Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 254 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесiн жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 54, 541-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының құрамына:
мыналар енгізiлсiн:
Лукин - Қазақстан Республикасының Индустрия
Андрей Иванович және сауда вице-министрi
Шәкiров - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асқар Оразалыұлы министрiнiң орынбасары;
мына:
"Мыңбаев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Сауат Мұхаметбайұлы орынбасары, Мемлекеттiк комиссияның
төрағасы
Сапарбаев - Қазақстан Республикасы Кедендiк
Бердiбек Машбекұлы бақылау агенттiгiнiң төрағасы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Сауат Мұхаметбайұлы орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрi, төраға
Сапарбаев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бердiбек Машбекұлы вице-министрi - Министрлiктің Кедендiк
бақылау комитетiнiң төрағасы";
көрсетiлген құрамнан Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдiұлы, Әбусейiтов Қайрат Хуатұлы шығарылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясы туралы ережедегi 15-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 254. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 367
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 54, ст. 541) следующие изменения:
1) в состав Государственной комиссии Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля, утвержденной указанным постановлением:
ввести:
Лукина Андрея Ивановича - вице-министра индустрии и торговли
Республики Казахстан
Шакирова Аскара Оразалиевича - заместителя Министра иностранных
дел Республики Казахстан;
строки:
"Мынбаев - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич Республики Казахстан, председатель
Государственной комиссии
Сапарбаев - Председатель Агентства таможенного
Бердибек Машбекович контроля Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мынбаев - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич Республики Казахстан - Министр
индустрии и торговли Республики
Казахстан, председатель
Сапарбаев - вице-министр - Председатель Комитета
Бердибек Машбекович таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Абусеитова Кайрата Хуатовича;
2) в Положении о Государственной комиссии Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля, утвержденном указанным постановлением, пункт 15 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан