Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар мен өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 маусымдағы N 564 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының кейбiр нормативтiк құқықтық кесiмдерiн 2004 жылғы 6 қарашадағы жағдай бойынша Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Сыртқы экономикалық қызметiнiң тауар номенклатурасына енгiзiлген өзгерiстерге сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізілсiн:
1)  алынып тасталды ;
Ескерту: 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 709   қаулысымен .
2) "Тауарлардың жекелеген түрлерiне арналған шығарушылық кеден баждарының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 5 маусымдағы N 841  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 25, 292-құжат):
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
мына:
"5101-        Кардамен немесе тарақпен тарауға     10, бiрақ 1000
5104 00 000 0 ұшырамаған жүн, жануарлардың         кг үшiн 50
қылдары, олардың қалдықтары;         евродан кем
түтілген шикізат                     емес"
деген жолда "қалдықтары;" деген сөзден кейiн "жүннен немесе жануарлардың биязы немесе қылшықты қылынан" деген сөздермен толықтырылсын;
мына:
"**Көрсетілген тауарларға әкетілетiн кедендiк баждардың ставкалары Еуропалық Одаққа мүше елдерге қатысты қолданылмайды." деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
мына:
"**Көрсетілген тауарларға әкетілетiн кедендiк баждардың ставкалары нақты жағдайда баратын елдер болып табылатын Еуропалық Одаққа мүше елдердің кедендік аумағына экспортталатын тауарларға қатысты қолданылмайды.";
3) "Тауарлар мен көлiк құралдарын уақытша әкелу кеден режимi қолданылатын лизинг заттарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1092  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 30, 387-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген тауарлар мен көлiк құралдарын уақытша әкелу кеден режимi қолданылатын лизинг заттарының тiзбесiнде "Атауы" деген бағанның тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Тауардың атауы";
мына:

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2005 года N 564. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2005 года N 564 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях приведения некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с изменениями, внесенными в Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества по состоянию на 6 ноября 2004 года, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1)  (подпункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 7 июля 2005 г.  N 709 )
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2000 года N 841 "О ставках вывозных таможенных пошлин на отдельные виды товаров" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 25, ст. 292):
в приложении к указанному постановлению:
в строке:
"5101-         Шерсть, волос животных, их отходы, не     10, но не менее
5104 00 000 0  подвергнутые кардо- или гребнечесанию;    50 ЕВРО за
расщипанное сырье                         1000 кг»       "
после слова "сырье" дополнить словами "из шерсти или тонкого или грубого волоса животных";
строку:
"** Ставки вывозных таможенных пошлин на указанные товары не применяются в отношении стран-членов Европейского Союза."
изложить в следующей редакции:
"** Ставки вывозных таможенных пошлин на указанные товары не применяются в отношении товаров, экспортируемых на таможенную территорию стран-членов Европейского Союза, являющихся в данном случае странами назначения.";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1092 "Об утверждении перечня предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза товаров и транспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 30, ст. 387):
в перечне предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза товаров и транспортных средств, утвержденном указанным постановлением, заголовок графы "Наименование"»изложить в новой редакции: "Наименование товара";
в строке:

"8402 11 000     Бу қазандықтары және басқа да бу өндiретiн
қазандықтар: сағатына 45 тоннадан астам бу
өндiретiн су құбырлы қазандықтар"
деген жолда "қазандықтары және" деген сөздер "қазандықтары немесе" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"8402 20 000     Бу қыздырғышы бар қазандықтар"
деген жолда "қыздырғыштар" деген сөз "қатты қыздырғышы" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"8404      8402 немесе 8403 тауар позициясының
қазандықтарымен пайдалануға арналған қосалқы
жабдық (мысалы, экономайзерлер, қатты
қыздырғыштар, күйе кетiргiштер, газ
рекуператорлары), бу мен су немесе басқа да күштi
бу қондырғыларына арналған конденсаторлар"
деген жолда "қатты қыздырғыштар" деген сөздер "буды қатты қыздырғыштар" деген сөздермен "рекуператорлары)," деген сөз "рекуператорлары);" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"8405            Тазартқыш қондырғылары бар немесе оларсыз газ
генераторлары немесе су газы генераторлары;
тазартқыш қондырғылары бар немесе оларсыз
ацетилендi генераторлар және ұқсас газ
генераторлары"
деген жолда "ацетилендi генераторлар" деген сөздер "ацетилендi газ генераторлары" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"8414 40 100 0   Өнiмділігi минутына 2 текше м. аспайтын, буксирге
алатын доңғалақты шассидегі әуе компрессорлары";
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8414 40 100 0   Өнiмділігі минутына 2 текше м./мин. аспайтын,
буксирге алатын доңғалақты шассидегі әуе
компрессорлары";
мына:
"8414 80 600 0   Роторлы көлемдi компрессорлар: бiр бiлiктi; көп бiлiктi" деген жолда "компрессорлар:" деген сөз "компрессорлар," деген сөзбен ауыстырылсын, "көп бiлiкті" деген сөздер алынып тасталсын;
мына:
"8414 80 710 0   Роторлы көлемдi компрессорлар: көп бiлiктi, винттi" деген жолда "компрессорлар:" деген сөз "компрессорлар," деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"8417 10 000 0   Кендердi, пирит кендерi мен металл кендерiн
күйдiру, балқыту немесе өзгедей ыстықта өңдеуге
арналған ошақтар мен пештер"
деген жолда "металл кендерiн" деген сөздер "металл" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"8429 20 00      Автогрейдерлер мен тегiстегiштер"
деген жолда "Автогрейдерлер" деген сөз "Грейдерлер" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"8430 50 000     Өздiгiнен жүретiн машиналар мен тетiктер, басқалары" деген жолда "басқалары" деген сөз алынып тасталсын, "Өздігінен" деген сөздiң алдынан "Өзге де" деген сөзбен толықтырылсын;
мына:
"8442             Қарiп құюға немесе қарiп теруге арналған, баспа
(8442 20 900 0,   блоктарын, пластиналарды, цилиндрлердi немесе
8442 50 290 0,    басқа да баспаханалық элементтердi дайындауға
8442 50 800 0-ден немесе жасауға арналған машиналар, аппаратура
басқа)            және жабдық (8456 - 8465 тауарлар позицияларының
станоктарынан басқа); баспаханалық қарiптер,
блоктар, пластиналар, цилиндрлер және басқа да
баспаханалық элементтер; баспа мақсаттары үшiн
дайындалған блоктар, пластиналар, цилиндрлер
немесе литографиялық тастар (мысалы, жонылған,
қашалған немесе жылтыратылған)"
деген жолда "немесе литографиялық" деген сөздер "және литографиялық" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"8445             Тоқыма талшықтарды дайындауға арналған машиналар;

"8402 11 000            Котлы паровые и другие паропроизводящие котлы:
котлы водотрубные производительностью более
45 тонн пара в час"
слова "паровые и" заменить словами "паровые или";
в строке:
"8402 20 000            Котлы с паронагревателем"
слово "паронагревателем" заменить словом "пароперегревателем";
в строке:
"8404                   Вспомогательное оборудование для использования с
котлами товарной позиции 8402 или 8403 (например,
экономайзеры, перенагреватели, сажеудалители,
газовые рекуператоры), конденсаторы для
пароводяных или других паровых силовых установок"
слово "перенагреватели" заменить словом "пароперегреватели"; слово "рекуператоры)," заменить словом "рекуператоры);";
в строке:
"8405                   Газогенераторы или генераторы водяного газа с
очистительными установками или без них; генераторы
ацетиленовые и аналогичные газогенераторы с
очистительными установками или без них"
слова "генераторы ацетиленовые" заменить словами "газогенераторы ацетиленовые";
строку:
"8414 40 100 0          Компрессоры воздушные на колесных шасси,
буксируемые производительностью не более
2 куб.м в мин."
изложить в следующей редакции:
"8414 40 100 0          Компрессоры воздушные на колесных шасси,
буксируемые, производительностью не более
2 куб.м/мин.";
в строке:
"8414 80 600 0          Компрессоры объемные роторные: одновальные;
многовальные"
слово "роторные:" заменить словом "роторные,"; слово "многовальные" исключить;
в строке:
"8414 80 710 0          Компрессоры объемные роторные: многовальные,
винтовые"
слово "роторные:" заменить словом "роторные,";
в строке:
"8417 10 000 0          Горны и печи для обжига, плавки или иной
термообработки руд, пиритных руд или руд
металлов"
слова "руд металлов" заменить словом "металлов";
в строке:
"8429 20 00             Автогрейдеры и планировщики"
слово "Автогрейдеры" заменить словом "Грейдеры";
в строке:
"8430 50 000            Машины и механизмы самоходные, прочие"
слово "самоходные," заменить словом "самоходные";
в строке:
"8442                   Машины, аппаратура и оснастка (кроме станков
(кроме                  товарных позиций 8456-8465) для шрифтоотливки или
8442 20 900 0,          набора шрифта, для подготовки или изготовления
8442 50 290 0,          печатных блоков, пластин, цилиндров или других
8442 50 800 0)          типографских элементов; типографские шрифты,
блоки, пластины, цилиндры и другие типографские
элементы; блоки, пластины, цилиндры или
литографские камни, подготовленные для печатных
целей (например, обточенные, шлифованные или
полированные)"
слова "или литографские" заменить словами "и литографские";
в строке:
"8445                   Машины для подготовки текстильных волокон;
(кроме                  прядильные, тростильные или крутильные машины и

(8445 19 000 0,   тоқыма жiптi дайындауға арналған иiру, созу немесе
8445 90 000 0-ден орау машиналары және басқа да жабдық; пiллә
басқа)            орайтын немесе орайтын (жiңiшке орауды қоса
алғанда) тоқыма машиналар және оны 8446 немесе
8447 тауар позициясының машиналарында пайдалануға
арналған тоқыма жiптi дайындайтын машиналар"
деген жолда "8445 19 000 0" деген сандар "8445 19 000" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"8451             Жууға, тазартуға, сығуға, кептiруге, үтіктеуге,
(8451 29 000 0,   бастыруға (материалдарды ыстықтай қалыптау үшiн
8451 30 800 0,    бастыруды қоса алғанда), ағартуға, бояуға,
8451 80 800 0-ден аппреттеуге, әрлеуге, иiрiмжiптердi, маталарды
басқа)            немесе тоқыма бұйымдарын жабындымен
қаптауға немесе өңдеуге арналған жабдық (84500
тауар позициясының машиналарынан басқа) және
линолеум сияқты едендiк төсенiштердi өндiруге
пайдаланылатын мата немесе басқа да негiзге паста
жағуға арналған машиналар; тоқыма маталарды
орауға, тарқатуға, жинауға, кесуге немесе тесуге
арналған машиналар"
деген жолда "8451 80 800 0" деген сандар "8451 80 800" деген сандармен ауыстырылсын, "84500" деген сандар "8450" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"8452 21 000 0    Тiгiн машиналары, 8440 тауар позициясының
8452 29 000 0     түптейтiннен, мұқабалайтыннан басқа:
автоматтандырылған;
өзгелерi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
8440 тауар позициясының кiтап блоктарын тiгуге
арналған машиналардан басқа, тiгiн машиналары:
"8452 21 000 0    автоматтандырылған;
8452 29 000 0     өзгелерi";
мына:
"8504-тен         Кернеуi 110 кВт және одан жоғары, қуаты 63 МВА
(8504 10 990 0,   күш трансформаторлары"

8445 19 000 0,          другое оборудование для изготовления текстильной
8445 90 000 0)          пряжи; кокономотальные или мотальные (включая
уточномотальные) текстильные машины и машины,
подготавливающие текстильную пряжу для
использования ее на машинах товарной позиции
8446 или 8447"
цифры "8445 19 000 0" заменить цифрами "8445 19 000";
в строке:
"8451                   Оборудование (кроме машин товарной позиции 84500)
(кроме                  для промывки, чистки, отжима, сушки, глажения,
8451 29 000 0,          прессования (включая прессы для термофиксации
8451 30 800 0,          материалов), беления, крашения, аппретирования,
8451 80 800 0)          отделки, нанесения покрытия или пропитки пряжи,
тканей или готовых текстильных изделий и машины
для нанесения пасты на тканую или другую основу,
используемые в производстве напольных покрытий,
таких, как линолеум; машины для наматывания,
разматывания, складывания, резки или прокалывания
текстильных тканей"
цифры "8451 80 800 0" заменить цифрами "8451 80 800", цифры "84500" заменить цифрами "8450";
строку:
"8452 21 000 0          Швейные машины, кроме переплетных,
8452 29 000 0           брошюровочных товарной позиции 8440:
автоматические;
прочие"
изложить в следующей редакции:
"Машины швейные, кроме машин для сшивания
книжных блоков товарной позиции 8440:
8452 21 000 0           автоматические;
8452 29 000 0           прочие";
в строке:
"из 8504                Трансформаторы силовые напряжением 110 кВт и
(кроме                  выше, мощностью 63 МВА
8504 10 990 0,

8504 31 390 0,
8504 31 900,
8504 32 900 0,
8504 33 900 0,
8504 34 000 0,
8504 40 990 0,
8504 50 800 0,
8504 90 180 0
-ден басқа)
деген жолда "8504 10 990 0", "8504 40 990 0", "8504 50 800 0" деген сандар алынып тасталсын;
мына:
"8504 32 300 0-ден, 35 кВ-дан астам өлшеу трансформаторлары;
8504 40 940,        түзеткiштер; индуктив катушкалары және
8504 50-ден         дроссельдер"
деген жолда "8504 50" деген сандардан кейiнгі " -ден" деген қосымша алынып тасталсын, "индуктив" деген сөздiң алдынан "өзге де" деген сөздермен толықтырылсын;
мына:
"8526 10 900 0,   Радиолокациялық, радионавигациялық аппаратура және
8526 91 900 0,    қашықтықтан басқаратын радиоаппаратура"
8526 92 900 0
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8526 10 900 0,   Радиолокациялық аппаратура, өзгелерi;
8526 91 900 0,    радионавигациялық аппаратура, өзгелерi;
8526 92 900 0     қашықтықтан басқаратын радиоаппаратура, өзгелерi";
мына:
"8531 10 300 0    Өндiрiстiк ғимараттар мен құрылыстарда өрт
қауiпсiздiгін қамтамасыз етуге арналған электрлі
дабыл құрылғылары"
деген жолда "8531 10 300 0" деген сандардан кейiн "-ден" деген қосымшамен толықтырылсын;
мына:
"8535 29 000 0    Кернеуi 110 кВ автоматты сөндiргіштер; 110 кВ
8535 30 900 0     бөлгiштер және тоқтатқыштар; кернеудi шектегіштер
8535 40 000 0     және кернеудiң көтерiлуiн өшiргіштер"
деген жолда "8535 29 000 0", "8535 30 900 0", "8535 40 000 0" деген сандардан кейiн "-ден" деген қосымшамен толықтырылсын, "Кернеуi 110 кВ" деген сөздер "110 кВ кернеуге" деген сөздермен ауыстырылсын; "110 кВ бөлгiштер" деген сөздер "110 кВ кернеуге бөлгiштер" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"8601             Электр энергиясының сыртқы көзiнен қоректенетiн
немесе аккумуляторлық темiр жол локомотивтері"
деген жолда "қоректенетiн" деген сөз "қоректенетiн," деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"8608 00 100 0    Темiр жол және трамвай жолдарына арналған жабдық;
8608 00 900 0-ден аталған құрылғылар мен жабдықтардың құйылған
шойын немесе болат бөлiктерi"
деген жолда "аталған құрылғылар мен жабдықтардың" деген сөздер "темiр жол немесе трамвай жолдарына арналған жабдыққа" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"8701 90 200 0    Двигатель қуаты 18 кВт-дан астам, бiрақ 37
кВт-дан аспайтын жаңа тракторлар"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8701 90 200 0    Ауыл шаруашылығы жұмыстарына арналған тракторлар
(қатар жүретiн жүргiзушi басқаратын тракторларды
қоспағанда) және орман шаруашылығына арналған,
доңғалақты, двигатель қуаты 18 кВт-тан астам,
бiрақ 37 кВт-тан аспайтын жаңа тракторлар";
мына:
"8701 90 250 0    Двигатель қуаты 37 кВт-дан астам, бiрақ 59 кВт-дан
аспайтын жаңа тракторлар"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:

8504 31 390 0,
8504 31 900,
8504 32 900 0,
8504 33 900 0,
8504 34 000 0,
8504 40 990 0,
8504 50 800 0,
8504 90 180 0)                                                      "
цифры "8504 10 990 0", "8504 40 990 0", "8504 50 800 0" исключить;
в строке:
"из 8504 32 300 0,      Измерительные трансформаторы свыше 35 кВ;
8504 40 940,            выпрямители; катушки индуктивности и дроссели
из 8504 50                                                            "
перед цифрами "8504 50" предлог "из" исключить, после слова "дроссели" дополнить словом "прочие";
строку:
"8526 10 900 0,         Аппаратура радиолокационная, радионавигационная
8526 91 900 0,          и радиоаппаратура дистанционного управления
8526 92 900 0                                                           "
изложить в следующей редакции:
"8526 10 900 0,         Аппаратура радиолокационная, прочая; аппаратура
8526 91 900 0,          радионавигационная, прочая; радиоаппаратура
8526 92 900 0           дистанционного управления, прочая";
в строке:
"8531 10 300 0          Устройства электрические сигнализационные для
обеспечения пожарной безопасности в
производственных зданиях и сооружениях"
перед цифрами "8531 10 300 0" дополнить предлогом "из";
в строке:
"8535 29 000 0          Выключатели автоматические напряжением 110 кВ;
8535 30 900 0           разъединители и прерыватели на 110 кВ;
8535 40 000 0           ограничители напряжения и гасители скачков
напряжения"
перед цифрами "8535 29 000 0", "8535 30 900 0", "8535 40 000 0" дополнить предлогом "из"; слово "напряжением" заменить словами "на напряжение"; после слов "прерыватели на" дополнить словом "напряжение";
в строке:
"8601                   Железнодорожные локомотивы, с питанием от внешнего
источника электроэнергии или аккумуляторные"
слово "электроэнергии" заменить словом "электроэнергии,";
в строке:
"8608 00 100 0          Оборудование для железнодорожных путей или
трамвайных путей;
из 8608 00 900 0        части чугунные или стальные литые упомянутых
устройств и оборудования"
после слова "железнодорожных" слово "путей" исключить; слова "упомянутых устройств и оборудования" заменить словами "к оборудованию для железнодорожных или трамвайных путей";
строку:
"8701 90 200 0          Тракторы новые с мощностью двигателя более 18 кВт,
но не более 37 кВт"
изложить в следующей редакции:
"8701 90 200 0          Тракторы для сельскохозяйственных работ
(за исключением тракторов, управляемых рядом
идущим водителем) и тракторы для лесного
хозяйства, колесные, новые с мощностью
двигателя более 18 кВт, но не более
37 кВт";
строку:
"8701 90 250 0          Тракторы новые мощностью двигателя более 37 кВт,
но не более 59 кВт"
изложить в следующей редакции:

"8701 90 250 0    Ауыл шаруашылығы жұмыстарына арналған тракторлар
(қатар жүретiн жүргiзушi басқаратын тракторларды
қоспағанда) және орман шаруашылығына арналған,
доңғалақты, двигатель қуаты 37 кВт-тан астам,
бiрақ 59 кВт-тан аспайтын жаңа тракторлар";
мына:
"8701 90 390      Двигатель қуаты 90 кВт-дан астам жаңа тракторлар"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8701 90 390      Ауыл шаруашылығы жұмыстарына арналған тракторлар
(қатар жүретiн жүргiзушi басқаратын тракторларды
қоспағанда) және орман шаруашылығына арналған,
доңғалақты, двигатель қуаты 90 кВт-тан астам жаңа
тракторлар";
мына:

"8701 90 250 0          Тракторы для сельскохозяйственных работ
(за исключением тракторов, управляемых рядом
идущим водителем) и тракторы для лесного
хозяйства, колесные, новые с мощностью двигателя
более 37 кВт, но не более 59 кВт";
строку:
"8701 90 390            Тракторы новые мощностью двигателя более 90 кВт"
изложить в следующей редакции:
"8701 90 390            Тракторы для сельскохозяйственных работ
(за исключением тракторов, управляемых рядом
идущим водителем) и тракторы для лесного
хозяйства, колесные, новые с мощностью двигателя
более 90 кВт";
в строке:

деген жолда "8703 90 101 0" деген сандардан кейiн "-ден" деген қосымшамен толықтырылсын;
мына:
"8704             Жүк тасымалдауға арналған моторлы көлiк құралдары"
(8704 10 101 0,
8704 10 109 0,
8704 10 900 0,
8704 21 390 0,
8704 21 990,
8704 31 390 0,
8704 31 990 0,
8704 32 990,
8704 90 000 0
-ден басқа)
деген жолда "8704 21 390 0", "8704 31 390 0", "8704 31 990 0" деген сандар тиiсiнше "8704 21 390", "8704 31 390", "8704 31 990" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:

перед цифрами "8703 90 101 0" дополнить предлогом "из";
в строке:
"8704 (кроме            Моторные транспортные средства для перевозки
8704 10 101 0,          грузов
8704 10 109 0,
8704 10 900 0,
8704 21 390 0,
8704 21 990,
8704 31 390 0,
8704 31 990 0,
8704 32 990,
8704 90 000 0)                                                     "
цифры "8704 21 390 0", "8704 31 390 0", "8704 31 990 0" заменить соответственно цифрами "8704 21 390", "8704 31 390", "8704 31 990";
в строке:

"8705 10 00       Жүк көтергiштiгi 50 тоннадан астам автокрандар"
деген жолда "8705 10 00" деген сандардан кейiн "-ден" деген қосымшамен толықтырылсын;
мына:
"8705 90 900 0-   Арнайы мақсаттағы автомобильдер (мұнай өнiмдерiн
ден               тасымалдауға арналған автоцистерналардан, отын
тасымалдауға және техникаға құюға арналған
автоотынқұйғыштардан, қалаларды тазалауға арналған
су құю-жуу машиналарынан басқа)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8705 90 900 0    Арнайы мақсаттағы автомобильдер (мұнай өнiмдерiн
-ден              тасымалдауға арналған автоцистерналардан, отын
тасымалдауға және техникаға құюға арналған
автомобильдерден, жол тазалауға арналған
автомобильдерден, су құю-жуу автомобильдерiнен
басқа)";
мына:
"8716 39 800      Бұрын пайдалануда болған тiркемелер және жартылай
тiркемелер"
деген жолда "болған" деген сөзден кейiн ", жүктердi тасымалдауға арналған, өзге де" деген сөздермен толықтырылсын;
мына:
"8802 11 100 0-ден   Азаматтық тікұшақтар мен ұшақтар:
8802 12 100 0-ден,   шығарылған күнінeн бастап 15 жылдан көп емес
8802 20 100 0-ден,   пайдалануда болған ТМД елдерiнiң өнiмі;
8802 30 100 0-ден,   шығарылған күнінен бастап 10 жылдан көп емес
8802 40 100-ден      пайдаланудағы кiрмейтiн елдердiң өнiмі"
деген жолда "кiрмейтiн" деген сөз "қатысушы мемлекеттер болып табылмайтын" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"8803 10 100 0    Ұшақтардың әуе винттерi және тікұшақтардың белдiк
винттері және олардың бөлшектерi; азаматтық
авиация үшін"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8803 10 100 0-ден Азаматтық авиацияға арналған ұшақтардың әуе
винттерi және тiкұшақтардың белдiк винттерi және
олардың бөлшектерi";
мына:
"8803 20 100 0    Шассилер және олардың бөлшектерi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8803 20 100 0-ден Азаматтық авиацияға арналған ұшақтар мен
тiкұшақтардың шассилерi және олардың бөлшектерi";
мына:
"9014 20 900 0-ден  Аэронавигацияға және ғарыштық навигацияға
арналған құралдар мен аспаптар"
деген жолда "9014 20 900 0" деген сандардан кейiн "-ден" деген қосымша алынып тасталсын; "Аэронавигацияға және" деген сөздер "Аэронавигацияға немесе" деген сөздермен ауыстырылсын; "аспаптар" деген сөзден кейiн "(компастардан басқа), өзгелерi" деген сөздермен толықтырылсын;
мына:
"9022 21 000 0    Медициналық, хирургиялық, стоматологиялық немесе
ветеринарлық пайдалануға арналған аппаратура"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"9022 21 000 0    Медициналық, хирургиялық, стоматологиялық немесе
ветеринарлық пайдалануға арналған альфа, бета
немесе гамма сәулелерiн пайдалануға негiзделген
аппаратура";
мына:
"9022 13 000 0-ден Стоматологияда пайдалануға арналған рентгендiк,
альфа, бета немесе гамма сәулелерiн пайдалануға
негiзделген аппаратура"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"9022 13 000 0-ден Стоматологияда пайдалануға арналған рентгендік
сәулелену әсеріне негізделген аппаратура".

"8705 10 00             Автокраны грузоподъемностью более 50 тонн"
перед цифрами "8705 10 00" дополнить предлогом "из";
строку:
"из 8705 90 900 0       Автомобили специального назначения (кроме
автоцистерн для перевозки нефтепродуктов,
автотоплизаправщиков для перевозки топлива
и заправки им техники, поливомоечных машин для
уборки городов)"
изложить в следующей редакции:
"из 8705 90 900 0       Автомобили специального назначения (кроме
автоцистерн для перевозки нефтепродуктов,
автомобилей для перевозки топлива и заправки им
техники, автомобилей для уборки дорог,
поливомоечных автомобилей)";
в строке:
"8716 39   800            Прицепы и полуприцепы, бывшие в эксплуатации"
после слова "полуприцепы" дополнить словами "для транспортировки грузов, прочие";
в строке:
"из 8802 11 100 0,      Вертолеты и самолеты гражданские: производства
из 8802 12 1000,        стран СНГ, находящиеся в эксплуатации не более
из 8802 20 100 0,       15 лет с даты выпуска; производства стран,
из 8802 30 1000,        не входящих в СНГ, находящиеся в эксплуатации
из 8802 40 100          не более 10 лет с даты выпуска"
слова "не входящих в" заменить словами "не являющихся государствами-участниками";
в строке:
"8803 10 100 0          Воздушные винты самолетов и несущие винты
вертолетов и их части; для гражданской авиации"
перед цифрами "8803 10 100 0" дополнить предлогом "из"; слово "части;" заменить словом "части,";
в строке:
"8803 20 100 0          Шасси и их части"
перед цифрами "8803 20 100 0" дополнить предлогом "из"; после слова "части" дополнить словами "самолетов и вертолетов, для гражданской авиации";
в строке:
"из 9014 20 900 0      Приборы и инструменты для аэронавигации и
космической навигации"
перед цифрами "9014 20 900 0" предлог "из" исключить; слова "аэронавигации и" заменить словами "аэронавигации или"; после слова "навигации" дополнить словами "(кроме компасов), прочие";
строку:
"9022 21 000 0         Аппаратура для медицинского, хирургического,
стоматологического или ветеринарного использования"
изложить в следующей редакции:
"9022 21 000 0         Аппаратура, основанная на использовании альфа-,
бета- или гамма-излучения, предназначенная для
медицинского, хирургического, стоматологического
или ветеринарного использования";
строку:
"из 9022 13 000 0      Аппаратура, основанная на использовании
рентгеновского, альфа-, бета- или гамма-излучений,
предназначенная для использования в стоматологии"
изложить в следующей редакции:
"из 9022 13 000 0      Аппаратура, основанная на действии рентгеновского
излучения, предназначенная для использования
в стоматологии".

2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан