Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 сәуiрдегі N 367 және N 368 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 сәуірдегі N 295 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.03.2022 № 114 қаулысымен;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.03.2022 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 09.03.2022 № 114; 25.03.2022 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года N 367 и N 368
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2005 года N 295.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 09.03.2022 № 114.
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 09.03.2022 № 114.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан