Ә.Б.Нүсіпова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 наурыздағы N 236 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Әсем Бекқызы Нүсіпова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Нусуповой А.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2005 года N 236
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Нусупову Асем Бековну советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан