Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 маусымдағы N 601 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 6 және 13-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 21-1 және 21-2-жолдармен толықтырылсын:
"21-1 Қазақстан          ДСМ,    қаңтар  ақпан  мамыр   А.А. Ақанов
Республикасының    мүдделi
кейбiр заңнама-    мемле-
лық актiлерiне     кеттiк
денсаулық сақтау   органдар
мәселелерi
бойынша өзгерiс-
тер мен толықты-
рулар енгiзу туралы
21-2  Қазақстан Респуб-   ДСМ    қаңтар  ақпан  мамыр   А.А. Ақанов
ликасында азамат-
тардың денсаулығын
сақтау туралы
(жаңа редакция)                                            ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2005 года N 601
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 6 и 13, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 21-1 и 21-2, следующего содержания:
"21-1 О внесении    МЗ,      январь   февраль  май      Аканов А.А.
изменений и   заин-
дополнений в  тере-
некоторые     сован-
законо-       ные
дательные     госу-
акты          дарст-
Республики    венные
Казахстан     органы
по вопросам
здраво-
охранения
21-2  Об охране     МЗ       январь   февраль  май      Аканов А.А.
здоровья
граждан в
Республике
Казахстан
(новая
редакция)                                                   ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан