Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 158 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Экономикалық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 ақпандағы N 202  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 101-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Экономикалық саясат жөнiндегі кеңестiң құрамында:
"Мыңбаев              - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы     Премьер-Министрiнiң орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев              - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы     Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрi";
көрсетiлген құрамнан Марченко Григорий Александрович шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 158. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 202 "О создании Совета по экономической политике" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 101) следующие изменения:
в составе Совета по экономической политике, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"Мынбаев                - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич       Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мынбаев                - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич       Республики Казахстан - Министр
индустрии и торговли Республики
Казахстан";
вывести из указанного состава Марченко Григория Александровича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан