Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 359 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергілiкті атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгіне "Құрылысмодуль" жауапкершiлігі шектеулi серiктестiгiнiң пайдасына шығарылған Павлодар облыстық сотының 1997 жылғы 4 қыркүйектегi шешiмiн орындау үшiн 2005 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтiн шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 19507000 (он тоғыз миллион бес жүз жеті мың) теңге бөлiнсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2005 года N 359
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 19507000 (девятнадцать миллионов пятьсот семь тысяч) тенге для исполнения решения Павлодарского областного суда от 4 сентября 1997 года, вынесенного в пользу товарищества с ограниченной ответственностью "Строймодуль".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан