Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) кезең-кезеңмен тіркеуді жүргізу аумағының тізбесі мен мерзімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 наурыздағы N 269 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.12. N 799 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.12.  N 799  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу туралы" 1995 жылғы 25 желтоқсандағы N 2727 заң күші бар Жарлығының  3-1-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жылжымайтын мүлікке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) кезең-кезеңмен тіркеуді жүргізу аумағының тізбесі мен мерзімі бекітілсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 28 наурыздағы
N 269 қаулысымен
бекітілген
Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды (құқықтық
ауыртпалықтарды) кезең-кезеңмен тiркеудi жүргiзу
аумағының тiзбесi мен мерзiмi
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2006.01.06.  N 18  (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
N
Әкiмшiлiк-аумақтық бірліктердің атауы
Кезең-кезеңмен тiркеудi жүргiзу мерзімі
1.
Алматы қаласы, Ақмола, Шығыс Қазақстан, Жамбыл, Қарағанды, Павлодар, Солтүстiк Қазақстан,
Оңтүстiк Қазақстан облыстары
"Мүлiктi жария етуге
байланысты рақымшылық
жасау туралы" Қазақстан
Республикасының Заңы
қолданысқа енгiзiлген
күнiнен бастап 8-13 ай
аралығында
2.
Астана қаласы, Ақтөбе,
Алматы, Атырау, Батыс Қазақстан, Қостанай,
Қызылорда, Маңғыстау облыстары
"Мүлiктi жария етуге
байланысты рақымшылық
жасау туралы" Қазақстан
Республикасының Заңы
қолданысқа енгiзiлген
күнiнен бастап 14-19 ай
аралығында

Об утверждении перечня территорий и сроков проведения поэтапной регистрации прав (обременений прав) на недвижимое имущество
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2005 года N 269. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 сентября 2007 года N 799 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого офиц. опуб.)
Сноска. Постановление Правительства РК от 28 марта 2005 года N 269 утратило силу постановлением Правительства РК от 12 сентября 2007 года  N 799  (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого офиц. опуб.)
В соответствии со  статьей 3-1  Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 25 декабря 1995 года N 2727 "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень территорий и сроки проведения поэтапной регистрации прав (обременений прав) на недвижимое имущество.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2005 года N 269
Перечень
территорий и сроки проведения поэтапной регистрации прав
(обременении прав) на недвижимое имущество  <*>
Сноска. Перечень в редакции - постановлением Правительства РК от 6 января 2006 года N  18 .
№N
Наименование
административно-
территориальных единиц
Сроки проведения
поэтапной
регистрации
1.
Город Алматы, Акмолинская,
Восточно-Казахстанская, Жамбылская, Карагандинская,
Павлодарская, Северо-
Казахстанская,
Южно-Казахстанская области
С 8 по 13 месяцы со
дня введения в
действие Закона
Республики Казахстан
"Об амнистии в связи
с легализацией
имущества"
2.
Город Астана, Актюбинская,
Алматинская, Атырауская,
Западно-Казахстанская,
Костанайская,
Кызылординская,
Мангистауская области
С 14 по 19 месяцы со
дня введения в
действие Закона
Республики Казахстан
"Об амнистии в связи
с легализацией
имущества"