Қазақстан Республикасының аумағында уақыт есептеу мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 15 қазандағы N 1059 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 наурыздағы N 231 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы аумағында уақыт есептеу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1749 (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 49-50, 575-құжат)  қаулысында :
2-тармақ алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1749 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 20 шiлдедегі N 775 (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 27, 360-құжат)  қаулысында :
1-тармақтың екiншi абзацы және 2-тармақ алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 23 қарашадағы N 1749 және 2004 жылғы 20 шiлдедегi N 775 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 қазандағы N 1059 (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 38, 501-құжат)  қаулысының  күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi халықты Қазақстан Республикасының аумағында "жазғы" және "қысқы" уақытқа көшу рәсiмiн жою туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2004 года N 1059 по вопросам исчисления времени на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2005 года N 231
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1749 "О порядке исчисления времени на территории Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 49-50, ст. 575):
пункт 2 исключить;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2004 года N 775 "О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1749" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 27, ст. 360):
абзац второй пункта 1 и пункт 2 исключить.
2. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2004 года N 1059 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 1749 и от 20 июля 2004 года N 775" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 38, ст. 501).
3. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан проинформировать население об отмене процедуры перехода на "летнее" и "зимнее" время на территории Pеспублики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан