Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Көктал" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын жекешелендіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 160 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Қолданушылар назарына!
Қаулының 3-тармағынан басқасы күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.01.16. N 27 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Көктал" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті қызмет бейінінің сақталуын негізгі шарт етіп белгілеп, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Көктал" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының мүліктік кешенін тендерде сатуды жүзеге асырсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приватизации республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года № 160. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Вниманию пользователей!
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 160 утратило силу, за исключением пункта 3 - постановление Правительства РК от 16 января 2007 года  N 27 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о приватизации республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан как имущественный комплекс.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан осуществить продажу имущественного комплекса республиканского государственного казенного предприятия "Коктальский" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на тендере, определив основным условием сохранение профиля деятельности.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан