репрессий на территорию Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 143.
28.  Постановление Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации от 19 марта 1996 года N 106 "Об утверждении Положения о порядке проведения конкурса за право заключения договоров на организацию и проведение аукционов по продаже государственных пакетов акций", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 178.
29.  Постановление Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации от 25 апреля 1996 года N 163 и Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству от 24 апреля 1996 года N 52 "О порядке взаимодействия органов Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации и Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству по передаче земельных участков на право собственности, предоставлении прав землепользования объектов приватизации, выставляемых на продажу", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 179.
30.  Совместное постановление Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом от 18 апреля 1996 года N 310 и Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации от 16 апреля 1996 года N 142 "Об утверждении Положения о порядке приватизации Управлений (отделов) рабочего снабжения", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 190.

31. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнде N 193 тiркелген "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігінiң Консулдық басқармасы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрінің 1993 жылғы 5 наурыздағы бұйрығы.
32. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 197 тiркелген "Қазақстан Республикасының ормандарында өрт қауiпсiздігі ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Орман шаруашылығы комитетi төрағасының 1996 жылғы 13 шiлдедегі  бұйрығы .
33. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 198 тiркелген "Топтама су құбырларынан ауыз суын пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Су ресурстары комитетiнiң төрағасы бiрiншi орынбасарының, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрi орынбасарының 1996 жылғы 7 маусымдағы  бұйрығы .
34. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 203 тіркелген "Жекешелендiру объектiлерiн ұзартылған мерзiмге сату тәртiбi жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөніндегі мемлекеттік комитетiнiң 1996 жылғы 24 мамырдағы N 206  қаулысы .
35. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 205 тiркелген "1996 жылғы 1 қаңтарға дейiн жалға берiлген мемлекеттік меншiк объектілерiн өткізу және тiкелей мәлiмдi сату жөнiндегі Нұсқаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік мүлiкте басқару жөнiндегі мемлекеттік комитетiнiң 1996 жылғы 8 мамырдағы N 354 және Қазақстан Республикасы Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттік комитетiнiң 1996 жылғы 8 мамырдағы N 183 бiрлескен  қаулысы .
36. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгінде N 207 тiркелген "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі жанындағы Қаржы-валюталық бақылау комитетінiң және оның аумақтық органдарының тексерiстер мен тексерулер жүргiзу тәртiбi туралы" нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң жанындағы Қаржы-валюталық комитеті төрағасының 1996 жылғы 9 тамыздағы  бұйрығы .
37. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 222 тіркелген "Жер учаскелерiне тiркеу мақсаты үшін кадастрлық нөмiрлердi белгілеудiң бірыңғай жүйесiн енгiзу жөнiндегі нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегі мемлекеттік комитетiнiң төрағасы орынбасарының 1996 жылғы 6 маусымдағы  бұйрығы .
38. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 225 тiркелген "Зиянды еңбек жағдайында жұмыс iстеп жүрген жұмысшылар мен қызметкерлерге сүт және соған тең бағалы басқа тағам өнiмдерiн тегін беру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек министрлігі мен Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi алқасының 1995 жылғы 22 мамырдағы N 4-7/16/1  қаулысы .

31. Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 5 марта 1993 года "Об утверждении Положения о Консульском управлении Министерства иностранных дел Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 193.
32.  Приказ Председателя Комитета лесного хозяйства Республики Казахстан от 13 июля 1996 года "Об утверждении Правил пожарной безопасности в лесах Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 197.
33.  Приказ Первого заместителя Председателя Комитета по водным ресурсам Республики Казахстан, Заместителя Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июня 1996 года "Об утверждении Правил пользования питьевой водой из групповых водопроводов", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 198.
34.  Постановление Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации от 24 мая 1996 года N 206 "Об утверждении Положения о порядке продажи объектов приватизации в рассрочку", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 203.
35.  Совместное постановление Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом от 8 мая 1996 года N 354 и Государственного комитета по приватизации от 8 мая 1996 года N 183 "Об утверждении Инструкции по передаче и прямой адресной продаже объектов государственной собственности, переданных в аренду до 1 января 1996 года", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 205.
36.  Приказ Председателя Комитета финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан от 9 августа 1996 года "Об утверждении Инструкции "О порядке проведения ревизий и проверок Комитетом финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан и его территориальными органами", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 207.
37.  Приказ Заместителя председателя Государственного комитета по управлению земельными ресурсами Республики Казахстан от 6 июня 1996 года "Об утверждении Инструкции по ведению единой системы присвоения кадастровых номеров земельным участкам для целей регистрации", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 222.
38.  Постановление коллегии Министерства труда Республики Казахстан и Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 22 мая 1995 года N 4-7/16/1 "О порядке бесплатной выдачи молока и других равноценных пищевых продуктов рабочим и служащим, занятым на работах с вредными условиями труда", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 225.

39. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгінде N 227 тіркелген "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң "Шаруашылық серiктестіктеріндегі акциялардың мемлекеттік пакеттерiн басқаруды реттеу жөнiндегі шаралар туралы" 1996 жылғы 16 мамырдағы N 607 қаулысын іс жүзiне асыру туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік мүлікті басқару жөнiндегі Мемлекеттiк комитетiнiң 1996 жылғы 23 шілдедегі N 512  қаулысы .
40. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 236 тiркелген "Ұлты қазақ азаматтардың тегі мен әкесiнiң атын жазуға байланысты мәселелердi шешу тәртiбi туралы" Қазақтан Республикасы Президентiнiң Жарлығын жариялау туралы" Қазақстан Республикасы ішкi iстер министрiнің 1996 жылғы 30 сәуiрдегi N 154  бұйрығы .
41. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 242 тiркелген "Ионизация туғызатын сәулеленулердiң табиғи көздерiнен халықтың сәулеленуiне шек қою жөнiндегi шешiмдi қабылдау үшiн уақытша белгiлер (КПР-96) туралы" Қазақстан Республикасының Экология және биоресурстар министрi бiрiншi орынбасарының және Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттiк санитарлық дәрiгерiнiң 1996 жылғы 10 қыркүйектегi  бұйрығы .
42. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 245 тiркелген "Телекоммуникациялар тораптарын қорғау ережелерi туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрiнің 1996 жылғы 7 қарашадағы N 270  бұйрығы .
43. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 269 тiркелген "Халықаралық спорт жарыстарында жоғары көрсеткiштерге жеткені үшін төленетін бiрыңғай сыйақының мөлшерi мен берiлу тәртiбi туралы нұсқау туралы" Қазақстан Республикасы Жастар iсi, туризм және спорт министрiнің 1996 жылғы 23 сәуiрдегi  бұйрығы .
44. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 272 тiркелген "Тұрғын үйлердегi пәтерлер мен тұрғын үй-жайларды меншiктенушілердің кооперативтерiнiң жер учаскелерiне меншiк құқығын ресiмдеу жөнiндегi нұсқаулық туралы" Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге орналастыру мемлекеттiк комитетiнiң 1997 жылғы 18 ақпандағы  қаулысы .
45. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде N 329 тiркелген "Жергілiктi телекоммуникациялар тораптарының қызмет көрсету ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрiнiң 1997 жылғы 27 мамырдағы  бұйрығы .
46. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде N 383 тiркелген "Интернат үйiндегі қабылдау кезiндегі медициналық көрсеткiштер мен қайшы көрсеткiштер туралы" Нұсқаулық туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрiнің 1997 жылғы 2 қыркүйектегі N 383  бұйрығы .

39.  Постановление Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом от 23 июля 1996 года N 512 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1996 года N 607 "О мерах по упорядочению управления государственными пакетами акций в хозяйственных товариществах", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 227.
40.  Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 апреля 1996 года N 154 "Об объявлении Указа Президента Республики Казахстан "О порядке решения вопросов, связанных с написанием фамилий и отчеств лиц казахской национальности", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 236.
41.  Приказ первого заместителя Министра экологии и биоресурсов Республики Казахстан  и постановление Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан 10 сентября 1996 года "Временные критерии для принятия решений по ограничению облучения населения от природных источников ионизирующих излучений (КПР-96)", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 242.
42.  Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 ноября 1996 года N 270 "Правила охраны телекоммуникационных сетей зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 245.
43.  Приказ Министра по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан 23 апреля 1996 года "Инструкция о порядке и размерах выплаты единовременных вознаграждений  за высокие спортивные результаты на международных спортивных соревнованиях", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 269.
44.  Постановление Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству 18 февраля 1997 года "Указания по оформлению прав на земельные участки кооперативам собственников квартир и нежилых помещений в жилых домах", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан N 272.
45.  Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 мая 1997 года N 465 "Об утверждении Правил предоставления услуг местными сетями телекоммуникаций", зарегистрированный в Министерстве юстиции за N 329.
46.  Приказ Вице-Министра здравоохранения Республики Казахстан от 2 сентября 1997 года N 383 "Инструкция "О медицинских показаниях и противопоказаниях к приему в дома-интернаты", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 383.

47. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 419 тiркелген "Қазақстан Республикасы азаматтық және экспериментальдық авиациялары әуежайларын (аэродромдарын) пайдаланушылардың қызметiн ұйымдастыру жөнiндегі басшылықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрiнiң 1997 жылғы 30 мамырдағы N 472  бұйрығы .
48. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде N 428 тiркелген "Қазақстан Республикасы фармацевтикалық кәсiпорындары мен мемлекеттік медициналық мекемелерiнің этил спиртiн тұтыну көлемiн квоталаудың реті туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнің, Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрінің және Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрiнің 1997 жылғы 17 қарашадағы N 7/9929, 1997 жылғы 13 қарашадағы N Б-01-92 және 1997 жылғы 19 қарашадағы N 8-2-66-93 бiрлескен  бұйрығы .
49. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 493 тiркелген "Алкогольді өнiмдi өндіру, сақтау, сату және импорттау құқығына лицензиялар берудiң уақытша тәртiбi туралы" ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1998 жылғы 25 наурыздағы N 135 және Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрiнiң 1998 жылғы 25 наурыздағы N 55 бiрлескен  бұйрығы .
50. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнде N 501 тiркелген "Өздерiнiң тарихи отанына оралғысы келетiн шетелдегі қазақ диаспорасы өкiлдерiнiң Қазақстан Республикасына тұрақты тұру үшiн көшiп келуi туралы өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы" нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көшi-қон және демография агенттігi Төрағасының 1998 жылғы 27 наурыздағы N 11  бұйрығы .
51. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 521 тiркелген "Банкроттық жөнiндегі мамандарды - әкiмшiлердi, оңалтулық және конкурстық басқарушыларды даярлау, қайта даярлау және аттестациялау тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 225  қаулысы .
52. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 527 тіркелген "Тұрғын үйдi және үй жанындағы жер учаскелерiн үй-жайларды (пәтерлердi) меншiктенушi кооперативтiң ұстау ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттігі Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегі комитет Төрағасының 1998 жылғы 5 ақпандағы N 16  бұйрығы .
53. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде N 554 тiркелген "Жол жұмыстарына конкурс (мердiгерлiк сауда-саттық) ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" ережені бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрiнің 1998 жылғы 18 маусымдағы N 123  бұйрығы .

47.  Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 30 мая 1997 года N 472 "Об утверждении Руководства по организации деятельности эксплуатантов аэропортов (аэродромов) гражданской и экспериментальной авиации Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 419.
48.  Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан, Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, Министра образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан от 17 ноября 1997 года N 7/9929, от 13 ноября 1997 года N Б-01-92 и от 19 ноября 1997 года N 8-2-66-93 "Порядок квотирования объемов потребления этилового спирта фармацевтическими предприятиями и государственными медицинскими учреждениями Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 428.
49.  Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 марта 1998 года N 135 и Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 25 марта 1998 года N 55 "Об утверждении положения "О временном порядке выдачи лицензий на право производства, хранения, реализации и импорта алкогольной продукции", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 493.
50.  Приказ Председателя Агентства по миграции и демографии Республики Казахстан от 27 марта 1998 года N 11 "Об утверждении Инструкции "О порядке рассмотрения ходатайств о въезде в Республику Казахстан на постоянное жительство представителей Казахской диаспоры за рубежом, желающих вернуться на свою историческую родину", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 501.
51.  Постановление Департамента управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан от 1 августа 1997 года N 225 "Об утверждении Положения "О порядке подготовки, переподготовки и аттестации специалистов по банкротству - администраторов, реабилитационных и конкурсных управляющих", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 521.
52.  Приказ Председателя Комитета по ценовой и антимонопольной политике Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 5 февраля 1998 года N 16 "Об утверждении Правил содержания жилища и земельных придомовых участков кооперативами собственников помещений (квартир)", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 527.
53.  Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 июня 1998 года N 123 "Об утверждении Положения "О порядке организации и проведения конкурсов (подрядных торгов) на дорожные работы", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 554.

54. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 764 тiркелген "Тендер өткiзу қағидалары туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 33  бұйрығы .
55. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде N 916 тiркелген "Өнеркәсiп саласындағы қызмет түрлерiне арналған лицензияларды берудің тәртібi мен шарттары туралы, түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және сатуға арналған лицензияларды, сондай-ақ түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын Қазақстан Республикасынан тысқары сатуға арналған ережелердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрiнiң 1999 жылғы 6 қыркүйектегі N 259  бұйрығы .
56. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде N 966 тiркелген "Темiржол көлігімен радиоактивтiк материалдарды тасымалдау барысында болған апаттың зардаптарын жою бойынша жүргізiлетiн жұмысты ұйымдастыру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Атом энергиясы жөнiндегi комитеті төрағасының 1999 жылғы 12 қазандағы N 51  бұйрығы .
57. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 1131 тiркелген "Емдiк-алдын алу тағамдары және витаминдiк препараттарды тегін беру ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрiнiң 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 95-Б  бұйрығы .
58. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінде N 1284 тiркелген "Халықты құжаттандыру және тiркеу ережелерiн iшкi iстер органдарының қолдану тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2000 жылғы 12 қазандағы N 548 ҚБПҮ  бұйрығы .
59. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінде N 1318 тiркелген "Қазақстан Республикасы кеден аумағында/аумағынан тыс тауарларды қайта өңдеу жөнiндегі операциялар нәтижесiнде пайда болатын қайта өңдеу өнiмдерiнiң мерзiмдерi мен мiндетті түсiм санын белгілеуге арналған өтiнiштердi қарау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрiнiң 2000 жылғы 6 қарашадағы N 370  бұйрығы .

54.  Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года N 33 "О Правилах проведения тендера", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 764.
55.  Приказ Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 6 сентября 1999 года N 259 "Об утверждении Правил о порядке и условиях выдачи лицензий на виды деятельности в сфере промышленности и Правил о порядке оформления лицензий на сбор (заготовку), хранение, переработку и реализацию лома и отходов цветных и черных металлов, а также оформления разрешений на реализацию за пределы Республики Казахстан лома и отходов цветных и черных металлов", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 916.
56.  Приказ Председателя Комитета по атомной энергии Республики Казахстан от 12 октября 1999 года N 51 "Об утверждении Правил организации работ по ликвидации последствий аварий при перевозке радиоактивных материалов железнодорожным транспортом", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 966.
57.  Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 95-П "Об утверждении Правил бесплатной выдачи лечебно-профилактического питания и витаминных препаратов", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1131.
58.  Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 548-ДСП "Об утверждении Инструкции о порядке применения органами внутренних дел Правил документирования и регистрации населения", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1284.
59.  Приказ Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 6 ноября 2000 года N 370 "Об утверждении Правил рассмотрения заявления на установление сроков и обязательного количества выхода продуктов переработки, образующихся в результате операций по переработке товаров на/вне таможенной территории Республики Казахстан", зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1318.