Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 361 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Нашақорлық пен есірткі бизнесінің алдын алу және оларға қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру мәселелерi жөніндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 48, 546-құжат) мынадай өзгеріс енгiзiлсiн:
Нашақорлық пен есiрткі бизнесiнiң алдын алу және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты үйлестiру мәселелерi жөніндегi комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 15 сәуірдегі
N 361 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1316 қаулысымен
бекiтiлген
Нашақорлық пен есiрткi бизнесiнiң алдын алу
және оларға қарсы іс-әрекет бойынша жұмысты
үйлестiру мәселелерi жөнiндегi комиссияның
Құрамы
Есiмов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы           Министрiнiң орынбасары, төраға
Тұрысбеков                 - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Зауытбек Қауысбекұлы         министрi, төрағаның орынбасары
Выборов                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Анатолий Николаевич          вице-министрi - Iшкi iстер министрлiгi
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және
есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң
төрағасы, хатшы
Әйтiмова                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Бiрғаным Сарықызы            және ғылым министрi
Әкiмбеков                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Назымбек Қыздарбекұлы        Министрiнiң Кеңсесi Қорғаныс және
құқық тәртiбi бөлiмiнiң меңгерушiсi
Досаев                     - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы          Денсаулық сақтау министрi
Дунаев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы           министрi
Балиева                    - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Зағипа Яхьяқызы              министрi
Исақов                     - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Нұржан Әзiмханұлы            Әкiмшiлiгі Құқық қорғау мен
сот жүйелері мәселелерi бөлiмiнiң
бас инспекторы (келiсiм бойынша)
Кәрбозов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы      қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Келiмбетов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы              және бюджеттiк жоспарлау министрi
Қосыбаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы             ақпарат және спорт министрi
Қуанғанов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархат Шаймұратұлы           Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-
мәдени даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Шәкiров                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асқар Оразалыұлы             министрiнiң орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2005 года N 361. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 N 1345.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316 "Об образовании Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 48, ст. 546) следующее изменение:
состав Комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2005 года N 361
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1316
Состав
Комиссии по вопросам координации работы
по профилактике и противодействию
наркомании и наркобизнесу
Есимов                     - Заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович          Республики Казахстан, председатель
Турисбеков                 - Министр внутренних дел Республики
Заутбек Каусбекович          Казахстан, заместитель председателя
Выборов                    - вице-министр внутренних дел
Анатолий Николаевич          Республики Казахстан - председатель
Комитета по борьбе с наркобизнесом
и контролю за оборотом наркотиков
Министерства внутренних дел, секретарь
Айтимова                   - Министр образования и науки
Бырганым Сариевна            Республики Казахстан
Акимбеков                  - заведующий Отделом обороны и
Назымбек Кыздарбекович       правопорядка Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Досаев                     - Министр здравоохранения
Ерболат Аскарбекович         Республики Казахстан
Дунаев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Арман Галиаскарович
Балиева Загипа Яхяновна    - Министр юстиции Республики Казахстан
Исаков                     - главный инспектор Отдела по вопросам
Нуржан Азимханович           правоохранительной и судебной систем
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Карбузов                   - заместитель Председателя Комитета
Козы-Корпеш Жапарханович     национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Келимбетов                 - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович             планирования Республики Казахстан
Косубаев                   - Министр культуры, информации и спорта
Есетжан Муратович            Республики Казахстан
Куанганов                  - заведующий Отделом
Фархад Шаймуратович          социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Шакиров                    - заместитель Министра иностранных дел
Аскар Оразалиевич            Республики Казахстан